close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Rude Bettie zaczęła mi brzydko kasłać

Re: Rude Bettie zaczęła mi brzydko kasłać

Postautor: Lefthandy_drugilogin dodano: 01 lip 2015, 13:45

Arcon pisze:
Lefthandy_drugilogin pisze:Kierwa, przez te wynalazki straciłem hasło do swojego konta i musiałem się zarejestrować awaryjnie.


to się pisze do admina żeby zresetował, tak czy nie?


Żeby napisać, trzeba być zalogowanym na konto. A mi wcięło hasło. poza tym rejestrowałem się tu jeszcze w 2008 na e-mail, którego już dawno nie mam.
Lefthandy_drugilogin
Forumowicz
 
Posty: 14
Rejestracja: 01 lip 2015, 13:24
Motocykl: Rude Bettie 250 Vagina Twin
Płeć: mężczyzna

Re: Rude Bettie zaczęła mi brzydko kasłać

Postautor: Arcon dodano: 01 lip 2015, 13:48

Nie to nie :)
Arcon
Forumowicz
 
Posty: 1542
Rejestracja: 25 lis 2010, 17:36

Re: Rude Bettie zaczęła mi brzydko kasłać

Postautor: Lefthandy_drugilogin dodano: 01 lip 2015, 16:41

daro pisze:(...) Bo jak na mój gust, to trzeba wymierzyć i dorobić tulejki aby koła i zębatki były w jednej osi. A gumy zabieraka...Solidne w XV w przeciwieństwie do totalnego knota w Supershadole. Jak zobaczyłem te u Yamahy, to przestałem się dziwić, że rozlatują się gówniane, malutkie tulejki w Kiłeju. Zamówiłem jeszcze zębatkę, bo ta od Kiłeja nie pasuje i muszę poszukać napinaczy łańcucha od XV, albo je dorobić.


Ziom, nie rozumiem, po co ci ta cała martyrologia? Wystarczy wejść na Allegro:
http://allegro.pl/yamaha-xv-virago-125- ... 43037.html

Masz kompletną ośkę, ze wszystkimi dystansami i innymi luxusami za jakiś śmieszny, gejowski pieniądz. Wygląda na używaną więc podzwoń i wypytaj o wszystko, żebyś znów nie kupił kota w worku.
Dorabianie będzie cię więcej kosztowało. Bez jaj, części do XV 125-250, nawet nowe są w tych samych cenach co chińskie. Prawdopodobnie dlatego, że też są chińskie, he, he.

BTW:
Tak przy okazji, bo mnie urzekła:
http://1.bp.blogspot.com/_JNgH2kk8pu4/S ... oncept.jpg
Lefthandy_drugilogin
Forumowicz
 
Posty: 14
Rejestracja: 01 lip 2015, 13:24
Motocykl: Rude Bettie 250 Vagina Twin
Płeć: mężczyzna

Re: Rude Bettie zaczęła mi brzydko kasłać

Postautor: daro dodano: 02 lip 2015, 13:43

Problem polega na tym że dostałem wszystko, a tulejka dystansowa w XV jest tylko jedna. Do tego nie pasuje. Zresztą na linku ogłoszenia które zapodałeś to widać (kupię ten zestaw, bo są mi potrzebne dystanse). Zipp ma taką samą ramę i wahacze jak Kiłej, więc pewnie tylko wymierzyli i dorzucili odpowiednie tulejki dystansowe. Dlatego muszę co najmniej jedną dorobić. Czy mógłbyś zmierzyć suwmiarką ile one mniej więcej mają długości?
Awatar użytkownika
daro
Forumowicz
 
Posty: 472
Rejestracja: 27 kwie 2008, 23:45
Lokalizacja: Izabelin k/Wawy
Motocykl: prawie Yamaha Virago 250:)
Płeć: mężczyzna
Wiek: 47

Re: Rude Bettie zaczęła mi brzydko kasłać

Postautor: daro dodano: 19 lip 2015, 13:45

No spoko, śmigam już od dawna. Wymierzyłem obie felgi i dorobiłem dystans. Można więc powiedzieć, że koła od protoplasty pasują. Trzeba tylko trochę podszlifować napinacze łańcucha bo są o 2 mm za grube aby wsunąć je w końcówki wahacza, czyli zebrać po 1 mm z każdego boku.
Jednak mam kolejny problem - padły mi kierunki. I teraz pytanie - gdzie oni wcisnęli ten piep.ny przerywacz kierunkowskazów. Może ktoś wie?
Awatar użytkownika
daro
Forumowicz
 
Posty: 472
Rejestracja: 27 kwie 2008, 23:45
Lokalizacja: Izabelin k/Wawy
Motocykl: prawie Yamaha Virago 250:)
Płeć: mężczyzna
Wiek: 47

Re: Rude Bettie zaczęła mi brzydko kasłać

Postautor: daro dodano: 19 lip 2015, 18:26

Ok, znalazłem. Jakby ktoś szukał, jest za prawym dekielkiem. Standardowy skuterowy na dwie wsuwki 12V 2x10W +3W.
Awatar użytkownika
daro
Forumowicz
 
Posty: 472
Rejestracja: 27 kwie 2008, 23:45
Lokalizacja: Izabelin k/Wawy
Motocykl: prawie Yamaha Virago 250:)
Płeć: mężczyzna
Wiek: 47

Re: Rude Bettie zaczęła mi brzydko kasłać

Postautor: Lefthandy_drugilogin dodano: 29 lip 2015, 21:45

To daj jakieś foty może?
Lefthandy_drugilogin
Forumowicz
 
Posty: 14
Rejestracja: 01 lip 2015, 13:24
Motocykl: Rude Bettie 250 Vagina Twin
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Lifan LF-250

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron