close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Bagażnik do R250

Bagażnik do R250

Postautor: Largo dodano: 28 paź 2008, 01:11

Zacznę temat, który mam nadzieję pomoże mi zakończyć mój problem do naszego wiosennego spotkania. Problem jest taki: nie mam bagażnika w moim Romecie i nie wiem gdzie kupić taki jak by mi pasował do mojego krążownika. Widziałem na zdjęciach, że większość z Was jakoś ten problem rozwiązała. Czy możecie się pochwalić jakimi metodami? Czy udało się trafić model pasujący do Rometa bez przeróbek? Czy może jednak drobne zmiany okazały się konieczne?
Jeśli nie znajdę jakiegoś uniwersalnego, które da się dopasować do R250 to chyba na własną rękę przez zimę coś zaprojektuje, wyspawam (może nie sam, bo raz nie umiem , a dwa nie mam spawarki - jeszcze :/ ) i dam do chromowania. Mam już nawet pomysł jak to zrobić, ale może obejdzie się bez kombinowania...

Ten bagażnik byłby super:
Obrazek
Bagażnik do Jinluna, którego Shipp ma w chomiku


:)
Largo
 

Bagażnik do R250

Postautor: Largo dodano: 28 paź 2008, 14:06

Cwaniaczki ;p
Raz zdjęcie się pokaże, a raz nie... ??
A teraz napiszcie co sądzicie o bagażniku do Rometa? Jak Wy rozwiązaliście ten problem?
Largo
 

Bagażnik do R250

Postautor: scOti dodano: 30 paź 2008, 17:13

Largo bylem dziw w Romecie - zrobielm fotke - pozniej zrzuce - bagaznik od K 125 / Z 125 powinien pasować - cena od 40 do 9-0 zl bo nie bylo w cenniku
scOti
 

Bagażnik do R250

Postautor: Largo dodano: 30 paź 2008, 17:52

To super! Wielkie dzięki scOti!
Largo
 

Bagażnik do R250

Postautor: scOti dodano: 02 lis 2008, 01:11

LArgo tamten troche nie pasuje z tego co patrzylem,
ale moze ten http://jinlunparts.co.uk/parts/index.ph ... uctId=1696 ?


edit:

znalazłem !!

identyczny jak na fotkach za 15 funtow:
http://www.jinlunuk.co.uk/index.php?act ... ductId=264

wisisz mi piwo :P
scOti
 

Bagażnik do R250

Postautor: Largo dodano: 02 lis 2008, 01:44

Chyba tak :D Widzisz ja tą fotkę widziałem już chyba z 20 razy i zawsze myślałem, że to jest oparcie dla pasażera bez poduszki ;p Ale żebym przeczytał opis ;p Masz u mnie bronksa :piwo:
Largo
 

Bagażnik do R250

Postautor: scOti dodano: 02 lis 2008, 02:09

ja tez Largo:) tyle ze zobaczylem ten znaczek na tych fotkach od Ciebie i tam.

Wazne ze jest
scOti
 

Bagażnik do R250

Postautor: Largo dodano: 02 lis 2008, 13:08

Bystrzak z Ciebie :D Teraz już wiem jaki bagażnik będę miał w moim Romecie :]
Jeszcze raz dzięki scOti!
Largo
 

Bagażnik do R250

Postautor: Largo dodano: 11 lis 2008, 02:47

W Polsce to można najwyżej żarówki kupić :/
Jak będę sprowadzał na wiosnę to dam znać w dziale "Giełda".
Largo
 

Bagażnik do R250

Postautor: Leon7112 dodano: 22 gru 2008, 19:03

Mam pytanie do cjt7. Myslę o tylnim kufrze podobnym do twojego i stad moje pytanie. Jak przerabialeś tylne oparcie :?: , czy jest to nasze, ale przedłużone, czy całkowicie od innego moto. Wypadało by żeby tam był jaszcze bagażnik. Ja myślę o podwyższeniu rurkami, ale może ktoś ma inny pomysł.
Awatar użytkownika
Leon7112
Forumowicz
 
Posty: 263
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:43
Lokalizacja: Sieradz-prawie
Motocykl: Hyosung ST-7, ZZR 600
Tel. kom.: 663914803
Wiek: 52

Następna

Wróć do Jinlun/Romet 250

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron