close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

wymiana kol na szprychowe

wymiana kol na szprychowe

Postautor: misieq dodano: 21 maja 2017, 16:25

Tak sobie szukałem info na ten temat ale nic nie znalazłem mam możliwość dostania po taniosci kol od suzuki gn250 felgi plus opony przód i tył. Czy ktoś z szanownych może wie czy podejdę do r250 . Będę bardzo wdzięczny za info . Na takich kapciach wyglądał by super
misieq
Forumowicz
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2017, 16:18
Motocykl: R250
Płeć: mężczyzna

Re: wymiana kol na szprychowe

Postautor: Morph dodano: 21 maja 2017, 16:29

Bez przeróbek to raczej się nie uda _bezradny Ale z przeróbkami być może ,trzeba by pomierzyć.
Nie jeździj szybciej niż Twój anioł stróż potrafi latać
Obrazek
Klaustrofobia to lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami. Na przykład , gdy idę do monopolowego boję się, że będzie zamknięty.
Awatar użytkownika
Morph
Klubowicz
 
Posty: 1744
Rejestracja: 18 maja 2013, 17:39
Lokalizacja: Podbeskidzie
Motocykl: Romet R250 / Honda CBF600s
Płeć: mężczyzna
Wiek: 53

Re: wymiana kol na szprychowe

Postautor: misieq dodano: 21 maja 2017, 16:44

Czyli w następny weekend śmigam do kumpla i biere te kapcie zobaczymy jak to wyjdzie, postaram się dać znać
misieq
Forumowicz
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2017, 16:18
Motocykl: R250
Płeć: mężczyzna


Wróć do Jinlun/Romet 250

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron