close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Napęd

Napęd

Postautor: makles dodano: 19 wrz 2017, 21:11

Witam wszystkich. Poczytałem wiele o wymianie napędu tz,dwie zebatki i łańcuch, ale wszyscy pisali to juz dawno a czy ktos moze podpowiedziec i dac namiar gdzie teraz i jakie to kupic te zębatki z lancuchem i czy to wystarczy by zmienic napęd. Posiadam jinlun250-5 Vektor z roku bo to moze i wazne 2005.Chce kupic dobre .
Awatar użytkownika
makles
Forumowicz
 
Posty: 36
Rejestracja: 27 cze 2016, 09:40
Lokalizacja: opolskie/Praszka
Motocykl: jinlun250
Tel. kom.: 693427296
Płeć: mężczyzna
Wiek: 57

Re: Naped

Postautor: jacor dodano: 19 wrz 2017, 22:27

Sprawdż w motor-x.pl
Awatar użytkownika
jacor
Klubowicz
 
Posty: 1868
Rejestracja: 10 cze 2013, 14:30
Lokalizacja: Augustów
Motocykl: zielony szerszeń+cf
Płeć: mężczyzna

Re: Naped

Postautor: fazik dodano: 20 wrz 2017, 11:12

makles pisze:Witam wszystkich .poczytałem wiele o wymianie napedu tz,dwie zebatki i łańcuch,ale wszyscy pisali to juz dawno a czy ktos moze podpowiedziec i dac namiar gdzie teraz i jakie to kupic te zebatki z lancuchem i czy to wystarczy by zmienic naped.Posiadam jinlun250-5 Vektor z roku bo to moze i wazne 2005.Chce kupic dobre .


Zmieniałem w R-250 dwa razy, ale jak to ja, ganiałem bez przeglądów cztery lata. Się zużyły.

Zamówiłem o ząbek mniejszą na tył i subiektywnie poczułem się lepiej.

Porada: smarować, przeglądać, regulować, wymieniać jak się zużyje.

a kupowałem tu: https://www.larsson.pl/

hough
Awatar użytkownika
fazik
Klubowicz
 
Posty: 102
Rejestracja: 27 lip 2011, 14:04
Lokalizacja: Niepokalanów? Banja Luka
Motocykl: honda shadow vt700
Tel. kom.: 606311778
Płeć: mężczyzna
Wiek: 52


Wróć do Jinlun/Romet 250

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron