close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Blokada

Re: Blokada

Postautor: gregor dodano: 24 paź 2017, 20:50

Może dlatego, że przy takich obrotach nie ma się już co w nim obracać :D tak widziałem rozbiergniętego i wylatujące korbowody w Ducato.
Staraj się jeździć tak, aby Twój umysł zdążył ogarnąć co się dzieje w okół Ciebie.
Awatar użytkownika
gregor
Forumowicz
 
Posty: 97
Rejestracja: 29 lip 2015, 02:46
Motocykl: Romet R 250
Płeć: mężczyzna
Wiek: 50

Re: Blokada

Postautor: robson dodano: 24 paź 2017, 23:04

Nie tyle co nie ma co obracać co już konstrukcja silnika nie pozwala na więcej, toć to nie silnik odrzutowy :D
robson
Forumowicz
 
Posty: 226
Rejestracja: 08 wrz 2016, 16:24
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Motocykl: Romet Z175 x2
Płeć: mężczyzna

Re: Blokada

Postautor: Mariuszz dodano: 25 paź 2017, 07:44

gregor pisze:Jak pisałem RAZ udało mi się właśnie z ciekawości czy ma odcięcie i więcej nie próbowałem, bo jakoś nie mam zaufania do tych silników....


"Strzał z korby" to zagrożenienie nie tylko dla "tych silników".
Awatar użytkownika
Mariuszz
Klubowicz
 
Posty: 1161
Rejestracja: 25 lis 2013, 09:18
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Motocykl: Suzuki DL 650
Płeć: mężczyzna
Wiek: 58

Re: Blokada

Postautor: gregor dodano: 26 paź 2017, 00:56

Bez urazy :D "tych silników" miałem na myśli że są dużo delikatniejsze od dużych masywnych smoków chłodzonych cieczą.
Staraj się jeździć tak, aby Twój umysł zdążył ogarnąć co się dzieje w okół Ciebie.
Awatar użytkownika
gregor
Forumowicz
 
Posty: 97
Rejestracja: 29 lip 2015, 02:46
Motocykl: Romet R 250
Płeć: mężczyzna
Wiek: 50

Poprzednia

Wróć do Jinlun/Romet 250

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron