close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Spacerówki - raz jeszcze - problem

Spacerówki - raz jeszcze - problem

Postautor: Kubrick dodano: 20 maja 2009, 16:58

Kupilam, wg miary gmoli i wskazan, spacerowki rozmiar 36. Przylegaja bardzo ladnie w niektorych miejscach. Ale sruba nie pprzejdzie na wylot! Tak jakby blaszka, byla za krotka. Czy to oznacza, ze jednak powinny byc wieksze? Czy moze to sie jakos "na sile" nabija? Bo w sumie gmole nie sa idealnie okragle, ale moze to jest normalne. Kupic 38-40? Czy moze mozna sama taka blaszke dokupic gdzies/skombinowac?
Przepraszam, ze zakladam temat raz jeszcze, ale tamten mi edytuje, a nie dodaje nowego posta, wiec nikt nie zwroci uwagi.
Awatar użytkownika
Kubrick
Klubowicz
 
Posty: 818
Rejestracja: 19 mar 2009, 10:59
Lokalizacja: NS- Krk
Motocykl: RometR-150->KawasakiVN800CL
Płeć: kobieta
Wiek: 37

Spacerówki - raz jeszcze - problem

Postautor: Kubrick dodano: 20 maja 2009, 22:09

No wlasnie wychodzi na to, ze te blaszki sa jakby "za krotkie". Tylko wlasnie to mnie zastanowilo, ze w sumie to przylegaja normalnie w niektorych miejscach. No ale zobacze co da sie zrobic. Moze mi facet wymieni ;)

-- Dzisiaj, 10:45 --

No i cóż. Sprawa jednak nie jest taka prosta. Po wizycie w kilku sklepach budowlanych, pan mi w którymś powiedział, że ta śruba jest jakoś inaczej gwintowana, że w takich miejscach nie doku[ie, tylko w sklepach z czesciami samochodowymi. Pojezdzilam, popytalam i dalej nic. Ale w sumie moze to bez znaczenia, bo wlasciwie doszlam do wniosku, że takiej sruby i tak nie mozna wygiąc, bo ustawienie spacerowki reguluje sie nie tylko samym podnozkiem, ale tez wlasnie sruba. Wiec jak wygne, to juz nie prxzekrece. I lipa. Zatem zostaje mi tylko opcja kupienia na rozmiar 40, a w ostatecznosci rozwiercecnia blaszek w tych co sa, albo jak nadal bedzie malo, to skolowania takich blaszek skads. Grr!
Awatar użytkownika
Kubrick
Klubowicz
 
Posty: 818
Rejestracja: 19 mar 2009, 10:59
Lokalizacja: NS- Krk
Motocykl: RometR-150->KawasakiVN800CL
Płeć: kobieta
Wiek: 37


Wróć do Jinlun/Romet 150

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości