close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Czy jest połączenie między rurami wydechowymi

Czy jest połączenie między rurami wydechowymi

Postautor: krzys59 dodano: 12 lip 2008, 21:08

Bardzo proszę użytkowników Challengera o sprawdzenie dla mnie jednej rzeczy. Czy jest połączenie pomiędzy rurami wydechowymi pod silnikiem http://mzpoz.neostrada.pl/rury.JPG czy mi się tylko wydaje że widziałem tam sprężynę.
Pytam, bo od jakiegoś czasu coś mi wpada w rezonans przy 6-7 tys obrotów i metalicznie podzwania. Jedyne co znalazłem to brzęcząca prawa rura wydechowa, obluzowana w gnieździe i lekko lata na boki, i wydaje mi się że jak ją skręcę na stałe z lewą to będzie lepiej, ale nie pamiętam czy było tam jakieś połączenie czy nie. Rzućcie proszę okiem na zdjęcie i na swoje motory i powiedzcie mi było tam coś czy śniło mi się to tylko :D
krzys59
 

Czy jest połączenie między rurami wydechowymi

Postautor: Luca dodano: 14 lip 2008, 14:17

Nie jestem użytkownikiem Challengera ale w większości przypadków takie połączenie przed tłumikami występuje.
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4992
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Czy jest połączenie między rurami wydechowymi

Postautor: herrmannek dodano: 14 lip 2008, 21:33

U mnie nic nie ma. Rury są podpięte osobno do silnika i do jednej sróby przy ~stopce dla pasażera.
herrmannek
 

Czy jest połączenie między rurami wydechowymi

Postautor: krzys59 dodano: 18 lip 2008, 14:54

Dzięki, bo już miałem mętlik w głowie.
krzys59
 


Wróć do Challenger 200

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron