close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Spalanie

Spalanie

Postautor: herrmannek dodano: 29 sie 2008, 11:17

No więc już mogę coś więcej powiedzieć na ten temat. U mnie jak w zegarku po przejechaniu ~300km do baku wchodzi ~8litrów. Więc spalanie jest na poziomie 3litrów w cyklu mieszanym. Nieźle! instrukcja mówiła coś o 3.5 litra i to jest chyba jedyny przypadek w którym w instrukcji są podane rzetelne ilości(przy pełnym obciążeniu i średnio dynamicznej jeździe pewnie tyle wyjdzie).

Mam też pytanie o zasięg maksymalny. Niby bak ma 14 litrów ale to jest pewnie całkowita/teoretyczna pojemność a nie praktyczna, ciekawy jestem czy ktoś tankował na prawie pusty bak. Ile tam litrów paliwa wejdzie? Na ile starcza rezerwa?
herrmannek
 

Spalanie

Postautor: tomek2385 dodano: 04 wrz 2008, 21:58

Do mojego wchodzi prawie 12l.Robię 400 km.rezerwa tak od 320.
tomek2385
 


Wróć do Challenger 200

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość