close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

motor nie zapala

motor nie zapala

Postautor: jacek dodano: 27 lut 2009, 15:06

witam i dzieki za te wszystkie rady choć narazie nie są potrzebne ale życie i jazda może dać powody do skożystania z nich --rad nigdy dość---
jacek
 

motor nie zapala

Postautor: jacek dodano: 27 lut 2009, 15:09

a jak zciągnołeś magneto bo jeszcze tego nie robiłem w chalengerze czy to podobnie jak kiedyś w motorowerach za pomocą ściągacza? jezeli tak to jaki ściągacz z czego pasuje
jacek
 

motor nie zapala

Postautor: Jaro2002 dodano: 02 cze 2009, 18:56

Mam problem z odpaleniem ciepłego silnika. Zimy pali dobrze. Ciepły nie chce. Potem zorientowałem się, że pali świetnie na ssaniu, które zaraz potem można zdjąć. Ale ciepły silnik nie powinien potrzebować ssania. Z czym jest problem? Macie jakieś pomysły? Dzięki.
Jaro2002
 

motor nie zapala

Postautor: krzys59 dodano: 02 cze 2009, 19:53

Pęknięty kolektor ssący, a jak jeszcze gaśnie na wolnych obrotach jak się silnik nagrzeje, to wtedy pewniak.
krzys59
 

motor nie zapala

Postautor: Jaro2002 dodano: 02 cze 2009, 21:28

Tak, to by się zgadzało. Kolektor jest pęknięty. Szczelinę zalałem klejem i wygląda mi że jest OK. Co prawda jak się rozgrzeje to nie obserwuję gaśnięcia. Ale muszę w takim razie pomyśleć o wymianie tego kolektora. Dzięki.
Jaro2002
 

Poprzednia

Wróć do Challenger 200

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron