close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi

Postautor: Krzysiek dodano: 25 kwie 2009, 19:39

Jestem świeżym posiadaczem Challengera 200. Wraz z motorkiem otrzymałem instrukcję obsługi, niestety jest to instrukcja od całkowicie innego pojazdu.
Byłbym wdzięczny za pomoc w tym temacie, może ktoś dysponuje instrukcją w PDF-ie.Ewentualnie jakieś namiary skąd można ściągnąć ?
Krzysiek
 

Instrukcja obsługi

Postautor: jacek dodano: 25 kwie 2009, 23:19

jak byś napisał z kąd jesteś to może mogł bym podskoczyc i podpowiedziec co nieco
jacek
 

Instrukcja obsługi

Postautor: Krzysiek dodano: 26 kwie 2009, 11:26

Jacek dzięki za dobre chęci ale mieszkam ok. 500 km od Ciebie więc jest mały problem. Gdybyś się wybierał nad morze gdzieś w okolice Międzyzdroje była by okazja do spotkania.Ja bywam często na Śląsku i przy następnym wyjeździe poproszę Cię o spotkanie.
Pozdrawiam
Krzysiek
 

Instrukcja obsługi

Postautor: herrmannek dodano: 26 kwie 2009, 13:51

Mam zeskanowaną oryginalną instrukcję w języku angielskim...
http://smorfland.uni.wroc.pl/~herman/instrukcja.zip
herrmannek
 

Instrukcja obsługi

Postautor: Krzysiek dodano: 27 kwie 2009, 08:16

Dzięki za skan instrukcji, spróbuję rozszyfrować (problem z angielskim) z języków obcych posługuję się tyko niemieckim.
Krzysiek
 


Wróć do Challenger 200

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość