close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

włącznik kierunkowskazu

włącznik kierunkowskazu

Postautor: cruenzo dodano: 07 maja 2012, 20:18

Jak w temacie. Wziął się i zbiesił. To znaczy czasem nie zaskakuje, a raczej czasem zaskakuje, a jak nie zaskakuje to muszę go paluchem przytrzymywać, co jest wybitnie niewygodne. Samo światełko miga jak należy. Czy ktoś z szanownego grona rozbierał to ustrojstwo.

-- EDYTOWANY Dzisiaj, 16:53 --

Byłem dziś w serwisie keewaya...pan powiedział, ze takie włączniki to się wymienia a nie naprawia i koszt włącznika to 130 zł a wymiana 20 zł. Ale wziął tez jakieś magiczne pryskadło, psiknął w ten bajzel i nastąpiła poprawa...zaczął zaskakiwać. Co prawda nie zawsze, ale znacznie częściej. Może u mnie w firmie przedmucham toto powietrzem pod ciśnieniem i raz roz psiknę jakimś WD 40 czy innym Mc.Kennickiem
Awatar użytkownika
cruenzo
Klubowicz
 
Posty: 2022
Rejestracja: 10 lut 2010, 21:42
Lokalizacja: Warszawa -> Kettering U.K.
Motocykl: Junak w skali 1/24
Tel. kom.: 888691054
Płeć: mężczyzna
Wiek: 46

włącznik kierunkowskazu

Postautor: arekf dodano: 10 maja 2012, 22:48

Mam to samo na kierunkowskazie w lewo. Moto zaledwie 400 km przebiegu więc raczej nie zdążyło się zakurzyć. Może to tylko kwestia styków, coś dogiąć ? Ciekawe czy da się wyciągnąć guzik kierunkowskazu bez rozkręcania manetki.
arekf
Forumowicz
 
Posty: 47
Rejestracja: 18 sie 2011, 22:21
Motocykl: Keeway Cruiser EFI
Płeć: mężczyzna

włącznik kierunkowskazu

Postautor: cruenzo dodano: 11 maja 2012, 16:46

guzika samego nie wyjmiesz. to cały "moduł' trzymający się kupy dzięki dwóm śrubkom. jak je odkręcisz, to ci się to rozpołowi . Ale jak masz 400 km przebiegu, to jedź szybko niech ci na gwarancji wymienią.
Awatar użytkownika
cruenzo
Klubowicz
 
Posty: 2022
Rejestracja: 10 lut 2010, 21:42
Lokalizacja: Warszawa -> Kettering U.K.
Motocykl: Junak w skali 1/24
Tel. kom.: 888691054
Płeć: mężczyzna
Wiek: 46

włącznik kierunkowskazu

Postautor: arekf dodano: 14 maja 2012, 15:47

U mnie objawia się to na co którymś zakręcie (co ciekawe zawsze po długich prostych). Na postoju działa idealnie, dlatego z serwisem się wstrzymuje, za drugim naciśnięciem zawsze zaskakuje. Poczekam aż się popsuje bardziej.
arekf
Forumowicz
 
Posty: 47
Rejestracja: 18 sie 2011, 22:21
Motocykl: Keeway Cruiser EFI
Płeć: mężczyzna

włącznik kierunkowskazu

Postautor: cruenzo dodano: 14 maja 2012, 16:02

ja bym nie czekał....
Awatar użytkownika
cruenzo
Klubowicz
 
Posty: 2022
Rejestracja: 10 lut 2010, 21:42
Lokalizacja: Warszawa -> Kettering U.K.
Motocykl: Junak w skali 1/24
Tel. kom.: 888691054
Płeć: mężczyzna
Wiek: 46

włącznik kierunkowskazu

Postautor: cruenzo dodano: 30 maja 2012, 21:31

Melduję nieposłusznie, że usterka usunięta, rękami mechanika z serwisu. kosztowało mnie to 115 zł za moduł i 15 zł za wymianę. W sumie, jak łatwo policzyć 130 zł. Jak się okazało, jest to moduł z całą wiązką, która idzie w kierownicy i kończy w "rozdzielni" pod lewą osłoną_łezką. Dzięki allahowi, że nie przyszło mi do głowy robić tego samodzielnie, o bym się chyba na tej wiązce powiesił :-))))
Awatar użytkownika
cruenzo
Klubowicz
 
Posty: 2022
Rejestracja: 10 lut 2010, 21:42
Lokalizacja: Warszawa -> Kettering U.K.
Motocykl: Junak w skali 1/24
Tel. kom.: 888691054
Płeć: mężczyzna
Wiek: 46

włącznik kierunkowskazu

Postautor: arekf dodano: 31 lip 2012, 21:46

Ja czekam na rozpatrzenie reklamacji, a tymczasem po powrocie z urlopu pierwsza jazda i niespodzianka kierunkowskaz działa idealnie. Hmmm chyba się przestraszył ;)
arekf
Forumowicz
 
Posty: 47
Rejestracja: 18 sie 2011, 22:21
Motocykl: Keeway Cruiser EFI
Płeć: mężczyzna


Wróć do Cruiser 250

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron