Witajcie (używany Cruiser 250)

Re: Witajcie

Postautor: Luca dodano: 17 mar 2014, 09:43

Czyli Nocek sprzedał swoją ukochaną Platynową Krychę :D
Z tego co wiem to ostatnio Platynowa Krycha więcej stała niż jeździła. Dawno jej nie widziałem, to nie wiem w jakim jest teraz stanie, ale sprawdź stan wałka zdawczego pod przednią zębatką, tak na wszelki wypadek, bo pierwsze modele miały z tym problemy.
Jak chcesz sobie trochę poczytać o podbojach Platynowej Krychy to masz tutaj
http://www.klub-chinskich-motocykli.pl/ ... mitstart=1
http://www.klub-chinskich-motocykli.pl/ ... 8&Itemid=7
To motocykl z historią i fajnie byłoby, gdybyś go nadal nazwyał Platynowa Krycha :)
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4995
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Re: Witajcie (używany Cruiser 250)

Postautor: Grzeno dodano: 21 kwie 2014, 10:26

Tak, Platynowa Krycha
Ja do dziś nie wiem jak to było możliwe z tym spalaniem u Nocka ale nie na darmo dostał ksywę 'Sikający do baku' ;)
Jak nie dasz moto do jakiegoś papraka to będziesz się cieszył spalaniem rzędu 2,5 litra kiedyś mój Charlej Chininson spalił 3,5 litra i to był jego ostatni raz (nie polecam wracać na jednym garze ;) tłumiki się odbarwiają )
Charlej Chininson/V-Stromx2/VN-900/NC750X
Awatar użytkownika
Grzeno
Klubowicz
 
Posty: 1447
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:32
Lokalizacja: Gdańsk (na blachach) GD ....
Motocykl: CHARLEJ CHININSON/Vstrom/VN900
Tel. kom.: 792550845
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42

Re: Witajcie (używany Cruiser 250)

Postautor: Piter dodano: 02 lip 2014, 22:56

Nie chcąc zakładać nowego tematu, pragnę poinformować Szanowne koleżanki i kolegów,
że od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem Keeway Criuser 250 ( z roku 2012, wtrysk).
Przyjechałem nim z Poznania do Wrocławia (w sumie 240km) i spisywał się bez większych uwag. [łańcuch trzeba napiąć,bo coś luźny].

pewnie w kolejnych dniach z mojej strony będzie wysyp pytań i spostrzeżeń dot. motoru, ale to nie dzisiaj.

pozdrawiam
Piotrek
Pozdrawiam
Piotrek

"nawet największy problem nie oprze się procesowi długotrwałego myślenia"
Awatar użytkownika
Piter
Forumowicz
 
Posty: 200
Rejestracja: 20 cze 2014, 07:51
Lokalizacja: Wrocław
Motocykl: ni mo
Tel. kom.: 533650481
Płeć: mężczyzna
Wiek: 43

Re: Witajcie (używany Cruiser 250)

Postautor: Michał_66 dodano: 03 lip 2014, 05:32

piotrpleban2 pisze:Nie chcąc zakładać nowego tematu, pragnę poinformować Szanowne koleżanki i kolegów,
że od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem Keeway Criuser 250 ( z roku 2012, wtrysk).
Przyjechałem nim z Poznania do Wrocławia (w sumie 240km) i spisywał się bez większych uwag. [łańcuch trzeba napiąć,bo coś luźny].

pewnie w kolejnych dniach z mojej strony będzie wysyp pytań i spostrzeżeń dot. motoru, ale to nie dzisiaj.

pozdrawiam
Piotrek

Gratulacje i niech Ci służy długo i bezawaryjnie :oklasky:
Michał_66
 

Poprzednia

Wróć do Cruiser 250

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość