close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Cruiser -16 500 serwis

Re: Cruiser -16 500 serwis

Postautor: jacek.rc dodano: 28 sie 2015, 17:34

Wymieniłem ostatnio tylną oponę "Maxxis" 130 i raczej z większą mogły by być problemy ,odległość przy wahaczu około 15mm . Natomiast ze względu na to ,że wymieniłem również łańcuch opona ledwo się zmieściła _boisie
Obrazek
ale chyba i tak wyszło nieźle :D
Obrazek
no i porównanie starej i nowej
Obrazek
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2205
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: Cruiser -16 500 serwis

Postautor: jacek.rc dodano: 20 sie 2017, 19:10

Kurna popisał bym coś na tematy techniczne ,napraw ,regulacji itp. ,itd. , ale to jeździ i jeździ i coraz bardziej mnie zaskakuje .Wczoraj wróciłem z wycieczki na Bezmiechową (oczywiście Cruiserkiem) i jakież było moje zdziwienie ,gdy w drodze tam ,po przejechaniu 340 km ,do baku weszło tylko 7,75 l (2,28) .Natomiast powrót to 385 km i weszło 8,5 l :_hura: . Ciekawi mnie spadek spalania ,bo do tej pory brał średnio 2,7 i od trzech lat nic przy nim (oprócz wymian oleju) nie robiłem :swir: .Prowadzi sie go w porównaniu do Hondzi ...intuicyjnie ,tak że jestem już piaty rok pod wrażeniem .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2205
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: Cruiser -16 500 serwis

Postautor: krysz dodano: 20 sie 2017, 20:26

No tak, ja po romansie z Yamaszką wróciłem do Keewaya... i jeździ mi się jakoś lepiej. Nawet dziś, przy niedzieli i niezłym deszczu zabrałem go na przewietrzenie (przemoczenie :D ).
"Nieważne jaki masz motocykl, ważne gdzie nim byłeś"
http://chomikuj.pl/krysz2/Podr*c3*b3*c5 ... uiser*27em
Awatar użytkownika
krysz
Klubowicz
 
Posty: 1560
Rejestracja: 21 cze 2011, 21:52
Lokalizacja: Łosice
Motocykl: Imperiale, Cruiser, Monkey
Tel. kom.: 602433923
Płeć: mężczyzna

Re: Cruiser -16 500 serwis

Postautor: jacek.rc dodano: 23 sie 2017, 08:46

Motorek dostał nowego olejku i filterek ,na liczniku prawie 38 k .Troszkę szwy w siodle puszczają ,może zimą coś z tym będę robił .Tak myślę żeby dołożyć jeszcze parę cm w wysokości siodła to (wydaje mi się ) poprawiłoby pozycję za kierownicą ?? .Chociaż w porównaniu z wysokością Shadow-ki to na Cruiser-ku siedzę wysoko .No ale im wyżej tym więcej widać ,a o to mi najbardziej chodzi :) .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2205
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Cruiser 250

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron