close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Amorki tył - brak komfortu.

Re: Amorki tył - brak komfortu.

Postautor: jacek.rc dodano: 25 mar 2015, 10:41

Nie bardzo kumam ten naciąg "góra -dół " ,żeby było miękko ,sprężyna musi być max rozciągnięta (czyli wydłużona) i możesz zrobić sobie próbę ,jedno krańcowe położenie i podskakujemy na siodełku ,potem drugie i porównujemy ugięcia ,doznania ( :D ) i tp.Co do siodła w Cruiserku :swir: Tez chciałem coś z nim zrobić ,ale dotarłem ...dupę ,bo w KSL mam miękką kanapę i też po czasie boli ,tylko inaczej ( widocznie taka ze mnie księżniczka na... motorku :D ) . Łańcuch sobie poluzuj ,bo Ci gumy się sypną ( musiałem już wymieniać ,bo poprzedni wł. lubił mocny naciąg ).No i jadąc po bruku nie zaciskaj zębów, bo plomby wypadną ;) . Co do ciśnienia to nabijam 2 atm i nawet nie wiem czy to dosyć ,czy za dużo ?? tak jeżdżę.
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2213
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Cruiser 250

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość