close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Filtr stożkowy i ...

Filtr stożkowy i ...

Postautor: michal1978 dodano: 05 cze 2017, 20:38

Tak się zastanawiam nad założeniem stożka do mego Cruiserka i jakiś tam zmian dysz w gaźniku ? ktoś może coś doradzić (opinie w necie są różne ) i czy to ma sens w ogóle
a i czytałem o gmolach dopasowanych od Rometa R250 jak to wygląda ? bo cena przyzwoita a może od superlighta by podeszły
michal1978
Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: 27 mar 2017, 08:21
Motocykl: Keeway Cruiser
Płeć: mężczyzna

Re: Filtr stożkowy i ...

Postautor: jacor dodano: 06 cze 2017, 23:55

Ja założyłem filrt stożkowy do Junaka m20 efekt bardziej burczy.Może ciut lepiej przyśpiesza.A może mi się wydaje.
Awatar użytkownika
jacor
Klubowicz
 
Posty: 1862
Rejestracja: 10 cze 2013, 14:30
Lokalizacja: Augustów
Motocykl: zielony szerszeń+cf
Płeć: mężczyzna

Re: Filtr stożkowy i ...

Postautor: robson dodano: 07 cze 2017, 13:19

Do puki nie robisz to razem z innymi zabiegami silnikowymi w dużym skrócie daj sobie spokój. Więcej zaszkodzisz jak polepszysz. Sama wymiana na "stożek" zaraz za cylkiem to tzw. wiejski tuning.
robson
Forumowicz
 
Posty: 226
Rejestracja: 08 wrz 2016, 16:24
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Motocykl: Romet Z175 x2
Płeć: mężczyzna


Wróć do Cruiser 250

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron