close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Kinroad XT50king -chopper

Kinroad XT50king -chopper

Postautor: Mateusz dodano: 20 lis 2010, 20:20

O to się nie przejmuje ,są to mocne silnik ,na 72cm3 jest mega kop ;)
Awatar użytkownika
Mateusz
Forumowicz
 
Posty: 36
Rejestracja: 01 sie 2010, 19:06
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Motocykl: Honda NSR 125
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28

Kinroad XT50king -chopper

Postautor: Mateusz dodano: 27 gru 2010, 15:47

Awatar użytkownika
Mateusz
Forumowicz
 
Posty: 36
Rejestracja: 01 sie 2010, 19:06
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Motocykl: Honda NSR 125
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28

Kinroad XT50king -chopper

Postautor: Mateusz dodano: 16 sty 2011, 13:21

Śnieg tymczasem się stopił ,a ja wyciągnąłem moto i zrobiłem rundkę i parę fot :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

;)
Awatar użytkownika
Mateusz
Forumowicz
 
Posty: 36
Rejestracja: 01 sie 2010, 19:06
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Motocykl: Honda NSR 125
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28

Kinroad XT50king -chopper

Postautor: k313 dodano: 17 sty 2011, 23:29

Mateusz pisze:Śnieg tymczasem się stopił ,a ja wyciągnąłem moto i zrobiłem rundkę i parę fot :D


Naprawdę ładnie się prezentuje, gratulacje.
Jak dla mnie to jeszcze jakiś przedni błotnik powinien być i ew białe kierunkowskazy (lepiej pasują do chromów).
Z łosiaka zrobiłeś Łosia :)) Super.
Awatar użytkownika
k313
Forumowicz
 
Posty: 70
Rejestracja: 20 gru 2010, 10:45
Lokalizacja: Gdańsk
Motocykl: R250
Tel. kom.: 533749327
Płeć: mężczyzna
Wiek: 47

Kinroad XT50king -chopper

Postautor: Mateusz dodano: 18 sty 2011, 19:26

W sobotę będzie przednia felga szprycha :czapa:
Błotnik będzie nowy oryginalny ,kierunkowskazy moim zdaniem są idealne (oryginalne były czarne).
Jeszcze go czekają zmiany ,no cóż będę sukcesywnie dodawał fotki.
Cóż mogę dodać Lewa w górę ,w niedzielę miałem okazję podnieść ,ponieważ parę motorków trasą Poznańską przemknęło ,ja byłem zatankować :D
Awatar użytkownika
Mateusz
Forumowicz
 
Posty: 36
Rejestracja: 01 sie 2010, 19:06
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Motocykl: Honda NSR 125
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28

Kinroad XT50king -chopper

Postautor: Kris dodano: 02 lut 2011, 11:15

Mam między innymi również takiego sprzęta. Nazywa się King Road, ale poza tym wszystko takie same jak w Łosiu. Sprawę cieknącego zbiornika też już przerabiałem. Poza tym już dwa razy wymieniałem moduł zapłonowy. Interesuje mnie modyfikacja dot. zwiększenia poj. skokowej silnika. Napisz coś o tym. Co zakupiłeś, za ile, co musiałeś wymienić itp. Zauważyłem też, że masz inne amortyzatory z tyłu - od czego dopasowałeś ? :motor:
Awatar użytkownika
Kris
Sympatyk
 
Posty: 415
Rejestracja: 20 maja 2009, 22:20
Lokalizacja: Trojmiasto - przewaga Gdyni
Motocykl: Zipp Raven
Tel. kom.: 501963905
Płeć: mężczyzna
Wiek: 54

Kinroad XT50king -chopper

Postautor: Mateusz dodano: 02 lut 2011, 16:02

Wiec tak :
Pojemność 72cm3 (tłok ,cylinder ,głowica) ,tylko to ,kupiłem we wrześniu 2009 roku za około 350zł.
Złożyłem sam bez żadnych problemów ,docierania było około 500km.
Amortyzatory tylne są od motorynki :D ,lecz będę od łosia LK z 2009 roku (twarde) ,błotnik do przodu dziś do mnie doszedł (oryginał ,stary był w kiepskim stanie ,i tak wyszedłem na równo), a co do marki King Road to chyba to samo co Kinroad tylko jedni mówią tak drudzy tak.
Bak dawno zespawany ,teraz jest ok.
Felga przednia miała być szprycha 17cali ,czyli to samo co oryginał ,wiec doszedłem do wnioski ,że 18cali będzie proporcjonalnie ;)
Za 2tygodnie mam ferie ,tydzień na moto poświecę ,myślę ,że w 90% będą ukończone moje plany.
Awatar użytkownika
Mateusz
Forumowicz
 
Posty: 36
Rejestracja: 01 sie 2010, 19:06
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Motocykl: Honda NSR 125
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28

Kinroad XT50king -chopper

Postautor: mike_russ dodano: 02 lut 2011, 18:27

Wybacz że się wtrącę: King Road i Kinroad to są jednak różne marki (aczkolwiek obie chińskie).
Ne jest jednak wykluczona identyczność podzespołów, podobnie jak w różnych "wydaniach" Jinluna.

A prywatnie, to mi się ten chopperek podoba :))
Tyle że mi do miasta bardziej przydatny Lisek, żeby łatwo manewrować i móc troszkę puszki z tyłu zostawić :))
Awatar użytkownika
mike_russ
Sympatyk
 
Posty: 2120
Rejestracja: 12 sie 2009, 22:25
Lokalizacja: Poznań
Motocykl: Zipp Raven "Dzikus"
Płeć: mężczyzna
Komunikator: GG 13140250
Wiek: 41

Kinroad XT50king -chopper

Postautor: Kris dodano: 02 lut 2011, 22:49

[quote="Mateusz"]Wiec tak :
Pojemność 72cm3 (tłok ,cylinder ,głowica) ,tylko to ,kupiłem we wrześniu 2009 roku za około 350zł....
Ja mam takiego samego jak Ty kiedyś. Mój jest czarny i ma na zbiorniku i błotnikach takie pomarańczowo żółte płomienie i Nazywa się Kinroad, a nie tak jak pisałem poprzednio. W moim jedyna zmiana, to gaźnik od 125. Zębatka z przodu 14 zębów, filtr stożkowy. Innych przeróbek nie robiłem.Prędkość max około 75 km. Chociaż bywały momenty, że około 80 km/h motong pomykał. Najszybciej jechał 90, ale z górki. Jak zmieniałeś cylinder i głowicę, to co z zaworami? Były w tej nowej głowicy, czy przekładałeś?. Największą porażką są tylne amortyzatory i tylny hamulec - beznadziejny. Też myślałem o zwiększeniu pojemności, ale mogą być problemy na przeglądach. mi kończy się w maju, a diagności zwracają na to uwagę. Czytałem na forum eaglets.pl, że niektórzy wstawiają do kingów silniki od 125. Można taki silnik kupić na Allegro już za 600 zł. Jeżeli za komplet tuningowy zapłaciłeś 350, to chyba lepiej kupić cały silnik. Napisz coś więcej. Niestety Kinroad jest dużo mniejszy od 250, wiem, bo stoją w garażu obok siebie. :motor:
Awatar użytkownika
Kris
Sympatyk
 
Posty: 415
Rejestracja: 20 maja 2009, 22:20
Lokalizacja: Trojmiasto - przewaga Gdyni
Motocykl: Zipp Raven
Tel. kom.: 501963905
Płeć: mężczyzna
Wiek: 54

Kinroad XT50king -chopper

Postautor: abu dodano: 02 lut 2011, 23:03

Syn teraz przerabiał swojego OGARA 900 na cylinder 72cm3. Zestaw kosztował 160zł (z przesyłką). W zestawie tłok - kpl., cylinder, głowica (zawory są w komplecie) nie uzbrojona, uszczelki. Do głowicy trzeba przełożyć wałek rozrządu, dźwigienki i sprężyny zaworów. Wymiana to robota na dwa popołudnia, naprawdę nic trudnego, w internecie są stronki pomocne do ustawienia rozrządu. Jak będziesz wymieniał to mogę poszukać i przysłać linki do stron.
Awatar użytkownika
abu
Sympatyk
 
Posty: 507
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:48
Lokalizacja: Orzysz
Motocykl: HONDA CRF 250L
Wiek: 54

PoprzedniaNastępna

Wróć do inne motocykle...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości