close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Romet CRS 50 4T

Re: Romet CRS 50 4T

Postautor: Luca dodano: 23 wrz 2016, 11:59

Snajper pisze:Ja mam na tym punkcie obsesję więc zmieniam linki od czasu do czasu tylko dlatego, żeby mi nie pękły w dłuższej trasie.

Wystarczy wozić ze sobą zapasowe i już nie pękają ;)
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4980
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Re: Romet CRS 50 4T

Postautor: Snajper dodano: 23 wrz 2016, 12:09

No tak, ale to jest zbyt proste i oczywiste rozwiązanie ;) :D
----------------------------------------------
Obrazek Nie walcz z maszyną. Poznaj ją, zrozum, poczuj - niech stanie się częścią Ciebie.
Awatar użytkownika
Snajper
Klubowicz
 
Posty: 1289
Rejestracja: 29 cze 2015, 22:59
Lokalizacja: Częstochowa
Motocykl: BenycoBr125/Honda Deauville650
Tel. kom.: 698398528
Płeć: mężczyzna
Wiek: 55

Re: Romet CRS 50 4T

Postautor: ktoś ŁDZ dodano: 02 paź 2016, 16:57

Snajper pisze:Swoją drogą ładnie utrzymany ten motorek :)


Dzięki.
Pozdro Robert.
Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Forumowicz
 
Posty: 168
Rejestracja: 12 mar 2015, 11:00
Motocykl: Zipp VZ-2
Płeć: mężczyzna

Re: Romet CRS 50 4T

Postautor: ktoś ŁDZ dodano: 20 paź 2016, 18:37

Siemanko.
Romek w garażu. Pierwszy raz odkąd go mam, przez okres zimowy będzie miał urlop (do okolic marca 2017). Niestety nie znalazłem nic ciekawego gdzie mógłbym go trzymać blisko miejsca zamieszkania aby nim latać w dobrą pogodę czyt. jak nie pada.
Przyznam że dziwnie mi jest jeździć do pracy samochodem :) Także niech sobie bzyk odpoczywa, no i oczywiście wykonam w nim przegląd podzespołów i co trzeba wymienię - jeśli się coś znajdzie :) a także będzie odpalany i co jakiś czas przejażdżki aby się nie "zastał".
Pozdrawiam.
Pozdro Robert.
Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Forumowicz
 
Posty: 168
Rejestracja: 12 mar 2015, 11:00
Motocykl: Zipp VZ-2
Płeć: mężczyzna

Re: Romet CRS 50 4T

Postautor: eNgine dodano: 20 paź 2016, 21:07

Witaj w klubie, takie uroki mieszkania w bloku :(, mój jeszcze stoi na parkingu do pierwszych śniegów.
Awatar użytkownika
eNgine
Sympatyk
 
Posty: 923
Rejestracja: 05 kwie 2009, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Honda NC700XA
Tel. kom.: 503365832
Płeć: mężczyzna
Wiek: 38

Re: Romet CRS 50 4T

Postautor: ktoś ŁDZ dodano: 22 paź 2016, 07:27

eNgine pisze:Witaj w klubie, takie uroki mieszkania w bloku :(, mój jeszcze stoi na parkingu do pierwszych śniegów.


Niestety, w tamtym roku mieszkałem w innej lokalizacji i z bratem wynajmowaliśmy wspomniany ów garaż - 300 m. od bloku. Na Teo nie znalazłem nikogo z lub do garażu abyśmy we dwóch wynajęli, a pod wiatami wszyscy się już zaszyli do garaży, więc i ja też, bo samemu wynajmować już mi się nie opłacało - łączne koszty związane z dojazdem drynką do pracy wyszłyby sumaryczne jak przy jeżdżeniu autem.

P.S. Pod blokiem boję się go trzymać, nie ma dużej wartości materialnej Romek, ale nie chciałbym aby ktoś go zniszczył, wywrócił czy ukradł jakieś elementy.
Pozdro Robert.
Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Forumowicz
 
Posty: 168
Rejestracja: 12 mar 2015, 11:00
Motocykl: Zipp VZ-2
Płeć: mężczyzna

Re: Romet CRS 50 4T

Postautor: ktoś ŁDZ dodano: 05 gru 2016, 18:42

Siemka,
wczoraj byłem u Romka. Koła dopompowane do max tj. 2,8 bar-a, odpalony silniczek aby pochodził + honorowa przejażdżka po osiedlu :) (oczywiście z bananem na twarzy mimo iż to nadal 50tka). Co mnie zdziwiło, aku niby padaka, a odpalił ze startera bez problemu po 3 tygodniowym postoju. Chyba niskie temperatury jednak wpływają na pracę akumulatora na +

Przed sezonem 2017 do ogarnięcia ów aku - kupno nowego, no i nowość, zaczął się pocić silnik od strony mechanizmu linki sprzęgła... od stania??? (mam nadzieję że to jakiś uszczelniacz lub łatwo dostępna uszczelka, nie chciałbym rozbierać silnika) + niewielkie pocenie się na głowicy - ale to już powstało na przełomie sierpnia/września. Reszta ok. Ogarnę to przez zimę, wymienię dodatkowo filtr paliwka i jedziem dalej.

Pozdrawiam wszystkich.
Pozdro Robert.
Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Forumowicz
 
Posty: 168
Rejestracja: 12 mar 2015, 11:00
Motocykl: Zipp VZ-2
Płeć: mężczyzna

Re: Romet CRS 50 4T

Postautor: Luca dodano: 07 gru 2016, 11:56

rometowiec pisze: Chyba niskie temperatury jednak wpływają na pracę akumulatora na +

Raczej na minus. Wraz ze spadkiem temperatury, spada też sprawność akumulatora.
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4980
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Re: Romet CRS 50 4T

Postautor: ktoś ŁDZ dodano: 26 gru 2016, 22:26

Siemanko,

korzystając z dzisiejszej pięknej pogody do godz. 15.oo pośmigałem Romkiem po mieście razem z bratem (Keeway Cruiser) aby się pożądnie zagrzał no i nie zastał :)
Pozdro Robert.
Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Forumowicz
 
Posty: 168
Rejestracja: 12 mar 2015, 11:00
Motocykl: Zipp VZ-2
Płeć: mężczyzna

Re: Romet CRS 50 4T

Postautor: ktoś ŁDZ dodano: 13 sty 2017, 22:39

Cześć wszystkim.

Dziś umieszczam ostatni już wpis w tym temacie. W czwartek 12 stycznia br. Romet zmienił właściciela. Będę go bardzo miło wspominał. Udowodnił, że "Chinczyk" też da radę jak się o niego dba - zresztą jak każdy sprzęt.

Ostatnie zdjęcia jakie mu zrobiłem po dokładnym zimowym czyszczeniu + ostatnie ostatnie zdjęcie, są w tym linku:

https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

Pozdrawiam.
Pozdro Robert.
Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Forumowicz
 
Posty: 168
Rejestracja: 12 mar 2015, 11:00
Motocykl: Zipp VZ-2
Płeć: mężczyzna

PoprzedniaNastępna

Wróć do inne motocykle...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron