close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Mikiln 250 czy juz czas na remont ?

Re: Mikiln 250 czy juz czas na remont ?

Postautor: Misza dodano: 18 lut 2016, 02:21

A więc tak z tego co znalazłem to dokręcić z siła 30
dopiero czekam na tłok z allegro za 100 zł
bo ten komplet za 200 niby to jaja były cały czas tylko kłopoty bo ciągle to nie był ze zdjęcia tylko inny jak do atv ..
wkoncu pojechałem do mechanika zrobi mi szlif cylindra jak przyślą mi tłok 71mm
tylko teraz muszę poszukać firmę obok siebie aby mi dorobili uszczelkę pod głowice bo tez nie idzie dostać tej co szukam tylko do tych innych ,
i zobaczymy co z tego będzie ,
.
jestem ciekaw czy koleś coś zmieniał bo zębatka orginał ma bo widzę na filmie a na kolo idzie mu a mój wcale ;/
https://www.youtube.com/watch?v=ivnc3y-X36w
Misza
Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: 03 lut 2016, 00:10
Motocykl: Mikilon 250
Płeć: mężczyzna

Re: Mikiln 250 czy juz czas na remont ?

Postautor: Deamiens dodano: 27 mar 2016, 19:55

Fakt faktem, że do silnika LC170MM części zbyt łatwo (i tanio) dostępne nie są, a nawet powiedziałbym że jedyny sprzedawca jakiego ja znalazłem chyba wie o swoim monopolu i robi cholerny narzut, ale wszystko powinieneś dostać u niego: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1djAT/
Co do osiągów/możliwości to u mnie na (chyba) seryjnych przełożeniach v-max to było około 100 km/h, ale z drugiej strony dynamika czasami zaskakiwała, zwłaszcza jak w korku na dwójce przednie koło odrywało się od asfaltu. Tylko mamy tu gaźnik mechaniczny z pompką przyśpieszacza, tak więc po zdecydowanym ruchu manetką reakcja po prostu być MUSI :D Tylko cholernie trudno mi go było ustawić tak, żeby sensownie działał. Ale się da. No i cały motocykl waży jakieś 110 kg, to też ma spory wpływ. To ogólnie taka zabawka raczej, paliwożerna, ciężka w obsłudze, dająca frajdę tylko na mocno krętych drogach :) Dająca tyle frajdy, że po 5 km jazdy ręce się trzęsą :D
Awatar użytkownika
Deamiens
Forumowicz
 
Posty: 1309
Rejestracja: 20 cze 2010, 20:47
Lokalizacja: Lublin
Motocykl: DR800, DL1000
Tel. kom.: 696082016
Płeć: mężczyzna
Wiek: 35

Poprzednia

Wróć do inne motocykle...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość