close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Johnny Pag

Johnny Pag

Postautor: nevertrust dodano: 16 maja 2016, 21:53

Witajcie!

Niedawno zakupiłem Johnnego Paga 320 :)

Obrazek

Po pewnych opóźnieniach ze strony sprzedawcy w końcu udało się go odebrać.

Aktualnie na liczniku pokazuje 220km.

Do tego czasu:

- wyrzygało olej (było zalane pod korek, sprzedawca mnie o tym nie poinformował, upuściłem i jest ok)
- przy 120km zapaliła się kontrolka efi (pojechał na serwis, niby były poluzowane bezpieczniki, wykasowano błąd i problem póki co nie powrócił); rzekomo nawet jak się zapali to można dalej jeździć, odetnie najwyżej moc - nie wiem ile w tym prawdy
- 220km - odpadła mi dźwignia zmiany biegów, dobrze że na niezbyt ruchliwej ulicy, zauważyłem to i udało mi się znaleźć; rozregulowało się to to i kiepsko wchodzą biegi
łańcuch dostał strasznego luzu
- jechałem nim podczas strasznej ulewy przez 2h jakieś 4 dni temu - siodło opiło się wody i do dziś mi moczy spodnie; ponadto jazda w deszczu to walka o życie, to mój pierwszy motocykl, jestem świeżo po prawku i gdybym nie wyczytał tu na forum że na tych oponach lepiej na niego nie siadać jak pada już pewnie bym leżał (i tak będę, jestem tego pewny tylko jeszcze nie wiem kiedy ;D)


Ogólnie to kupiłem go z zamysłem żeby ok 3 razy w miesiącu pokonywać trasę 50km w jedną stronę, ale póki co to raczej się boję. Najpierw wyposażę się w sakwy w których będę mógł wozić wszelkiej maści klucze i opaski zaciskowe, ponadto nigdy nie będę się umawiał na konkretną godzinę ;D

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
nevertrust
Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: 09 kwie 2016, 23:18
Lokalizacja: Wyszków
Motocykl: johnny pag malibu
Płeć: mężczyzna
Wiek: 33

Re: Johnny Pag

Postautor: mlynaszz dodano: 16 maja 2016, 22:19

No to sprawdź jeszcze mocowanie tylnego światła i tablicy rejestracyjnej. Gdy miałem go na testach, bardzo szybko się odkręciło i przez jakiś (sam nie wiem jaki) czas dyndało na kablach.
Awatar użytkownika
mlynaszz
Zarząd KCM
 
Posty: 3093
Rejestracja: 08 sie 2008, 07:22
Lokalizacja: Bydgoszcz
Motocykl: CHN->JP->I->GB->JP
Płeć: mężczyzna
Wiek: 50

Re: Johnny Pag

Postautor: beniamin82 dodano: 16 maja 2016, 22:40

Nevertrust, pojeździsz trochę, wyłapiesz wszystkie usterki wieku dziecięcego i potem już bezproblemowo będziesz jeździć. To taki standard przy chińskich sprzętach gdy serwis nie ma feedbacku gdzie komu co się odkręca. Ja się zastanawiam czy nasi importerzy znają pojęcie FMEA(analiza ryzyka) , plan kontroli i wpływ analizy błędów na FMEA...

Trochę to nasze automotive jak na dzikim zachodzie działa.
Obrazek
Awatar użytkownika
beniamin82
Klubowicz
 
Posty: 6681
Rejestracja: 21 cze 2009, 16:04
Lokalizacja: Zielina k.Krapkowic
Motocykl: Z125->Cruiser 250->BN251
Tel. kom.: 506177711
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42

Re: Johnny Pag

Postautor: jacek.rc dodano: 17 maja 2016, 08:59

Ogarniesz moto ,a potem to już tylko :chopper2: ,wygląd tej maszyny jest na prawdę suuuper , :oklasky: dla projektantów .Ze wzgl. na długość do kilku rzeczy będziesz się musiał przyzwyczaić (m-in. łańcuch ) ,ale za to jest wygląd :buttrock: .Co do śrub , weź piwo ,kilka kluczy i podokręcaj wszystkie ,widocznie Twój diler nie ma dobrych mechaniorów _bezradny .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2219
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: Johnny Pag

Postautor: Maciu56 dodano: 17 maja 2016, 14:42

"Chińczyki" uczą cierpliwości ale też dają się lubić... :)
Awatar użytkownika
Maciu56
Sympatyk
 
Posty: 1308
Rejestracja: 19 lis 2013, 10:17
Lokalizacja: Warszawa (obecnie UK)
Motocykl: Była"Ziuta"...
Płeć: mężczyzna
Komunikator: Skype: maciu561
Wiek: 68


Wróć do inne motocykle...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron