close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Honda ntv 650

Honda ntv 650

Postautor: Snajper dodano: 16 lis 2016, 17:35

Ciągle szukam, ale powoli dochodzę do wniosku, że zdecyduję się na taki motocykl: http://www.motocykl-online.pl/testy/Hon ... ngu,5099,1 Smutna prawda jest taka, że nowe chiny, podskoczyły cenowo i mniej więcej za połowę ceny tego co chciałbym mieć, mogę mieć turystyka, który odpowiada mi swoimi osiągami i temperamentem (choppery to nie jest mój styl i trudno mi się nimi jeździ bo próbowałem) . Nawet znalazłem coś takiego: http://otomoto.pl/oferta/honda-ntv-nt-6 ... 0f4ac45c84

Zastanawia mnie jednak jedna kwestia. Na ile rzeczywiście można zaufać temu co mówią sprzedawcy (przebieg i bezwypadkowość). Jak to sprawdzić.

Na co zwrócić szczególną uwagę ?
----------------------------------------------
Obrazek Nie walcz z maszyną. Poznaj ją, zrozum, poczuj - niech stanie się częścią Ciebie.
Awatar użytkownika
Snajper
Klubowicz
 
Posty: 1289
Rejestracja: 29 cze 2015, 22:59
Lokalizacja: Częstochowa
Motocykl: BenycoBr125/Honda Deauville650
Tel. kom.: 698398528
Płeć: mężczyzna
Wiek: 55

Re: Honda ntv 650

Postautor: beniamin82 dodano: 16 lis 2016, 17:47

Gdyby twój egzemplarz był ściągany z Niemiec to proś handlarza o dane poprzedniego właściciela. Ma to w briefie.

Jak nie da, to coś było szemrane.
A jak da to znajdziemy i zadzwonimy i popytamy...
Obrazek
Awatar użytkownika
beniamin82
Klubowicz
 
Posty: 6675
Rejestracja: 21 cze 2009, 16:04
Lokalizacja: Zielina k.Krapkowic
Motocykl: Z125->Cruiser 250->BN251
Tel. kom.: 506177711
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42

Re: Honda ntv 650

Postautor: garfik dodano: 16 lis 2016, 17:55

A mnie krytykował że w wiśnię kwitnącą poszedłem... ;p a poważnie, śliczne zwierzątko.
Ten akurat jest, jak widzę, z Italii.
--
90% wypadków wydarza się w domu. ZAKAZAĆ DOMÓW!
Those, who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety - Benjamin Franklin

KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Awatar użytkownika
garfik
Forumowicz
 
Posty: 635
Rejestracja: 26 wrz 2015, 21:54
Lokalizacja: Warszawa - Grochów
Motocykl: Nornica - Yamaha XJ 600 N
Płeć: mężczyzna
Wiek: 54

Re: Honda ntv 650

Postautor: Hawk1985 dodano: 16 lis 2016, 18:30

Na forum Transalpa ktoś akurat sprzedaję, kupił ją od zaufanego handlarza z tegoż forum http://otomoto.pl/oferta/honda-ntv-hond ... yEjTF.html

edit: wkleiłem Ci poprzednika tzn starszy model bez owiewek

wytapatalkowano
Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650+F650
Awatar użytkownika
Hawk1985
Forumowicz
 
Posty: 1655
Rejestracja: 27 wrz 2014, 14:07
Lokalizacja: Jaworzno
Motocykl: DL650 + F650
Płeć: mężczyzna
Wiek: 38

Re: Honda ntv 650

Postautor: jacek.rc dodano: 16 lis 2016, 18:48

Ja też kupiłem moto z podobnego rocznika z podobnym przebiegiem ,Bo na zachodzie to oni nie mają kasy ,nie lubią jeździć i kupują motory po to żeby nam dobrze sprzedać :rotfl: .Musimy niestety ryzykować i liczyć ,że się uda .Chińczykiem w trzy sezonu zrobiłem 35k ,no ale u nas jest ciepło cały rok ,a w takich Włochach długa zima _bezradny .Szukanie jest z tego wszystkiego i tak najlepsze .Do firmy "sokół" musisz być umówiony tel. ,jak szukałem to kiedyś tam podjechałem i mimo że byli ,to powiedzieli ,że nie mają czasu :nuda: .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2213
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: Honda ntv 650

Postautor: Snajper dodano: 16 lis 2016, 18:57

garfik pisze:A mnie krytykował że w wiśnię kwitnącą poszedłem... ;p a poważnie, śliczne zwierzątko.
Ten akurat jest, jak widzę, z Italii.



A kiedy kurczę Grafik cię krytykowałem - ja to byłem pod wrażeniem, że udało ci się wyrwać "nornicę" . Nawet tak sobie myślałem, żeby mnie też udało się trafić na taką okazję. :)

jacek.rc pisze:Ja też kupiłem moto z podobnego rocznika z podobnym przebiegiem ,Bo na zachodzie to oni nie mają kasy ,nie lubią jeździć i kupują motory po to żeby nam dobrze sprzedać :rotfl: .Musimy niestety ryzykować i liczyć ,że się uda .Chińczykiem w trzy sezonu zrobiłem 35k ,no ale u nas jest ciepło cały rok ,a w takich Włochach długa zima _bezradny .Szukanie jest z tego wszystkiego i tak najlepsze .Do firmy "sokół" musisz być umówiony tel. ,jak szukałem to kiedyś tam podjechałem i mimo że byli ,to powiedzieli ,że nie mają czasu :nuda: .



Nie polecasz tej firmy ?
----------------------------------------------
Obrazek Nie walcz z maszyną. Poznaj ją, zrozum, poczuj - niech stanie się częścią Ciebie.
Awatar użytkownika
Snajper
Klubowicz
 
Posty: 1289
Rejestracja: 29 cze 2015, 22:59
Lokalizacja: Częstochowa
Motocykl: BenycoBr125/Honda Deauville650
Tel. kom.: 698398528
Płeć: mężczyzna
Wiek: 55

Re: Honda ntv 650

Postautor: garfik dodano: 16 lis 2016, 19:16

Snajper pisze: A kiedy kurczę Grafik cię krytykowałem - ja to byłem pod wrażeniem, że udało ci się wyrwać "nornicę" . Nawet tak sobie myślałem, żeby mnie też udało się trafić na taką okazję. :)

Jak na razie "okazja" pożera resztki oszczędności, ale w końcu jak ją kupowałem w cenie paczki chrupek wiedziałem, że to jest "zakup na raty" :)

jacek.rc pisze:Ja też kupiłem moto z podobnego rocznika z podobnym przebiegiem ,Bo na zachodzie to oni nie mają kasy ,nie lubią jeździć i kupują motory po to żeby nam dobrze sprzedać :rotfl: .Musimy niestety ryzykować i liczyć ,że się uda .Chińczykiem w trzy sezonu zrobiłem 35k ,no ale u nas jest ciepło cały rok ,a w takich Włochach długa zima _bezradny .Szukanie jest z tego wszystkiego i tak najlepsze .Do firmy "sokół" musisz być umówiony tel. ,jak szukałem to kiedyś tam podjechałem i mimo że byli ,to powiedzieli ,że nie mają czasu :nuda: .

Oj... Nie wiem jak akurat ta firma, ale jakoś nie wróży to dobrze. Bo skoro już przed zakupem nie mają dla klienta czasu, to co by było gdyby (odpukać) po zakupie coś wyszło i trzeba by się poupominać o coś?
--
90% wypadków wydarza się w domu. ZAKAZAĆ DOMÓW!
Those, who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety - Benjamin Franklin

KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Awatar użytkownika
garfik
Forumowicz
 
Posty: 635
Rejestracja: 26 wrz 2015, 21:54
Lokalizacja: Warszawa - Grochów
Motocykl: Nornica - Yamaha XJ 600 N
Płeć: mężczyzna
Wiek: 54

Re: Honda ntv 650

Postautor: jacecek dodano: 16 lis 2016, 21:08

Dokonałeś bardzo dobrego wyboru. Wszystko to co piszą o tym modelu to prawda - jest niezawodny, wszechstronny (no dobra - w teren się nie nadaje), oszczędny i ładny.
Z zakupem się nie spiesz - ofert w cenie ok. 9.000,- zł jest sporo. Co do "techniki" zakupu motocykla jest wiele przepisów i porad. Jak wpiszesz w google to na pewno znajdziesz. Jednak najlepszy sposób to jechać z kimś, kto się trochę zna i będzie studził emocje.
Życzę udanych łowów i zadowolenia z dokonanego zakupu.

Ja mam nowszy model - ten po 2006 roku ale jeśli masz jakieś konkretne pytania to może coś podpowiem.
pozdrawiam - jacecek
Awatar użytkownika
jacecek
Klubowicz
 
Posty: 648
Rejestracja: 16 paź 2011, 00:27
Lokalizacja: Mińsk Maz.
Motocykl: Honda CTX 700 D
Tel. kom.: 668842471
Płeć: mężczyzna
Wiek: 66

Re: Honda ntv 650

Postautor: jacek.rc dodano: 16 lis 2016, 21:22

Snajper pisze:Nie polecasz tej firmy ?

nie wiem ,nie byłem ,kupiłem w firmie "jadę motocykle" ,może wtedy nie było szefa ?? ,motorów stało mnogo
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2213
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: Honda ntv 650

Postautor: Gucek dodano: 16 lis 2016, 21:54

Snajper pisze:Ciągle szukam, ale powoli dochodzę do wniosku, że zdecyduję się na taki motocykl: http://www.motocykl-online.pl/testy/Hon ... ngu,5099,1 Smutna prawda jest taka, że nowe chiny, podskoczyły cenowo i mniej więcej za połowę ceny tego co chciałbym mieć, mogę mieć turystyka, który odpowiada mi swoimi osiągami i temperamentem (choppery to nie jest mój styl i trudno mi się nimi jeździ bo próbowałem) . Nawet znalazłem coś takiego: http://otomoto.pl/oferta/honda-ntv-nt-6 ... 0f4ac45c84

Zastanawia mnie jednak jedna kwestia. Na ile rzeczywiście można zaufać temu co mówią sprzedawcy (przebieg i bezwypadkowość). Jak to sprawdzić.

Na co zwrócić szczególną uwagę ?

Też szukam takiego modelu .Snajper oglądałem osobiście ten motor w piątek 11 listopada i powiem tak -fajnie wygląda na zdjęciach a w realu już nie.Przebieg to ściema ,na moje oko to ona ma ponad 75 000 km.Obtarty tłumik więc leżała na prawym boku . Ma starte podnóżki,zjechane do granic możliwości tarcze hamulcowe,a w tylnym zacisku brak jednego klocka.Boczne kufry sie blokują i nie można ich otworzyć.Na plastikach pełno pęknięć i zaprawek.Opony może wyglądają dobrze ,ale są z 2013 roku więc trzeba by je już zmienić.Sam sprzedający powiedział mi że ona ma więcej niż 25 000 ,ale kupił ją we Włoszech z takim przebiegiem wpisanym na umowie i tak sprzedaje-ściema.Oprócz tego ma jeszcze z 50 innych motocykli ,wszystkie z Włoch ,ale nie ma w czym wybrać.
Awatar użytkownika
Gucek
Klubowicz
 
Posty: 428
Rejestracja: 27 sie 2015, 20:45
Motocykl: Raven125,NT650V,ST1300,CRF1000
Płeć: mężczyzna
Wiek: 54

Następna

Wróć do inne motocykle...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość