close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Bajaj - pytania i odpowiedzi

Re: Bajaj - pytania i odpowiedzi

Postautor: jacek.rc dodano: 30 wrz 2019, 09:02

Udało mi się dostać Dominara na dwie godziny i testowałem go najpierw normalnie ,później na autostradzie . Tak jak piszesz ,motocykl lekki ,super się prowadzi ,dla mnie troszkę ta pozycja za steremi .... :/ jakby inna niż w czoperku :D . No i fakt przy 150 zdejmowało mi samoczynnie kask ( czoperkowy ) ,ale ogólnie super . Niestety :D ,w salonie zobaczyłem ADV 250 i mnie zauroczył ;p .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2213
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: Bajaj - pytania i odpowiedzi

Postautor: jacor dodano: 24 mar 2022, 13:19

Ha ! Znalazłem Stary temat i mam pytanie do doradcy. W kawie mam rolki do podnoszenia sprzęta na podnośniku i zauważyłem miejsce na rolkę w Bruzerze. Niestety z Versysa nie pasowały bo śruba nr 8 kupiłem wkręciłem z lewej a teraz z prawej zaraz gdzie jest uchwyt? No nie przyszło do głowy popatrzeć przed kupnem na prawą stronę, bo skoro jest z lewej to i z prawej nie? To jeszcze raz na lewo i tak. Są dwa z lewej. Hindus pijany przyspawał 2 z jednej strony? Czy tak ma być?ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego BV9900E przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
jacor
Klubowicz
 
Posty: 1868
Rejestracja: 10 cze 2013, 14:30
Lokalizacja: Augustów
Motocykl: zielony szerszeń+cf
Płeć: mężczyzna

Re: Bajaj - pytania i odpowiedzi

Postautor: beniamin82 dodano: 24 mar 2022, 14:19

jacor pisze: Hindus pijany przyspawał 2 z jednej strony? Czy tak ma być?

Brak znajomości obcej kultury, zwykle powoduje niezrozumienie. Sam nie czuję się znawcą obcych kultur, ale zawsze staram się z dystansem podejść.

To nie są mocowania na rolkę tylko na Saree Guard.
Obrazek

Osłona żeby kobietom nie wciągało sukni Saree w koło, dziewczyny w Indiach jeżdżą z tyłu siedząc bokiem na motocyklu, mając nogi po lewej stronie.

Tutaj komplet za 24zł :-)
https://www.99rpm.com/bajaj/saree-guard ... r-400.html

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
beniamin82
Klubowicz
 
Posty: 6674
Rejestracja: 21 cze 2009, 16:04
Lokalizacja: Zielina k.Krapkowic
Motocykl: Z125->Cruiser 250->BN251
Tel. kom.: 506177711
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42

Re: Bajaj - pytania i odpowiedzi

Postautor: jacor dodano: 24 mar 2022, 18:14

Dzięki Beny za wyjaśnienie. W takim razie mam 2 rolki do sprzedania śruby 8. Dziś mam na liczniku 216 km, zatankowałem i 7,7 czyli 3,85 na 100 km liczyłem na na 3,5. Motorek na dotarciu to może jeszcze zejdzie do 3,5/100km. Robi się coraz bardziej turystyczny jak widać jest już bagażnik pod kufer centralny i zamontowany uchwyt na telefon. W tle jezioro Wigry.Obrazek

Wysłane z mojego BV9900E przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
jacor
Klubowicz
 
Posty: 1868
Rejestracja: 10 cze 2013, 14:30
Lokalizacja: Augustów
Motocykl: zielony szerszeń+cf
Płeć: mężczyzna

Re: Bajaj - pytania i odpowiedzi

Postautor: jacor dodano: 12 maja 2022, 12:55

Bajaj odebrany wczoraj z serwisu po 1 przeglądzie za całe 400zł.

Wysłane z mojego BV9900E przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
jacor
Klubowicz
 
Posty: 1868
Rejestracja: 10 cze 2013, 14:30
Lokalizacja: Augustów
Motocykl: zielony szerszeń+cf
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do inne motocykle...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość