close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Keeway Silverblade efi

Keeway Silverblade efi

Postautor: Paweł dodano: 17 kwie 2018, 20:43

Jako że nic to nie ma na temat tej motonogi to będę zamieszczał swoje spostrzeżenia.
Moje Moto ma 8800km nalotu i poprzedniemu właścicielowi nie sprawiało problemu.
Ja zrobiłem 129 km narazie i Mogę powiedzieć tyle że jeździ się lepiej jak junakiem 123 tj. Zippem VZ2.
Co mi się nie podoba to przyczepność opon Kenda.
W Zippie założyłem przed wyjazdem ze sklepu Continental ContiGo. I były spoko. Tu mam fabryczne Kendy które wyglądają dobrze ale przyczepność licha. Bo nawet przednie koło blokuje na suchym asfalcie.
Wtrysk to też fajna sprawa. Po zimie sedesik zapalił na dotknięcie kluczyka i ładnie równo sobie pyrkał.
Narazie to tyle. W maju mam zamiar zajrzeć do paska i to jedyne czynności zaplanowane na ten sezon.
Był Zipp vz2
Jest Silverblade efi
Paweł
Forumowicz
 
Posty: 14
Rejestracja: 06 paź 2016, 18:46
Motocykl: Silverblade 125
Tel. kom.: 999999990
Płeć: mężczyzna
Komunikator: 5622167. Gg
Wiek: 40

Re: Keeway Silverblade efi

Postautor: Paweł dodano: 20 lis 2018, 10:59

No już niby po sezonie. Ale sezon na skutery jest dłuższy więc jeszcze nie zimuje sprzęta.
W tej chwili na liczniku 10800.
Przy 10000 km komputer pokładowy poprosił o wymianę oleju. Co nastąpiło razem z wymianą filtra powietrza i regulacją zaworów. Wydechowy był ok, ssący miał za mały luz. Po tych zabiegach skuter zrobił się elastyczniejszy, lepiej wchodzi na obroty i mniej pali.. no i w zasadzie tyle. Czynności obsługowe kończą się na kontroli oleju i płynu w chłodnicy. Kilometrów może nie wiele ale niespodzianek nie było. Więc pozostaje potwierdzić dobry zakup.
Był Zipp vz2
Jest Silverblade efi
Paweł
Forumowicz
 
Posty: 14
Rejestracja: 06 paź 2016, 18:46
Motocykl: Silverblade 125
Tel. kom.: 999999990
Płeć: mężczyzna
Komunikator: 5622167. Gg
Wiek: 40


Wróć do inne motocykle...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron