close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Jak zdać egzamin...

Porady doświadczonych dla początkujących
(jak jeździć, jak hamować, jak upadać, jak jeździć w grupie)
moderatorzy: Wojtas

Re: Jak zdać egzamin...

Postautor: garfik dodano: 05 cze 2017, 14:53

Pozwolę sobie odgrzebać, bo może ktoś z obecnych planuje w niedalekiej przyszłości zdać na A. A zwłaszcza zaciekawić może to, jak ktoś będzie to robił w Warszawie na Odlewniczej.

Otóż, znalazłem taką serię filmów na jutubie.

Zrobił je ten właśnie WORD, i szczerze żałuję że nie zajęli się tym zeszłej jesieni. Bo można zobaczyć nie tylko same zadania (do znudzenia wałkowane na jutubach, choć tutaj akurat moim zdaniem całkiem dobrze pokazane - łącznie z tym, że każde zadanie kręcone jest kilkoma kamerami i można zobaczyć z różnych perspektyw, a także prezentują różne egzaminacyjne tips&tricks) ale też jak wygląda plac tego WORD-u.

Uwaga - nie mam tam udziałów, nikt mnie nie zachęcał ani nie zapłacił za reklamę. Po prostu naprawdę, moim zdaniem, wartościowy materiał dla kandydatów na egzaminowanych.
--
90% wypadków wydarza się w domu. ZAKAZAĆ DOMÓW!
Those, who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety - Benjamin Franklin

KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Awatar użytkownika
garfik
Forumowicz
 
Posty: 635
Rejestracja: 26 wrz 2015, 21:54
Lokalizacja: Warszawa - Grochów
Motocykl: Nornica - Yamaha XJ 600 N
Płeć: mężczyzna
Wiek: 54

Poprzednia

Wróć do Szkoła bezpiecznej jazdy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron