close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

portki skórzane - gdzie?

Porady doświadczonych dla początkujących
(jak jeździć, jak hamować, jak upadać, jak jeździć w grupie)
moderatorzy: Wojtas

portki skórzane - gdzie?

Postautor: cruenzo dodano: 22 mar 2010, 18:41

Kochani.

Dziś po godzinnym kręceniu ósemek na placyku pojechałem do sklepu celem dokonania pierwszych zakupów odzieżowych. zakupiłem sobie Rękawiczki Adrenaline, czarne, skórzane z ochraniaczami na kostki oraz kominiarkę. Moją uwagę zwróciły też spodnie, ale ich ceny były dość wysokie (od 600 zł się zaczynały). W związku z tym, szukam jakiegoś punktu, gdzie uszyją mi portki na miarę najchętniej w Warszawie w cenie do ok 400 zł (wykonalne to jest w ogóle?).
Poza tym na co zwrócić uwagę przy wyborze kroju, materiału...?
podobają mi się takie jak w tej aukcji:
http://allegro.pl/item963454011_spodnie ... motor.html
niby można przez allegro, ale jakoś się boję kupować portek bez wcześniejszego przymierzenia ich a obwód w pasie mam nieco większy niż standardowy facet o wzroście 180 cm :oops:
Awatar użytkownika
cruenzo
Klubowicz
 
Posty: 2022
Rejestracja: 10 lut 2010, 21:42
Lokalizacja: Warszawa -> Kettering U.K.
Motocykl: Junak w skali 1/24
Tel. kom.: 888691054
Płeć: mężczyzna
Wiek: 46

portki skórzane - gdzie?

Postautor: Motor.a.t dodano: 23 mar 2010, 12:42

istotne jest aby krawcowa miała dokładnie podany wzór jakim jesteś zainteresowany i jakie mierzyłeś :)) Zdjęcia spodni ze wszystkich stron.Miałam kilku Panów o powiedzmy większym rozmiarze z problemem dobrania spodni na siebie, też decydowali się na Krawcową :)) Ale nawet do niej trzeba iść przygotowanym :cwaniak:
Awatar użytkownika
Motor.a.t
Forumowicz
 
Posty: 274
Rejestracja: 30 lip 2009, 12:31
Lokalizacja: Żary
Motocykl: brak
Tel. kom.: 662014857
Płeć: kobieta
Wiek: 39

portki skórzane - gdzie?

Postautor: cruenzo dodano: 23 mar 2010, 18:27

no ja rozumiem...miałem tylko na myśli kogoś, kto zajmuje się szyciem portek dla motocyklistów, kto będzie miał wzory do wyboru a rozmiarówkę to już wiadomo, ze na miejscu będzie taki majster ściągał z osobnika
Awatar użytkownika
cruenzo
Klubowicz
 
Posty: 2022
Rejestracja: 10 lut 2010, 21:42
Lokalizacja: Warszawa -> Kettering U.K.
Motocykl: Junak w skali 1/24
Tel. kom.: 888691054
Płeć: mężczyzna
Wiek: 46

portki skórzane - gdzie?

Postautor: DaJan dodano: 23 mar 2010, 20:53

Szacun....co do portek-www.cobra-motor.com--tel.0604895670..350 zetów + 17 zet przesylka--kupiłem sa spoko ale nic wiecej nie moge powiedziec bo tylko przymierzyłem... _bezradny :) -pozdro
Największym przeciwnikiem marzeń jest portfel.
Awatar użytkownika
DaJan
Klubowicz
 
Posty: 1461
Rejestracja: 30 sie 2009, 10:58
Lokalizacja: Krosno
Motocykl: Keeway Cruiser 250V-Romet R150
Tel. kom.: 511429521
Płeć: mężczyzna
Komunikator: 5789859
Wiek: 68

portki skórzane - gdzie?

Postautor: grzenio dodano: 24 mar 2010, 11:28

cruenzo pisze:no ja rozumiem...miałem tylko na myśli kogoś, kto zajmuje się szyciem portek dla motocyklistów, kto będzie miał wzory do wyboru a rozmiarówkę to już wiadomo, ze na miejscu będzie taki majster ściągał z osobnika

W Radomiu jest gość który wykonuje zlecenia na zamówienie i na miarę według własnego jak i według wzoru klienta...
Jeśli jesteś zainteresowany napisz do mnie na PW podam Ci namiary i więcej info...
Awatar użytkownika
grzenio
Forumowicz
 
Posty: 407
Rejestracja: 02 wrz 2009, 00:19
Lokalizacja: PL
Motocykl: Black Star
Płeć: mężczyzna


Wróć do Szkoła bezpiecznej jazdy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość