close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Sprawdzenie motocykla przed jazdą

Porady doświadczonych dla początkujących
(jak jeździć, jak hamować, jak upadać, jak jeździć w grupie)
moderatorzy: Wojtas

Re: Sprawdzenie motocykla przed jazdą

Postautor: kreciik dodano: 17 kwie 2018, 18:36

pikoly pisze:Fakt, sprawdzanie stanu maszyny to najważniejsza rzecz jeśli chodzi o nasze bezpieczeństwo. Widzę, że wątek stary ale może ktoś mi podpowie, jako świeżakowi, czy opłaca się kupować motocykl z 2 ręki, czy lepiej inwestować w coś nowszego? Zapatrzyłem się na Dominara 400 i decyzja ciężka :D

wydaje mi się że jak cena jest odpowiednia jak za taki sprzęt i w dodatku nowy sprzęt :) aczkolwiek jak ktoś jest już wymagający to będzie mierzył w inna półkę
kreciik
Forumowicz
 
Posty: 9
Rejestracja: 17 kwie 2018, 16:36
Motocykl: Brak ;(
Płeć: mężczyzna

Re: Sprawdzenie motocykla przed jazdą

Postautor: pikoly dodano: 17 kwie 2018, 21:42

kreciik pisze:wydaje mi się że jak cena jest odpowiednia jak za taki sprzęt i w dodatku nowy sprzęt :) aczkolwiek jak ktoś jest już wymagający to będzie mierzył w inna półkę


Nie no , ja jestem jeszcze mało doświadczony i obyty z maszynami więc nie będę sięgać po niewiadomo jaką półkę,, raczej coś na początek szukam ;) A Ty na czym śmigasz?

Jack pisze:Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od budżetu którym dysponujesz i od kogo kupujesz. W moim przypadku, zawsze miałem nowe motocykle, ale o małej pojemności. Chcąc wsiąść na duży motocykl, kupiłem używany z dobrych klubowych rąk i to był strzał w dziesiątkę


No mam budżet powiedzmy 10-15 tys, ale wiadomo im mniej tym mój portfel bardziej się ucieszy. Ja akurat nie mam takich znajomości, żeby od kumpla kupić, jeśli już to od randomowej osoby z ogłoszenia . Niemniej jednak dzięki za odpowiedź, i gratuluję super maszyny !
pikoly
Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2018, 13:33
Motocykl: -
Płeć: mężczyzna

Re: Sprawdzenie motocykla przed jazdą

Postautor: kreciik dodano: 18 kwie 2018, 10:17

pikoly pisze:Nie no , ja jestem jeszcze mało doświadczony i obyty z maszynami więc nie będę sięgać po niewiadomo jaką półkę,, raczej coś na początek szukam ;) A Ty na czym śmigasz?

ja też jestem podczas poszukiwania jakiejś maszyny, ale bardziej by się wyszaleć na polnych drogach, w lesie itp ;p a czym się skusił dominar 400 ?

pikoly pisze:No mam budżet powiedzmy 10-15 tys, ale wiadomo im mniej tym mój portfel bardziej się ucieszy. Ja akurat nie mam takich znajomości, żeby od kumpla kupić, jeśli już to od randomowej osoby z ogłoszenia . Niemniej jednak dzięki za odpowiedź, i gratuluję super maszyny !

ja też nie mam zaufania do takich ogłoszeń, dlatego wolę kupić sobie coś nowego, poczekać i uzbierać, ale żeby było nowe. Poza tym zawsze można wziąć sobie na raty a z tego co czytałem to chyba jest możliwość wziąć bajaja na raty
kreciik
Forumowicz
 
Posty: 9
Rejestracja: 17 kwie 2018, 16:36
Motocykl: Brak ;(
Płeć: mężczyzna

Re: Sprawdzenie motocykla przed jazdą

Postautor: tymondemon dodano: 24 kwie 2018, 14:32

kreciik pisze:ja też jestem podczas poszukiwania jakiejś maszyny, ale bardziej by się wyszaleć na polnych drogach, w lesie itp ;p a czym się skusił dominar 400 ?

widzę, że nie tylko ja jestem zainteresowany dominarem. Zupełnie szczerze powiem, że mnie np zachęcił bardzo pozytywnymi opiniami na youtube i artykułami w całej europie...
kreciik pisze:ja też nie mam zaufania do takich ogłoszeń, dlatego wolę kupić sobie coś nowego, poczekać i uzbierać, ale żeby było nowe. Poza tym zawsze można wziąć sobie na raty a z tego co czytałem to chyba jest możliwość wziąć bajaja na raty

to kolejna rzecz, która mnie do tego motoru przyciąga... Bo te raty to chyba prawdziwe raty 0% a chyba lepiej jeździć czymś nowym niż z drugiej ręki
tymondemon
Forumowicz
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2018, 14:09
Motocykl: jeszcze brak
Płeć: mężczyzna

Re: Sprawdzenie motocykla przed jazdą

Postautor: kreciik dodano: 27 kwie 2018, 16:54

tymondemon pisze:widzę, że nie tylko ja jestem zainteresowany dominarem. Zupełnie szczerze powiem, że mnie np zachęcił bardzo pozytywnymi opiniami na youtube i artykułami w całej europie...

a jak tam z jego osiągami do 100 w jakim czasie ?

tymondemon pisze:to kolejna rzecz, która mnie do tego motoru przyciąga... Bo te raty to chyba prawdziwe raty 0% a chyba lepiej jeździć czymś nowym niż z drugiej ręki

hmm tylko czy te raty to w każdym sklepie obowiązują czy w wybranych ?
kreciik
Forumowicz
 
Posty: 9
Rejestracja: 17 kwie 2018, 16:36
Motocykl: Brak ;(
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Szkoła bezpiecznej jazdy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości