close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Motozgon

Porady doświadczonych dla początkujących
(jak jeździć, jak hamować, jak upadać, jak jeździć w grupie)
moderatorzy: Wojtas

Motozgon

Postautor: Luca dodano: 05 mar 2009, 11:56

kjujik pisze:Generalnie całe FM zeszło na psy.
Sobiepaństwo Dominika który zawłaszczył forum, samowola Jeszuy a o zachowaniu Piotrka Dudka (przemiłego człowieka w realu tak nawiasem) nie wspominając, ....

Niestety muszę przyznać, że masz rację w całej rozciągłości. Ciężko tam dyskutować na poważne tematy bo jak nie jest się autorytetem to od razu równają z błotem a pożartować też nie można. Mimo to zagląda tam trochę fajnych ludzi z niezłą wiedzą i doświadczeniami, którzy nie noszą nosa zadartego na maxa.
Za to w KCM są spoko ludziska i mam nadzieje, że ta atmosfera utrzyma sie dłuuugo.
kjujik pisze:Moim zdaniem ludzie kupują motocykle z 2 powodów: dla jazdy nimi i dla pozostałych celów.
Dla chlania, niewiast wszetecznych czy podbudowania własnego ja by o przedłużaniu czegoś nie pisać ;)

Znowu masz racje.
No jak wiadomo chińczyka kupuje się by sobie popyrkać bo zaszpanować się tym nie da :chopper2:

P.S. znowu Shipp mnie ubiegł z wypowiedzią :mur:
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4982
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Motozgon

Postautor: Lupus dodano: 05 mar 2009, 13:57

:) e tam się nie da przyszpanować - kompletni dyletanci w temacie moto zachwycą się :) bo te czoperki takie błyszczące i ładne :D - a opinia "znawców" mnie nie rusza - moto jest po to żeby przyjemnie spędzić wolny czas bujając sie po winklach ;)
Awatar użytkownika
Lupus
Sympatyk
 
Posty: 1276
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:29
Lokalizacja: Dzierżoniów
Motocykl: Honda CBF 600S
Płeć: mężczyzna
Komunikator: whatsup :D
Wiek: 44

Motozgon

Postautor: jacek dodano: 29 mar 2009, 21:59

racja
jacek
 

Poprzednia

Wróć do Szkoła bezpiecznej jazdy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość