close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Szkolenie motocyklowe tor Łódź

Porady doświadczonych dla początkujących
(jak jeździć, jak hamować, jak upadać, jak jeździć w grupie)
moderatorzy: Wojtas

Szkolenie motocyklowe tor Łódź

Postautor: Gixer dodano: 25 gru 2018, 17:04

cześć i czołem ! :D
czy nie jest ktoś chętny na wyjazd na tor podszkolić swoje umiejętności? :D mam zamiar zaliczyć w przyszłym sezonie kilka takich szkolenie a z kimś jeszcze na pewno było by raźniej :D
do wyboru termin : 04.05.2019 , 08.06.2019 i 10.08.2019 :D
program :
https://tor-lodz.pl/akademia-jazdy/28-s ... -i-stopnia
nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć
Gixer
Klubowicz
 
Posty: 1930
Rejestracja: 18 maja 2013, 23:13
Motocykl: Honda CBR
Płeć: kobieta

Re: Szkolenie motocyklowe tor Łódź

Postautor: Szubi dodano: 27 gru 2018, 15:22

ja pewnie polecę na szkolenie na Tor Toruń organizowane przez Honde
Największe szczęście w świecie, na końskim i motocyklowym siedzi grzbiecie . . .
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz
 
Posty: 2593
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:28
Lokalizacja: Oborniki
Motocykl: Vader-Honda Varadero
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Re: Szkolenie motocyklowe tor Łódź

Postautor: Gixer dodano: 27 gru 2018, 15:33

Masz jakiś link do tego szkolenia? :D albo jakie kolwiek informacje jaki termin itd?
nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć
Gixer
Klubowicz
 
Posty: 1930
Rejestracja: 18 maja 2013, 23:13
Motocykl: Honda CBR
Płeć: kobieta

Re: Szkolenie motocyklowe tor Łódź

Postautor: Szubi dodano: 31 gru 2018, 10:32

Gixer pisze:Masz jakiś link do tego szkolenia? :D albo jakie kolwiek informacje jaki termin itd?


tu jest link do tego co się działo w tym roku https://www.honda.pl/motorcycles/experi ... fety3.html

Ja dowiedziałem się o imprezie z FB. Trzeba się zarejestrować u dilera Hondy. Koszt szkolenia jest bardzo atrakcyjny -90zł za dzień (pod warunkiem że przyjedziesz na Hondzie :D ).

Wygląda to tak. Są 3 grupy: początkujący, średnio i zaawansowani. Największy tłok jest w średnio-zaawansowanych, więc bezpieczniej jest się zapisać do zaawansowanych ;p Pierwszy przejazd to zapoznanie z torem. Potem to cały dzień jest podzielony na 3 kwadranse: 15 minut jazdy na torze, 15 minut wykładu, omówienia błędów na torze itp., i 15 minut odpoczynku. I tak 7 razy :) Jest też przerwa na jedzonko. Bardzo mile wspominam to szkolenie. Polecam - warto.
Największe szczęście w świecie, na końskim i motocyklowym siedzi grzbiecie . . .
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz
 
Posty: 2593
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:28
Lokalizacja: Oborniki
Motocykl: Vader-Honda Varadero
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49


Wróć do Szkoła bezpiecznej jazdy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość