close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Chłapowo

Wycieczki krajowe i zagraniczne oraz relacje z ich przebiegu

Chłapowo

Postautor: NIKT dodano: 11 lip 2013, 22:12

Ściema,
tak mnie naszło żeby zrobić sobie przejażdżkę "łikendową" do Chłapowa żeby choć na chwilkę wskoczyć do Bałtyku żeby coroczna tradycja została zachowana.
Planuję termin 27-28 lipca i pomyślałem, że wyjeżdżając w miarę rano (jak wstanie słońce) będzie mnie stać na spotkanie i wypicie herbaty z ludźmi z KCM.
Mając ten fakt na uwadze jeżeli ktoś ma ochotę na poświęcenie mi 15 - 20 minut aby "pupcia" odpoczęła od wstrząsów i wibracji będę zaszczycony.
Wstępna trasa wygląda następująco: https://maps.google.pl/maps?saddr=%C5%8 ... ls&t=m&z=7
Tyle w temacie planów.

A teraz moje pytanie: czy jakoś specyficznie się przygotować do takiej przejażdżki czy po prostu ubrać ciuchy na moto założyć kask, wziąć bieliznę na zmianę, kasę na wachę i 90km na tarczy?
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Klubowicz
 
Posty: 1556
Rejestracja: 10 lut 2013, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34

Re: Chłapowo

Postautor: kalinowy dodano: 11 lip 2013, 22:18

na cholerę Ci bielizna ;)
żart ofkos, ale wypad fantastyczny, jeden z takich jakie uwielbiam ;)
Niestety nie dam rady bo jutro smok a potem "opolskie" , ale życzę udanej zabawy!
Awatar użytkownika
kalinowy
Sympatyk
 
Posty: 376
Rejestracja: 31 lip 2012, 22:04
Lokalizacja: Opole
Motocykl: trampek, kawa EN 500
Tel. kom.: 791362770
Płeć: mężczyzna
Wiek: 50

Re: Chłapowo

Postautor: Peliks dodano: 11 lip 2013, 22:41

Jeśli mogę coś doradzić to olej A1. Jedź przez Toruń (herbatka z Karolem). Potem Chełmno, Świecie (ładny zamek),Nowe, Gniew (ponownie zamek) w Łęgowie wjeżdżasz na obwodnicę trójmiasta. Zaoszczędzisz 30 zł i dużo zobaczysz. Pozdrawiam i zapraszam na herbatkę do Wejherowa (prawie "po drodze"). Peliks.
Awatar użytkownika
Peliks
Klubowicz
 
Posty: 1340
Rejestracja: 17 wrz 2009, 00:03
Lokalizacja: GWE
Motocykl: Burgman AN400 K9
Tel. kom.: 662066637
Płeć: mężczyzna

Re: Chłapowo

Postautor: NIKT dodano: 12 lip 2013, 13:29

Dzięki Peliks.
Trasa zaktualizowana: https://maps.google.pl/maps?saddr=%C5%8 ... 2&t=m&z=11

i nie omieszkam Ciebie odwiedzić bo to byłoby nieładnie z mojej strony.
Jeżeli ktoś chętny i nie obawia się widoku mojej facjaty to proszę dać znać :)
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Klubowicz
 
Posty: 1556
Rejestracja: 10 lut 2013, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34

Re: Chłapowo

Postautor: Marezmo dodano: 12 lip 2013, 14:11

Peliks pisze: Potem Chełmno, Świecie (ładny zamek),Nowe, Gniew (ponownie zamek) w Łęgowie wjeżdżasz na obwodnicę trójmiasta.


Dnia Ci na to nie starczy, chyba, że chcesz tylko rzucić okiem na atrakcje :)

NIKT - jeśli do tego czasu moto mi ruszy i pogoda będzie w miarę to jadę z Tobą.
Awatar użytkownika
Marezmo
Forumowicz
 
Posty: 41
Rejestracja: 07 cze 2013, 09:33
Lokalizacja: Toruń
Motocykl: Romet 250V
Płeć: mężczyzna
Wiek: 38

Re: Chłapowo

Postautor: Karol dodano: 12 lip 2013, 14:56

Wpadaj do Torunia, obalimy po 3 browarki i w ten oto sposób Twoja podróż się zakończy :D
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Forumowicz
 
Posty: 1076
Rejestracja: 02 lip 2010, 17:27
Lokalizacja: Toruń
Motocykl: Chituma CTM250-3 Fastran
Tel. kom.: 602356890
Płeć: mężczyzna
Komunikator: GG 10691947
Wiek: 40

Re: Chłapowo

Postautor: NIKT dodano: 13 lip 2013, 22:31

Chętnie Was odwiedzę w Toruniu :) Zadzwonię do Karola na jakiej jestem ulicy i możemy razem wpaść do Marezmo - obejrzę sobie tę Vke co mnie mijała w Zgierzu.
Browarek to na plaży a zamki w stronę morza zwiedzę "pobieżnie", ponieważ nad morzem będzie moja Rodzinka z Łodzi na urlopie i w drodze powrotnej zwiedzimy je dokładniej, jeżeli nie będą chcieli wracać A1.
Marezmo po Ciebie wpadnę do Torunia (bo mam po drodze :)) ) a brat mówi że babeczka za dobę bierze 40zł i rano świeża ryba bo jej mąż jest rybakiem.
Moim planem było polecieć na hardkora i przespać się u Taty w samochodzie bo ma kombi, a ja nie mam jeszcze namiotu :) Ale jak tak się sprawa klaruje to można wziąć jeden pokój na 2 osoby.

Byłbym wdzięczny za podanie mi na PW numeru telefonu osób, które mogę odwiedzić.
PS.
Peliksa nr. już mam bo ma go w profilu KCM.
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Klubowicz
 
Posty: 1556
Rejestracja: 10 lut 2013, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34

Re: Chłapowo

Postautor: NIKT dodano: 01 sie 2013, 16:04

Mam troszkę więcej czasu więc odpiszę.

nakręciłem 945,5 km za paliwo dałem ok 130 zł (zgubiłem rachunek z Wejherowa)
Serdeczne dziękuję że mogłem odwiedzić osoby, które się na to zgodziły.
Karola i Marezmo przepraszam, że obudziłem rano i dziękuję za rozmowę oraz odpoczynek dla pupy :)
Peliksowi i całej rodzinie dziękuję za przepyszny obiad, kawę i ciasta (różana babka była pyszna) jak również za serwis mojego Cruiserka.
Jarbowi również dziękuję za ciasto i kawę.
Podziękowania również należą się za niewyśmianie mojego prototypu poduszki podróżnej, która po 200 km bardziej przypominała kołdrę aniżeli poduszkę :)

Osobiście mam nadzieję na powtórzenie tej trasy lecz bardziej nastawiam się na zwiedzenie wybrzeża i poproszenie Peliksa i szanownej Pani Madzi o bycie przewodnikami :)

Pozdrawiam i do zobaczenia
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Klubowicz
 
Posty: 1556
Rejestracja: 10 lut 2013, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34

Re: Chłapowo

Postautor: eNgine dodano: 01 sie 2013, 18:05

No to gratulacje - taka traska jak na pierwszą dłuższą. Żałuję, że i my się nie spotkaliśmy, bo do 27 przebywałem na urlopie we Władysławowie więc delikatnie termin się nie zgrał, ale za to może uda się spotkać w Łodzi ;). Pisałeś, że był jakiś serwis potrzebny? coś się konkretnego stało?
Awatar użytkownika
eNgine
Sympatyk
 
Posty: 923
Rejestracja: 05 kwie 2009, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Honda NC700XA
Tel. kom.: 503365832
Płeć: mężczyzna
Wiek: 38

Re: Chłapowo

Postautor: NIKT dodano: 02 sie 2013, 15:41

Smarowanie łańcucha xD I przekonanie się że wtryskiwacze głośno pracują.
A jak masz ochotę to 15 sierpnia jadę nad Jeziorsko na grilla (info w poście viewtopic.php?f=31&t=4362) bo szkoda takiej pogody:)
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Klubowicz
 
Posty: 1556
Rejestracja: 10 lut 2013, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34

Następna

Wróć do Podróże

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron