close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Italia na Cruiserach Keewaya :-)

Wycieczki krajowe i zagraniczne oraz relacje z ich przebiegu

Re: Italia na Cruiserach Keewaya :-)

Postautor: Luca dodano: 21 cze 2018, 11:56

krysz pisze: Nie wiem tylko jak z tym RODO; zamazywać tablice, obce twarze?

Jeśli na zdjęciu jest mniej niż trzy osoby to powinieneś zamazać lub zapytać o zgodę tych osób. Od trzech wzwyż to już fotka grupowa i nie musisz.
Informację tą zasłyszałem, więc nie wiem jaka jest jej wiarygodność.
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4980
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Re: Italia na Cruiserach Keewaya :-)

Postautor: Morph dodano: 21 cze 2018, 14:23

Luca pisze:
krysz pisze: Nie wiem tylko jak z tym RODO; zamazywać tablice, obce twarze?

Jeśli na zdjęciu jest mniej niż trzy osoby to powinieneś zamazać lub zapytać o zgodę tych osób. Od trzech wzwyż to już fotka grupowa i nie musisz.
Informację tą zasłyszałem, więc nie wiem jaka jest jej wiarygodność.

To nie tak ,tablice rejestracyjne nie są danymi osobowymi ,ponieważ nie można ustalić właściciela bez dostępu do bazy danych nie dostępnej dla zwykłego obywatela ,natomiast jeżeli osoba bedąca na zdjęciu nie jest osobą fotografowaną ( np robisz zdjęcie pomnika w miejscu publicznym i przechodzi ktoś i cykniesz mu fotę nie musisz mieć jego zgody )natomiast jeżeli cykniesz sobię fotę z tubylcem to już musisz
Nie jeździj szybciej niż Twój anioł stróż potrafi latać
Obrazek
Klaustrofobia to lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami. Na przykład , gdy idę do monopolowego boję się, że będzie zamknięty.
Awatar użytkownika
Morph
Klubowicz
 
Posty: 1744
Rejestracja: 18 maja 2013, 17:39
Lokalizacja: Podbeskidzie
Motocykl: Romet R250 / Honda CBF600s
Płeć: mężczyzna
Wiek: 53

Re: Italia na Cruiserach Keewaya :-)

Postautor: jacek.rc dodano: 21 cze 2018, 22:38

Przez te rodo ,to wstawiam widoczki ,a ludzi od d-y strony _bezradny , chyba że samojebka :D .Swoja drogą jest to dobre ,bo nie każdy szkolak chce ,żeby jego zdjęcia z głową w kiblu ,były hitem sieci ,a dzieciaki (i nie tylko ) wymyślali coraz to wymyślniejsze scenki :kicha: .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2205
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: Italia na Cruiserach Keewaya :-)

Postautor: jacor dodano: 23 cze 2018, 22:31

jacek.rc pisze:Teraz wprawdzie nie na Cruiserkach tylko na Hondach ,ale też w dwie osoby ,też super wyjazd ,więc pozwolę sobie dokleić do mojego pierwszego razu ,a co . mam nadzieję ,że Ben to zrozumie ,i też powspomina :D .
https://photos.google.com/share/AF1QipM ... JWX0M2ZkZn

W telewizji 4 K a Jacek przy Full HD został.
Awatar użytkownika
jacor
Klubowicz
 
Posty: 1862
Rejestracja: 10 cze 2013, 14:30
Lokalizacja: Augustów
Motocykl: zielony szerszeń+cf
Płeć: mężczyzna

Re: Italia na Cruiserach Keewaya :-)

Postautor: jacek.rc dodano: 24 cze 2018, 14:40

I zdjęcia robione w 3 mil .pix. :D , bo to człowiek się liczy ...i widoczek ;p i żeby było co wspominać w długie :oops: , zimowe :kicha: , nudne :nuda: wieczory .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2205
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Podróże

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości