close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Rumunia i Grecja w siodle Cruisera 2014. Repeat 2019.

Wycieczki krajowe i zagraniczne oraz relacje z ich przebiegu

Re: Rumunia i Grecja w siodle Cruisera 2014. Repeat 2019.

Postautor: krysz dodano: 22 wrz 2019, 19:24

Luca, Grecja; to już był czwarty raz :), Rumunii już nawet nie liczę :D .
I małe podsumowanko:
przejechałem 5136 km przez 14 krajów (wliczając nasz). Paliwo, po przeliczaniu na nasze złote, kosztowało mnie 714 pln. Noclegi; 272 pln, żarełka i napojów tradycyjnie nie liczę wychodząc z założenia, że w domu też trzeba jeść i pić :).
Żałuję, że miałem tak mało czasu, bo chciałem jeszcze raz zobaczyć Meteory i spędzić tam ze dwa dni... może jeszcze kiedyś tam dojadę.
A na przyszły rok planuję powłóczyć się po Włoszech, zachodnim wybrzeżem jak najdalej na południe. Połazić po starych klimatycznych miasteczkach... w poprzedniej pracy na ścianach miałem takie fotki, chyba czas zobaczyć na żywo :)
Obrazek
"Nieważne jaki masz motocykl, ważne gdzie nim byłeś"
http://chomikuj.pl/krysz2/Podr*c3*b3*c5 ... uiser*27em
Awatar użytkownika
krysz
Klubowicz
 
Posty: 1560
Rejestracja: 21 cze 2011, 21:52
Lokalizacja: Łosice
Motocykl: Imperiale, Cruiser, Monkey
Tel. kom.: 602433923
Płeć: mężczyzna

Re: Rumunia i Grecja w siodle Cruisera 2014. Repeat 2019.

Postautor: DaJan dodano: 24 lut 2020, 13:19

SZacun....poczytałem ogrzałem wspomnienia.....kryszu jeszcze raz dzieki za tyle wrażeń... :motor: --a zaczynam sie usz powoli nakrecać na rok 2021.....emeryci mogą wszystko.... ;p :D ----pozdro.
Największym przeciwnikiem marzeń jest portfel.
Awatar użytkownika
DaJan
Klubowicz
 
Posty: 1459
Rejestracja: 30 sie 2009, 10:58
Lokalizacja: Krosno
Motocykl: Keeway Cruiser 250V-Romet R150
Tel. kom.: 511429521
Płeć: mężczyzna
Komunikator: 5789859
Wiek: 68

Poprzednia

Wróć do Podróże

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość