Pielgrzymka Motocyklowa Polska-Watykan 2016

Wycieczki krajowe i zagraniczne oraz relacje z ich przebiegu

Re: Pielgrzymka Motocyklowa Polska-Watykan 2016

Postautor: jacek.rc dodano: 03 gru 2016, 13:46

Po cieplutkiej nocy ,już około piątej ptaszki zaczęły się cieszyć z nowego dnia ,drąc się w cholerę :] .Noce były tak ciepłe ,że nie rozkładałem tropika ,sama szmata była bardziej przewiewna .
Obrazek
Na śniadanie przyszła na odwiedziny cała rodzinka
Obrazek
następne zaskoczenie przy płaceniu za pole ,gdzie dostaliśmy na drogę butelkę wina :D ,produkt regionalny Toscana .
Obrazek
No i ruszyliśmy ,trasa miała być ta sama ,co w zeszłym roku z Viareggio ,do Torbole nad j.Garda.Czyli teoretycznie nuda ,z milionem zakrętów ,przełęczami i trasą wzdłuż Gardy :kicha: ,prawdziwa kicha :_hura: .
Przejazd przez okolicy Masy ,skąd M.Anioł brał białe marmury na swoje rzeźby ,a teraz chyba też ktoś bierze
Obrazek
Link https://plus.google.com/102615178604999 ... XrCFEWJTBP
Po drodze były też takie widoki ,u nas raczej rzadkie
Obrazek
W górach przypadł czas postoju i popasu
Obrazek
to chyba sprawa powietrza ;) ,że taki posiłek zawsze smakuje jakoś tak ...inaczej .
Jako ,że jechaliśmy już tą trasą wiedziałem gdzie odpalić kamerkę przy kasku i teraz mam kilka godzin wspomnień .
Na camp dotarliśmy późnym popołudniem .Szybkie rozbijanie obozu ,
Obrazek
Jacor już wyczuwał wodę :) .podczas jedzenia przyszedł łebek z pieskiem ,ryczy ... papa dudu kaka ... potem przyszedł papa i przez woreczek ...a ja jem :mur:
Obrazek
Znalazłem też Ziółkowego bliźniaka genetycznego :D ,
Obrazek
Pomimo,że jeszcze nie było zbyt późno słoneczko już schowało się za góry racząc nas takimi widokami
Obrazek
Okazało się ,że odbywa się tam zlot międzynarodowy właścicieli wielkich motocykli z zabudowaną jak największą ilością żaróweczek _boisie ,dla mnie to troszkę ... ,ale co kto lubi .Ogólnie jeździli w rytm snującej się z głośników muzyki "łatwej i przyjemnej" , w nocy miała być parada z imprezą ,ale my musieliśmy iść nyny.
Obrazek
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2219
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: Pielgrzymka Motocyklowa Polska-Watykan 2016

Postautor: Luca dodano: 19 sty 2017, 14:07

No a gdzie zakończenie, zakończone szczęśliwym powrotem do kraju?
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4995
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Re: Pielgrzymka Motocyklowa Polska-Watykan 2016

Postautor: jacek.rc dodano: 20 mar 2017, 12:00

Luca pisze:No a gdzie zakończenie, zakończone szczęśliwym powrotem do kraju?

Troszkę ciężko opanować nowego G+ ,ale znalazłem moją chmurę ,poza tym za oknem szaro ,to kończę ,bo idzie nowe :D (mam nadzieję :swir: ).
Jezioro Garda ma swoją specyfikę ,już nad ranem zaczęło trzepać namiotem i ludziska jakoś się rozruszali ?? okazało się ,że tam wieje dziennie zaraz z rana w jedną ,a około południa w drugą stronę i dla tego jest to Mekka dla serferów wszelkiej maści.
Obrazek.
Kilka km od brzegu było ich dziesiątki ,ale aparat nie potrafił się przebić przez mgłę .Po spakowaniu obozu ruszyliśmy w drogę ,tym razem objeżdżaliśmy Dolomity "dołem" .Trasa piękna widokowo
Obrazek
Obrazek
Obrazek
to jest normalna droga przez włoską wioskę
Obrazek
W jednym z tuneli trafiliśmy na wypadek _boisie ,chwilkę trwało a podszedł do nas Włoch i powiedział ,że możemy wyjechać i objechać tunel galerią ,co też zrobiliśmy .
Obrazek
Jadąc zauważyłem pewne miejsce ...dejawu ?? ,zatrzymaliśmy się i była kawka ... tradycyjnie w tym miejscu
Obrazek
Na drodze wyjazdowej z Włoch mieliśmy namiastkę filmu "Konwój" ,bo jechały ciężarówki (chyba na jakiś zlot) z lat 70-80
Obrazek
Obrazek
W Austrii standardowo zaczęło padać i tak w deszczu dojechaliśmy do campu pod Klagefurtem ,papu, tutu,wifi,myju i nyny.
Obrazek
Jednak jak jechać przez Dolomity ,to raczej ,tylko górą .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2219
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: Pielgrzymka Motocyklowa Polska-Watykan 2016

Postautor: waludi dodano: 20 mar 2017, 13:45

u mnie coś zdjęć nie widać
Awatar użytkownika
waludi
Klubowicz
 
Posty: 1262
Rejestracja: 01 sty 2014, 15:38
Lokalizacja: Zabrze, Pradła w Jurze
Motocykl: romet r150, honda shadow VT600
Płeć: mężczyzna
Wiek: 62

Re: Pielgrzymka Motocyklowa Polska-Watykan 2016

Postautor: Hawk1985 dodano: 20 mar 2017, 14:54

Hosting zdjęć Google jest do dupy, znaczy przy przeglądaniu zdjęć na google jest ok, ale jak chcesz wkleić zdjęcia na forum to jest kiepsko.
Polecam od siebie imgur.com pisałem o nim tutaj viewtopic.php?f=3&t=6463 zdjęcia z tego hostingu zawsze widać na forum.
Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650+F650
Awatar użytkownika
Hawk1985
Forumowicz
 
Posty: 1654
Rejestracja: 27 wrz 2014, 14:07
Lokalizacja: Jaworzno
Motocykl: DL650 + F650
Płeć: mężczyzna
Wiek: 38

Re: Pielgrzymka Motocyklowa Polska-Watykan 2016

Postautor: jacek.rc dodano: 20 mar 2017, 18:43

https://plus.google.com/102615178604999 ... XrCFEWJTBP
Nie wiem ?? popieprzyli to totalnie ,ja widzę i myślałem ,że jest OK. Może w pow. linku ,tylko że to link do wszystkich dodanych w tym temacie zdjęć .G+ poważnie spieprzyło serwis ,ale trochę mi szkoda ,bo kawałek moich wspomnień już tam jest _bezradny .Może poprawią ,zrobią " dobrą zmianę" _boisie .Kolejność fotek też się troszkę poprzestawiała ,najlepiej kliknąć w lewym dolnym " wyświetl album" ,a potem kliknąć w wybraną ikonkę ... :pliz: .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2219
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: Pielgrzymka Motocyklowa Polska-Watykan 2016

Postautor: jacek.rc dodano: 23 mar 2017, 19:57

No i to już będzie koniec :D .
Jak zamawialiśmy pole ,to pani coś mówiła o "Iron man" ?? ,ale nie kumaliśmy o co jej się rozchodzi .Rano ,po spakowaniu obozu ,jeszcze troszkę polukaliśmy na naturystki snujące się po campie ,niestety naturyści też się zdarzali _boisie . Wyruszyliśmy w drogę powrotną ,miało być kawałek do autostrady i potem już ogień w tłoki i do Polski .Po przejechaniu kilkunastu km ...stop ,policja ,droga zamknięta ,ktoś biegnie :wielkieoczy: , wracamy ,żeby wjechać na autstr. z drugiej strony .Znowu troszkę przejechane i... stop , to samo :/ ,jedziemy w poprzek ,halt ,jadą na rowerach i już wiedzieliśmy o czym pani z mapą do nas mówiła :oops: .Nic jakoś w końcu udało się wyrwać z tego zamkniętego kręgu ,ale 70 km i ponad godzina w d ... , a przed nami prawie 700 .Jazda autostradą , cóż każdy jechał i wie ,że jest nudno ,no może fajnie na stacjach pogadać z rodakami jadącymi w różne strony świata ,poza tym ... jazda i jazda i... .Nie wiem o co kaman ,ale na jednej ze stacji zamówiliśmy sobie kawkę ,taką samą jak w Italii i _boisie 2,70 , we Włoszech 1 euro ?? ,może woda droższa :kawa: .Wieczorem dotarliśmy do mnie do domciu :_hura: i ja już miałem koniec przygody ,a Jacor jeszcze nazajutrz musiał przejechać całą Polskę ,ale też się udało :oklasky: .Flaga Polski ,która dzielnie łopotała przez prawie 4k km wyglądała ,jak wyglądała ,co Jacor skomentował ,że to przez to ,że kupiona w Kauflandzie :D .Do tego dnia nie mam wielu zdjęć ,to zrobiłem z nich ...
Obrazek
mam nadzieję że widać ,jak nie to
https://photos.google.com/photo/AF1QipN ... XCtDzDk90R
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2219
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: Pielgrzymka Motocyklowa Polska-Watykan 2016

Postautor: Lupus dodano: 24 mar 2017, 00:11

Tam też nie widać. Strona logowania się pokazuje

tapatalkowane
Awatar użytkownika
Lupus
Sympatyk
 
Posty: 1277
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:29
Lokalizacja: Dzierżoniów
Motocykl: Honda CBF 600S
Płeć: mężczyzna
Komunikator: whatsup :D
Wiek: 44

Re: Pielgrzymka Motocyklowa Polska-Watykan 2016

Postautor: jacek.rc dodano: 24 mar 2017, 11:45

Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2219
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: Pielgrzymka Motocyklowa Polska-Watykan 2016

Postautor: Jack dodano: 30 mar 2017, 10:25

Piękna przygoda :-) Było co poczytać:-) Szerokości w Fatimie :-)
Romet Kadet 50 -> Romet Mińsk 125 -> Romet Soft 125 -> Romet R 250 -> Yamaha FJ 1200
Awatar użytkownika
Jack
Klubowicz
 
Posty: 2241
Rejestracja: 15 cze 2012, 23:34
Lokalizacja: Podbeskidzie
Motocykl: Yamaha FJ 1200
Płeć: mężczyzna
Wiek: 56

Poprzednia

Wróć do Podróże

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości