close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Mikołów,Niedzica,Ustrzyki,Sobibór,Mikołów.

Wycieczki krajowe i zagraniczne oraz relacje z ich przebiegu

Re: Mikołów,Niedzica,Ustrzyki,Sobibór,Mikołów.

Postautor: eNgine dodano: 16 sie 2017, 09:36

Przygody... i dzięki temu potem jest co wspominać i o czym opowiadać. Trzymam kciuki za rozwiązanie problemu, i nie zrażaj się, w głowie niech już ci się zaczną kłębić pomysły na kolejną wyprawę, o której bardzo chętnie tu poczytam.
Awatar użytkownika
eNgine
Sympatyk
 
Posty: 923
Rejestracja: 05 kwie 2009, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Honda NC700XA
Tel. kom.: 503365832
Płeć: mężczyzna
Wiek: 38

Re: Mikołów,Niedzica,Ustrzyki,Sobibór,Mikołów.

Postautor: paweljunkers dodano: 16 sie 2017, 10:48

No to ci przygoda,może warto wozić ze sobą stary łańcuch-oczywiście na dalsze wyprawy.Nie ma co się chyba przejmować tonażem,jak zobaczyłem gościa kladacego prawie sześćset litrów paliwa na skuter- moze to i 125-ka i wyrusza w góry to przestałem liczyc kilogramy.A taki stary łańcuch uratował by wyprawę i oczywiście dużo nerwów a miejsca zajmuje troszkę.
Awatar użytkownika
paweljunkers
Forumowicz
 
Posty: 841
Rejestracja: 01 cze 2015, 22:57
Lokalizacja: kutno
Motocykl: Honda vt 600
Tel. kom.: 733162500
Płeć: mężczyzna
Wiek: 55

Re: Mikołów,Niedzica,Ustrzyki,Sobibór,Mikołów.

Postautor: Jack dodano: 16 sie 2017, 11:04

Nie zapomnisz tej przygody :D Powodzenia w naprawie i szerokości przy powrocie :motor:
Romet Kadet 50 -> Romet Mińsk 125 -> Romet Soft 125 -> Romet R 250 -> Yamaha FJ 1200
Awatar użytkownika
Jack
Klubowicz
 
Posty: 2237
Rejestracja: 15 cze 2012, 23:34
Lokalizacja: Podbeskidzie
Motocykl: Yamaha FJ 1200
Płeć: mężczyzna
Wiek: 56

Re: Mikołów,Niedzica,Ustrzyki,Sobibór,Mikołów.

Postautor: Luca dodano: 16 sie 2017, 15:36

Kiedyś woziłem ze sobą stary łańcuch, ale potem stwierdziłem, że nie ma sensu.
Lepiej kupić porządny łańcuch, który raczej nagle się nie urwie.
Chociaż nigdy nic nie wiadomo, jednak gdy jest przygoda, długo się potem pamięta. :)
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4982
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Re: Mikołów,Niedzica,Ustrzyki,Sobibór,Mikołów.

Postautor: beniamin82 dodano: 16 sie 2017, 22:33

W takiej sytuacji dobrze od razu napisać na forum, czasem ktoś coś może w garażu mieć.
Obrazek
Awatar użytkownika
beniamin82
Klubowicz
 
Posty: 6674
Rejestracja: 21 cze 2009, 16:04
Lokalizacja: Zielina k.Krapkowic
Motocykl: Z125->Cruiser 250->BN251
Tel. kom.: 506177711
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42

Re: Mikołów,Niedzica,Ustrzyki,Sobibór,Mikołów.

Postautor: miras1970 dodano: 17 sie 2017, 02:40

cdn,,,Dziś rano zachodzę do magika łańcuch założony (godz 10 :_hura: )tylko jeszcze koło ustawiał.Za wszystko razem z jazda przyczepką-uwaga-50 zeta no i 150 za Dida .Zajeżdżam na kwatera pakujemy się wracamy widokowo przez Lubaczów do Przemyśla i drogą 28 do do Sanoka.Od Przemyśla do Sanoka super widoki,winkle i ładny asfalt.Ogólnie cała 28 jest widokowa.Generalnie już bez przygód jedynie w Skomielnej rozlana ropa na skrzyżowaniu o mało co bym leżał.Osiołek dał radę tyle kilosów non toper.
Podsumowanie-zaliczone 1347 km-gdyby nie łańcuch byłoby 500 więcej,
Szacun dla Chinoli,nie dolewałem oleju,trzymał poziom!
Osiołek nie nadaje się do turystyki w dwie osoby,pomijam że siedzę na poduszce teraz :/ bo dupa boli jak diabli a Ola siedziała na ręczniku :] po prostu w dwie osoby się nie spakujesz nie ma jak,sakwy jak dałem to zakrywały podnóżki pasażera.
W pojedynkę tak bagaż na siedzenie i heja i częste przerwy.Dospawanie stelaża i zepsucie linii moto nie wchodzi w grę.
Dlatego Osiołek idzie pod młotek a zastapi go jakaś kanapa bo inaczej będę sam jeździł,jak ktoś zainteresowany to pisać.
Mieliśmy tank bag i plecak ale to nie to bo miałem kilka części zapasowych oprócz łańcucha oczywiście.
Po pierwszym września drugie podejście do Sobiboru ale solo chyba że Osiołek znajdzie nowy dom,,,
To chyba tyle,,,,pozdro.
miras1970
Forumowicz
 
Posty: 42
Rejestracja: 04 lip 2017, 00:48
Motocykl: Division 125/250
Płeć: mężczyzna

Re: Mikołów,Niedzica,Ustrzyki,Sobibór,Mikołów.

Postautor: Mist dodano: 18 sie 2017, 11:15

Gratulacje za wytrwałość i ... jednak jest co wspominać, a i nabyte doświadczenie zaprocentuje :oklasky: :)
mist
"nie jest błędem zrobić błąd, błędem jest trwanie w błędzie"
Awatar użytkownika
Mist
Klubowicz
 
Posty: 888
Rejestracja: 20 gru 2015, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Junak M12, FLSTCI
Tel. kom.: 726230066
Płeć: mężczyzna
Wiek: 69

Poprzednia

Wróć do Podróże

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość