close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Ciekawy filmik

Wycieczki krajowe i zagraniczne oraz relacje z ich przebiegu

Ciekawy filmik

Postautor: jacek.rc dodano: 11 sie 2020, 09:24

Hejka ,wrzucę linka do niestety nie mojego , filmiku z wycieczki motocyklowej . Trafiłem na niego przeglądając FŚM i autor prosił o rozpowszechnienie . Wiecie ,że zdjęcia i filmiki są moim ... :swir: ,a ten zrobił duże wrażenie i kurna szkoda ,że ja tak nie potrafię montować ,bo materiały by się znalazły . Polecam gorąco projekcję ,jest to podobno też na fb _bezradny i jak auto prosił o jakieś tam coś na tym fb .
https://youtu.be/_n3aUvMT7cY
Jeżeli są tutaj miłośnicy kręcenia i montowania ,lub chociaż wstawiania czegoś ciekawego ,to zapraszam ,ten post jest otwarty :D .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2213
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: Ciekawy filmik

Postautor: rafip dodano: 12 sie 2020, 19:00

Faktycznie bardzo fajnie to wyszło :) No i ten dron... marzy mi się ale są inne wydatki.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
rafip
Klubowicz
 
Posty: 846
Rejestracja: 23 mar 2015, 22:21
Lokalizacja: Częstochowa
Motocykl: Piaggio MP3 LT Sport
Tel. kom.: 691829631
Płeć: mężczyzna
Wiek: 43

Re: Ciekawy filmik

Postautor: jacek.rc dodano: 16 wrz 2020, 07:04

Idzie jesień gdyby ktoś szukał inspiracji na wycieczkę ,to jak zawsze polecam Międzybrodzie (-dzia) i górę Żar . Dla mnie jest to mekka pasjonatów . Niedawno jak truptałem na szczyt wpadł mi pomysł ponakręcania króciutkich filmików z tego co działo się obok . Posklejałem w całość i wyszedł film :D . Proszę nie czepiać się warsztatu ,dopiero zaczynam _boisie .
https://photos.app.goo.gl/TA9Y4vWJsdwBGjMs9
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2213
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: Ciekawy filmik

Postautor: dziadek zbyszek dodano: 16 wrz 2020, 07:21

jacek.rc pisze:Idzie jesień gdyby ktoś szukał inspiracji na wycieczkę ,to jak zawsze polecam Międzybrodzie (-dzia) i górę Żar . Dla mnie jest to mekka pasjonatów . Niedawno jak truptałem na szczyt wpadł mi pomysł ponakręcania króciutkich filmików z tego co działo się obok . Posklejałem w całość i wyszedł film :D . Proszę nie czepiać się warsztatu ,dopiero zaczynam _boisie .
https://photos.app.goo.gl/TA9Y4vWJsdwBGjMs9

Super film, moje rodzinne strony. Wzbudziłeś tęsknotę.
Im bardziej jesteś przekonany że masz niezawodne terenowe auto, tym dalej pójdziesz po traktor
Awatar użytkownika
dziadek zbyszek
Klubowicz
 
Posty: 2223
Rejestracja: 16 sty 2013, 17:01
Lokalizacja: Poznań powiat wieś
Motocykl: Soft 2 Szpetny xj600N Szpetka
Tel. kom.: 698282838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 70

Re: Ciekawy filmik

Postautor: Grzegorz dodano: 16 wrz 2020, 16:05

Piękne miejsce.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Klubowicz
 
Posty: 321
Rejestracja: 11 paź 2014, 19:16
Motocykl: Kawasaki Vulcan 800
Tel. kom.: 693070962
Płeć: mężczyzna
Wiek: 60

Re: Ciekawy filmik

Postautor: jacek.rc dodano: 07 mar 2021, 19:02

Wpadłem dzisiaj przeglądając Y T na filmik p. Tomaszewskiego ( to taki podróżnik ,pływający ,a teraz okazało się że też jeżdżący ) ,który dokumentuje jego wyprawę po Bałkanach w 2017 r. Najpierw zobaczyłem filmik o Albanii i tak mnie wciągnęło ,że lecę całą serię ( filmiki po około 14 min. ) . Zapodaję link do pierwszej części ,jak przypasi ,to z automatu polecą następne . W tej miedzy innymi Transfogarska .
https://www.youtube.com/watch?v=xkCvP6cX5_M
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2213
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: Ciekawy filmik

Postautor: Jack dodano: 13 mar 2021, 10:47

Dobrze się ogląda :)
Romet Kadet 50 -> Romet Mińsk 125 -> Romet Soft 125 -> Romet R 250 -> Yamaha FJ 1200
Awatar użytkownika
Jack
Klubowicz
 
Posty: 2237
Rejestracja: 15 cze 2012, 23:34
Lokalizacja: Podbeskidzie
Motocykl: Yamaha FJ 1200
Płeć: mężczyzna
Wiek: 56


Wróć do Podróże

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość