close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Nad morze 21-22.05.2022 Piaggio Mp3 500

Wycieczki krajowe i zagraniczne oraz relacje z ich przebiegu

Re: Nad morze 21-22.05.2022 Piaggio Mp3 500

Postautor: joanna1684 dodano: 27 maja 2022, 22:26

jacek.rc pisze:Piszesz nie na takie trasy _bezradny . Właśnie we Włoszech bardzo często spotykałem grupki Vezpiczi z tablicami z całej Europy . Sory wielkie , że marudzę , Wasze maszyny są super i nowoczesne i plus i plus . Do mnie jednak znakiem Italii będzie zawsze czerwona Vespa i wyprostowana Włoszka siedząca na niej i mijająca wszystkie wozidła z niebywałą gracją . No i właśnie taki klasyk mi się marzy , ale wiem że zegar tyka a lamusy idą do lamusa ;) . Jeszcze raz polecam w/w lekturę może poczujesz o czym truję .


nie mam nic do klasyków ( mamy dwa ogary z silnikiem jawy, ale będę im szukać nowego domu :( , a inne klasyki się marzą ) "takie trasy" to miałam na myśli "eski" czy autostrady - taką czerwoną to spokojnie i dostojnie a nie na wariata he he
joanna1684
Forumowicz
 
Posty: 198
Rejestracja: 15 mar 2015, 00:53
Lokalizacja: DDZ
Motocykl: Keeway, Piaggio MP3 500
Płeć: kobieta

Re: Nad morze 21-22.05.2022 Piaggio Mp3 500

Postautor: jacek.rc dodano: 28 maja 2022, 08:57

Oczywiście szacun dla Was za zaradność ,zakup takich maszyn to baaardzo spory wydatek i chociaż mi marzy się "czerwona" to właśnie wczoraj wyklikałem sobie kilka i zapędy moje bardzo się stonowały _bezradny . Wprawdzie podróżowanie ,to dla mnie najważniejsza część posiadania jednośladu ,a Włochy są dla mnie zawsze kulminacją tego ,to sami Włosi prawie nie ruszają się z najbliższych okoli c swoich domów . Ot wyjazd do tratorii ,nad jeziorko ,na przełęcz (okoliczną ) ,sklep ,praca i to wszystko . Natomiast posiadacze Vesp są tą elitą jednośladowców i bardzo sobie cenią swoje maszyny . Zawsze gdy spotkam Vespiarza obok swojego skutera ,to jako fan zawsze pochwalę ... i się zaczyna włoska opowieść :D .Wprawdzie mało co rozumiem ,ale mówią skąd go mają ,co jest nieoryginalne i kiedy to się stało ... itp ,itd i jako gaduła kocham te klimaty ,bo gdybym kumał wszystko ,to nie musiał bym dalej zap...ć dalej tylko siedlibyśmy gdzieś przy winku i... . W tym muzeum zdjęcie ,na który stoję obok motora zrobiła mi Polka ,która właśnie z mężem zwiedzała to muzeum . Gdy powiedziałem im o fajnej książce "Z widokiem na Italię" ,to odpowiedziała " a jak pan myśli skąd się dowiedzieliśmy o tym miejscu :) " . Tak więc jest nadzieja . Może za troszkę ponad tydzień znowu uda mi się poczuć tamte klimaty :) :D :swir: .
https://photos.app.goo.gl/EsX5qXepqQY52wWy6
https://photos.app.goo.gl/Xey6wKjp4H4R75yy5
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2215
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: Nad morze 21-22.05.2022 Piaggio Mp3 500

Postautor: jacek.rc dodano: 04 lip 2022, 21:02

Sorki , ale odświeżę kotleta Piaggowego ,bo znalazłem taki filmik ,dają radę te maluchy .
https://www.youtube.com/watch?v=SBWoVUUbNMI
warto zobaczyć całość ;) .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2215
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Podróże

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron