close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

2024

Wycieczki krajowe i zagraniczne oraz relacje z ich przebiegu

Re: 2024

Postautor: jacek.rc dodano: 28 lut 2024, 12:50

jacor pisze:Szary był tańszy? Koloru nie było? :D

Jak wybierałem była jeszcze cała gama ,ale nie lubię się rzucać w oczy ,a to moje malutkie ego definiuje dzióbek ;) .
Dzięki Wszystkim ,jednak to tylko narzędzie .Mam nadzieję ,że będzie służył model ,który jest klepany od 20 lat i ma jeszcze normalne żarówki . To właśnie przesądziło o moim wyborze ,ponieważ widzę ostatnio ,że lepsze jest wrogiem dobrego _bezradny . Myślałem ,o chińczyku ,ale o ile ten testowany trakcyjnie pasował mi całkiem mocno ,to te przekombinowanie z gadżetami ,troszkę mnie przerażało _boisie , a tę paść ,to każdy motocyklowy mechanior w Europie zna ,a jeszcze jest Suzuki assistans ,ale jednak wolę nie korzystać .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2215
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: 2024

Postautor: Luca dodano: 28 lut 2024, 17:30

Gratulacje :brawa:
Mi się taki w kolorze błota podoba :D
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4986
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Re: 2024

Postautor: zdzichu125 dodano: 28 lut 2024, 21:07

Super.
Awatar użytkownika
zdzichu125
Forumowicz
 
Posty: 617
Rejestracja: 27 mar 2014, 22:08
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: K750, BMW R1150RT, JINLUN 250V
Płeć: mężczyzna

Re: 2024

Postautor: jacor dodano: 29 lut 2024, 01:01

Najważniejsze że się włascicielowi podoba. Nawet jak kojarzy się z pociemniałym betonowym bunkrem i tak jest ładny tak solidnie wygląda. :)
Awatar użytkownika
jacor
Klubowicz
 
Posty: 1870
Rejestracja: 10 cze 2013, 14:30
Lokalizacja: Augustów
Motocykl: zielony szerszeń+cf
Płeć: mężczyzna

Re: 2024

Postautor: NIKT dodano: 10 mar 2024, 23:58

Stuki puki Jacek jedzie na Suzuki :D

Kolorek sztos :) Czekam na spotkanie z tym osiołkiem, a może właściciel pozwoli usiąść :)

Co do wyjazdów, jeśli Nam się plany nie pokrzyżują to przełom Maj/Czerwiec idziemy w Wasze ślady i kierunek Włochy.
Tak Jacku zachwalacie z Beniem i Kryszem, że trzeba poczuć ten klimat na własnej skórze (ambitnie 2,5 tygodnia i ok 5-6 tys km.).

Jeszcze 2 mc więc pora na większy serwis Suzi łącznie z luzami zaworowymi, czyszczeniem Pairow i wymianą Gmola na nowy + jakiś kanister bo Maksia i wiaduktu może nie być tym razem w okolicy :P
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Klubowicz
 
Posty: 1560
Rejestracja: 10 lut 2013, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34

Re: 2024

Postautor: jacek.rc dodano: 31 mar 2024, 18:05

Mam nadzieję ,że świętujecie ,może nawet motocyklowo :) . Mi przypadły w tym roku Święta w robocie i to na drugie zmiany :wielkieoczy: . NIKT-osie planują widzę Italię :D . Bez przesady z tym kanistrem , trzeba tylko mieć kontrolę i lepiej częściej niż za rzadko ;) . Teraz takie porąbane czasy nastały ,że CZAS WOLNY jest największym synonimem niezależności . Akurat mi się wyświetliło wspomnienie w G+ https://photos.google.com/memory/featur ... chrcQdgZ-Q . Się bawiliśmy ,pamiętacie jeszcze :D ? Planujcie ludziska i gratulacje wszystkim ,którzy stali się i staną wkrótce posiadaczami nowych maszyn :motor: . Mój jest powolutku dopieszczany https://photos.app.goo.gl/FMQTFi4Des1dr3QU8 . Po świętach jadę po gmole i później pierwszy przegląd na 1000 km .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2215
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Podróże

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości