close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

10-cio lecie KCM - zlot jubileuszowy

Imprezy i spotkania typu rozpoczęcie/zakończenie sezonu.
Regulamin forum
REGULAMIN ZLOTU

"Rozpoczęcia, Zakończenia''

- Regulamin jest dostępny przed wjazdem na zlot -

Uczestnikami zlotu mogą być osoby pełnoletnie. Pobyt osób niepełnoletnich dopuszczalny jest wyłącznie pod opieką swoich opiekunów ustawowych.
Zlot ma charakter spotkania przyjacielskiego oraz nie jest imprezą masową. Rola organizatora sprowadza się tylko i wyłącznie do pośredniczenia między uczestnikami a Ośrodkiem- Wypoczynkowym w zakresie pobierania opłat oraz zapewnieniem rezerwacji.
Każdego uczestnika zlotu obowiązuje przestrzeganie regulaminu ośrodka wypoczynkowego.

Za teren zlotu uważa się Ośrodek Wypoczynkowy wybrany na ''Rozpoczęcie'' lub ''Zakończenie''

Poza dojazdem do domku oraz udziałem w konkursach, w których używane są motocykle, obowiązuje całkowity bezwzględny zakaz jazdy motocyklami po terenie zlotu.

Za zachowanie uczestników na i poza terenem zlotu organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności. Oznacza to, że każdy uczestnik zlotu ponosi odpowiedzialność cywilną i karną za własne zachowanie. Uczestnicy nie mogą stwarzać sytuacji zagrażających bądź niebezpiecznych dla innych uczestników zlotu.

Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne straty i szkody w stosunku do uczestników imprezy oraz ich sprzętu, jak i za szkody i straty spowodowane pośrednio i bezpośrednio w stosunku do osób trzecich.

Uczestnicy zlotu zobowiązują się do przestrzegania regulaminu zlotu, z którym się zapoznali oraz przepisów powszechnie obowiązujących, co potwierdzają własnoręcznym podpisem na liście uczestników.

Uczestnicy, którzy w rażący sposób nie będą przestrzegali powyższego regulaminu, zostaną wydaleni z terenu zlotu i otrzymają zakaz pojawiania się na imprezach organizowanych pod szyldem KCM.

Re: 10-cio lecie KCM - zlot jubileuszowy

Postautor: mlynaszz dodano: 12 lut 2018, 22:09

I już nie będzie widać ;p
Kto zechce, zerknie sobie do gazety.
Naszą wymianę uwag "widać, nie widać" posprzątam ładnie, bo to nie temat o kierunkowskazach :D :D :D
Awatar użytkownika
mlynaszz
Zarząd KCM

Motocykl: CHN-->J-->I-->GB

Postautor: koty4 dodano: 12 lut 2018, 22:28

Czyli bunkrów nie będzie, ale za to będziemy w Rio. :D :D :D
Awatar użytkownika
koty4
Klubowicz

Motocykl: Yamaha Majesty 400

Postautor: Kubrick dodano: 15 lut 2018, 12:24

Ej, bo ja teraz zauważyłam nagłówek w "Lista chętnych"... To jest w czerwcu, a nie maju?
Awatar użytkownika
Kubrick
Klubowicz

Motocykl: RometR-150->KawasakiVN800CL

Postautor: mlynaszz dodano: 15 lut 2018, 13:50

Tak. I do tego jeden jedyny.
Awatar użytkownika
mlynaszz
Zarząd KCM

Motocykl: CHN-->J-->I-->GB

Postautor: Kubrick dodano: 15 lut 2018, 14:38

Coś słabo ogarnęłam w takim razie. :D
Awatar użytkownika
Kubrick
Klubowicz

Motocykl: RometR-150->KawasakiVN800CL

Postautor: kurkurior dodano: 19 lut 2018, 21:49

Właśnie wyszedłem "na wolność" po miesięcznym pobycie w szpitalu i pierwsze co.... sprawdzam gdzie jest jubileuszowy zlot. I załamka, środek Polski w Międzyrzeczu. Toż do 1945 nie było tam w ogóle Polski! Okolica naprawdę cudowna, ale na moją rozoraną d.. to stanowczo za daleko, nawet puszką. Szkoda, bardzo żałujemy, że nie spotkamy się z Wami w tej uroczystej chwili :( :( :( :(
kurkurior
Forumowicz

Motocykl: kawa zrx 1100, keengway v 250
Tel. kom.: 782507905

Postautor: Lecter111 dodano: 01 mar 2018, 11:28

Witam,
Jestem nowicjuszem no forum, ale mam pomysł na "miejscówkę" na zloty nieco bliżej środka kraju :) Zapraszam nad Zalew Zegrzyński. Miejsce piękne jak Mazury, ośrodków mnóstwo w różnych standardach, a i polatać jest gdzie:)
Pozdrawiam
Lecter111
Forumowicz

Motocykl: Junak 131

Postautor: Wojtas dodano: 07 mar 2018, 14:08

Lecter111 pisze:Witam,
Jestem nowicjuszem no forum, ale mam pomysł na "miejscówkę" na zloty nieco bliżej środka kraju :) Zapraszam nad Zalew Zegrzyński. Miejsce piękne jak Mazury, ośrodków mnóstwo w różnych standardach, a i polatać jest gdzie:)
Pozdrawiam

Takie tematy podrzuca sie duzo wczesniej osrodki szukane sa juz w Grudniu i uwierz mi nie jest łatwo wyszukać ośrodekna tyle osób i na pułapie finansowym jaki mamy, musiałbys dorzucic jakieś 60-80% wiecej do zlotu - przyjechałbys byś czy byś narzekał żę drogo . Więc darujcie sobie juz ten środek Polski
Awatar użytkownika
Wojtas
Zarząd KCM

Motocykl: Cruiser 250/Drag Star/VN900
Tel. kom.: 510073485

Postautor: Dyziek76 dodano: 08 mar 2018, 14:41

28go mam go live w okolicy. Jeśli będę, to pewnie autem.

Tapatapa...
Awatar użytkownika
Dyziek76
Forumowicz

Motocykl: Romet Soft 125

Postautor: Lucky Luke dodano: 13 mar 2018, 23:19

W obie strony 1000 km ktoś z okolic Wawy rusza? Fazik?
P.s. pojemność 125cm będzie raczej wolno.... zastanawiam się nad 31 maja bo pewnie ok. 7h jazdy.
Lucky Luke
Lucky Luke
Kandydat

Motocykl: Keeway SuperLight, Benelli TRK

PoprzedniaNastępna

Wróć do Imprezy i spotkania KCM