close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Region Śląsko-Opolski

Tematy dotyczące lokalnych spraw.

Re: Region Śląsko-Opolski

Postautor: Mariuszz dodano: 09 kwie 2024, 10:06

beniamin82 pisze:Jeżeli nie ruszy tapatalk, to forum całkiem zaniknie. Albo przeniesie się na Facebooka.


Racja.
Awatar użytkownika
Mariuszz
Klubowicz
 
Posty: 1166
Rejestracja: 25 lis 2013, 09:18
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Motocykl: Suzuki DL 650
Płeć: mężczyzna
Wiek: 58

Re: Region Śląsko-Opolski

Postautor: Lupus dodano: 09 kwie 2024, 13:47

Ewolucja ;-) ludzie odchodzą od starych "technologii" na nowe wygoniejsze szybsze
Awatar użytkownika
Lupus
Sympatyk
 
Posty: 1277
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:29
Lokalizacja: Dzierżoniów
Motocykl: Honda CBF 600S
Płeć: mężczyzna
Komunikator: whatsup :D
Wiek: 44

Re: Region Śląsko-Opolski

Postautor: DaJan dodano: 09 kwie 2024, 20:10

Szacun....ale nie każdemu chce sie spieszyć.....:) i czy to nowe to lepsze...............polemizował bym.... :motor: pozdro.
Największym przeciwnikiem marzeń jest portfel.
Awatar użytkownika
DaJan
Klubowicz
 
Posty: 1462
Rejestracja: 30 sie 2009, 10:58
Lokalizacja: Krosno
Motocykl: Keeway Cruiser 250V-Romet R150
Tel. kom.: 511429521
Płeć: mężczyzna
Komunikator: 5789859
Wiek: 68

Re: Region Śląsko-Opolski

Postautor: jacek.rc dodano: 10 kwie 2024, 10:58

Właśnie wiele ,zwłaszcza mocno tematycznych grup powraca do formy forumowej . Te fb i im podobne zostały stworzone dla tu i teraz . Jestem tutaj ,jadłem to ,wypruż...się tak boisie Silniki ciągle jadą do przodu i to co było napisane wczoraj ,jest już dwa metry pod ziemią _bezradny . Forum jest tematyczne ,każdy kogo coś interesuje ( niestety tutaj są może braki ) ,wyszukuje ogólnego tematu ,wchodzi głębiej i ma czego szukał ,bądź zakłada nowy temat . Piszecie technologia idzie do przodu ,tylko dla czego ludzi to uwstecznia :swir: . W tym temacie kilka stron do tyłu , jeździliśmy na "gównianych" ( tak większość uważała i są tacy ,co ...) sprzętach ,ale co rusz było gdzieś spontaniczne spotkanie ,kilku ,a często wielu osób . Teraz w dobie tej szybkości przekazu ,Qrna , ludzie umawiają się na początku roku ,na spotkanie pod koniec roku _bezradny _boisie . Sory wielkie ,ale ze spontanem motocyklowym (w/g mnie oczywiście ) ma to niewiele wspólnego . Myślę też ,że troszkę lenistwo ,mam nadzieję że nie wstyd przynależności ,macza tu swoje palce ,bo z racji posiadania innych motorków ,jestem też na innych forach i one trzymają się całkiem nieźle _bezradny . Sory za offa ,moderator może przenieść temat :swir: . Pozdrowienia dla DaJana :motor: .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2215
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Regiony

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron