close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Woj dolnośląskie/ lubuskie

Tematy dotyczące lokalnych spraw.

Woj dolnośląskie/ lubuskie

Postautor: PalKory dodano: 28 wrz 2009, 21:09

Hej!
Zakładam ten temat ponieważ chciałbym dowiedzieć się czy są ty jacyś "Moturzyści" z tych województw (wymienione w temacie) no i oczywiście pośmigać z ludźmi na podobnych do Mojego sprzętu... Mieszkam- można powiedzieć- na granicy tych dwóch województw, chętnie wybiorę się na przejażdżkę zanim sezon zdechnie...
Pozdrawiam
PalKory
 

Woj dolnośląskie/ lubuskie

Postautor: Lupus dodano: 29 wrz 2009, 00:43

Siemka ja jestem ze zdolnego śląska :)
Awatar użytkownika
Lupus
Sympatyk
 
Posty: 1277
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:29
Lokalizacja: Dzierżoniów
Motocykl: Honda CBF 600S
Płeć: mężczyzna
Komunikator: whatsup :D
Wiek: 44

Woj dolnośląskie/ lubuskie

Postautor: PalKory dodano: 29 wrz 2009, 00:47

No to gicior, jeszcze parę osób i można organizować wyprawę...
PalKory
 

Woj dolnośląskie/ lubuskie

Postautor: Lupus dodano: 29 wrz 2009, 09:04

Wielka Wyprawę Dolnośląską:D
Awatar użytkownika
Lupus
Sympatyk
 
Posty: 1277
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:29
Lokalizacja: Dzierżoniów
Motocykl: Honda CBF 600S
Płeć: mężczyzna
Komunikator: whatsup :D
Wiek: 44

Woj dolnośląskie/ lubuskie

Postautor: PalKory dodano: 29 wrz 2009, 13:47

No może na początek "ŚWD" (średnią wyprawę dolnośląską) ;P. Wyglądam za okno i widzę, że pogoda raczej słaba, niema co się wynurzać na dłuższe rundy, ale tych paru kloców nie odpuszczę! :)
Pozdrawiam
PalKory
 

Woj dolnośląskie/ lubuskie

Postautor: Lupus dodano: 29 wrz 2009, 17:46

W zeszłą niedzielę przejechałem wzdłuż Góry Sowie - dwie przełęcze kilka miejscowości po drodze w tym Walim - gdzie są sztolnie i bunkry niemieckie z okresu II WŚ.
Awatar użytkownika
Lupus
Sympatyk
 
Posty: 1277
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:29
Lokalizacja: Dzierżoniów
Motocykl: Honda CBF 600S
Płeć: mężczyzna
Komunikator: whatsup :D
Wiek: 44

Woj dolnośląskie/ lubuskie

Postautor: PalKory dodano: 29 wrz 2009, 19:23

Na północ ode Mnie mieści się międzyrzecki rejon umocniony- również bardzo ciekawe bunkry- warto odwiedzić...
PalKory
 

Woj dolnośląskie/ lubuskie

Postautor: Lupus dodano: 29 wrz 2009, 19:30

niestety zdjęć nie robiłem (nie brałem aparatu ze sobą) - ale tu można się dowiedzieć co i jak i jak to wygląda http://www.sztolnie.pl/
Awatar użytkownika
Lupus
Sympatyk
 
Posty: 1277
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:29
Lokalizacja: Dzierżoniów
Motocykl: Honda CBF 600S
Płeć: mężczyzna
Komunikator: whatsup :D
Wiek: 44

Woj dolnośląskie/ lubuskie

Postautor: PalKory dodano: 29 wrz 2009, 22:48

Jestem jak najbardziej za! Do przyszłego sezonu poznamy/ zgramy się na tyle by móc coś takiego zorganizować, mam możliwość przenocowania kilku osób, namioty też można rozbić. A i pozwiedzać jest co: zamki dolnego śląska, rejony umocnione ziemi lubuskiej itp. Jestem otwarty na rozsądne pomysły...
PalKory
 

Woj dolnośląskie/ lubuskie

Postautor: Shipp dodano: 29 wrz 2009, 22:52

Nie zapominajcie, że ja również jestem z lubuskiego i z chęcią czasem polatam po okolicy w mniejszym lub większym towarzystwie. :))
A jest gdzie u nas pojeździc! Na dodatek jest wola i chęci zrobienia małej imprezki dla ludzi z KCM /może byc u mnie/ jeszcze w tym roku o ile pogoda pozwoli i polatanie jeden dzień po Karkonoszach. Mi pasuje taka możliwośc.
Shipp
Forumowicz
 
Posty: 1345
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:42
Motocykl: .

Następna

Wróć do Regiony

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość