close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Pomorze i okolice

Tematy dotyczące lokalnych spraw.

Re: Pomorze i okolice

Postautor: jarb dodano: 12 paź 2016, 20:35

No jak nie, jak tak :D
ale pewnie spotkamy się na miejscu ;p
Jarek
Obyś tyle razy do domu wrócił, ile razy z niego wyjedziesz,,,
Awatar użytkownika
jarb
Sympatyk
 
Posty: 1394
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:11
Lokalizacja: Wejherowo
Motocykl: Aktualnie rower
Tel. kom.: 883764001
Płeć: mężczyzna
Wiek: 54

Re: Pomorze i okolice

Postautor: motorsykkel dodano: 13 lip 2017, 11:56

Hej Pomorzanie! :)

:pomocy:

Doradzicie gdzie można bezpiecznie zostawić auto zaparkowane na kilka dni?
Okolice mniej więcej Władysławowa, Karwii, może być też dalej na wschód albo zachód, byle w miarę blisko wybrzeża (albo dobry dojazd spokojnymi drogami o małym ruchu).

Szykuje się mała wyprawa na dwóch kołach, tym razem napędzanych siłą odnóży (rowery) :)

My byśmy jeździli i nocowali gdzie akurat wypadnie, a wóz by sobie czekał w bezpiecznej miejscówce.
Wstępnie trasa na Hel i z powrotem, a jak tyłki nam nie odpadną to dalej na zachód na podbój Łeby.

Myślałem o campingach czy może agroturystyki? Może jakiś strzeżony parking?
----
中国摩托车俱乐部
Awatar użytkownika
motorsykkel
Forumowicz
 
Posty: 69
Rejestracja: 27 sie 2015, 23:08
Lokalizacja: Mazowsze
Motocykl: Benyco BR125
Płeć: mężczyzna

Re: Pomorze i okolice

Postautor: Grzegorz dodano: 13 lip 2017, 12:46

Jastrzębia Góra. Pole namiotowe "Na skarpie". Zaraz na początku Jastrzębiej Góry. Nie wiem czy jeszcze istnieje. Jeżeli tak to dobre miejsce na wypady w kierunku Rozewia, Helu , Władysławowa oraz Karwi.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Klubowicz
 
Posty: 321
Rejestracja: 11 paź 2014, 19:16
Motocykl: Kawasaki Vulcan 800
Tel. kom.: 693070962
Płeć: mężczyzna
Wiek: 60

Re: Pomorze i okolice

Postautor: Szubi dodano: 27 kwie 2018, 12:17

hej,
w dniach 18-20 maj wybieram się na Road to Hell :czapa: Może ktoś mi polecić jakieś fajne miejsce do spania na półwyspie helskim? Interesuje mnie dach nad głową a nie namiot
Największe szczęście w świecie, na końskim i motocyklowym siedzi grzbiecie . . .
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz
 
Posty: 2594
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:28
Lokalizacja: Oborniki
Motocykl: Vader-Honda Varadero
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Re: Pomorze i okolice

Postautor: Szubi dodano: 10 maja 2018, 13:36

dnia 18 maja o godz.11 mam umówioną jazdę próbną na Harrym w Motor Centrum na ul. Miałki Szlak. Jakby ktoś miał wolne w tym czasie i chciałby mnie oprowadzić motocyklowo po Gdańsku, to jest szansa że się nie zgubię ;p . Moto dostaje na 45 min.
Największe szczęście w świecie, na końskim i motocyklowym siedzi grzbiecie . . .
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz
 
Posty: 2594
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:28
Lokalizacja: Oborniki
Motocykl: Vader-Honda Varadero
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Re: Pomorze i okolice

Postautor: Mist dodano: 10 maja 2018, 19:36

Szubi pisze:dnia 18 maja o godz.11 mam umówioną jazdę próbną na Harrym w Motor Centrum na ul. Miałki Szlak. Jakby ktoś miał wolne w tym czasie i chciałby mnie oprowadzić motocyklowo po Gdańsku, to jest szansa że się nie zgubię ;p . Moto dostaje na 45 min.

Pogadaj, ponegocjuj... , mi dali w Katowicach na 2 godziny :D , to też motocykliści i zrozumieją...
mist
"nie jest błędem zrobić błąd, błędem jest trwanie w błędzie"
Awatar użytkownika
Mist
Klubowicz
 
Posty: 888
Rejestracja: 20 gru 2015, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Junak M12, FLSTCI
Tel. kom.: 726230066
Płeć: mężczyzna
Wiek: 69

Re: Pomorze i okolice

Postautor: jarb dodano: 10 maja 2018, 22:14

Szubi pisze:dnia 18 maja o godz.11 mam umówioną jazdę próbną na Harrym w Motor Centrum na ul. Miałki Szlak. Jakby ktoś miał wolne w tym czasie i chciałby mnie oprowadzić motocyklowo po Gdańsku, to jest szansa że się nie zgubię ;p . Moto dostaje na 45 min.

No ja Szubi do Gdańska nie dojadę, ale jakbyś miał ochotę na kawusię w Wejherowie-to zapraszam ;)
Jarek
Obyś tyle razy do domu wrócił, ile razy z niego wyjedziesz,,,
Awatar użytkownika
jarb
Sympatyk
 
Posty: 1394
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:11
Lokalizacja: Wejherowo
Motocykl: Aktualnie rower
Tel. kom.: 883764001
Płeć: mężczyzna
Wiek: 54

Re: Pomorze i okolice

Postautor: Szubi dodano: 10 maja 2018, 23:03

Mist pisze:
Szubi pisze:dnia 18 maja o godz.11 mam umówioną jazdę próbną na Harrym w Motor Centrum na ul. Miałki Szlak. Jakby ktoś miał wolne w tym czasie i chciałby mnie oprowadzić motocyklowo po Gdańsku, to jest szansa że się nie zgubię ;p . Moto dostaje na 45 min.

Pogadaj, ponegocjuj... , mi dali w Katowicach na 2 godziny :D , to też motocykliści i zrozumieją...


do Ciebie też dzwoniła Pani z Barcelony aby umówić jazdę? Ja nie odbierałem, bo bałem się że to znowu jacyś naciągacze ;) Koniec końców udało się umówić, bo zadzwoniłem bezpośrednio do dilera. Chyba nie pozwolą na dłużej, bo ten konkretny model który wybrałem będzie potrzebny dzień później na imprezie w Bydgoszczy i muszą mieć czas aby go wypieścić :* .

Którego Harrego dosiadałeś i jak wrażenia?
Największe szczęście w świecie, na końskim i motocyklowym siedzi grzbiecie . . .
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz
 
Posty: 2594
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:28
Lokalizacja: Oborniki
Motocykl: Vader-Honda Varadero
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Re: Pomorze i okolice

Postautor: Mist dodano: 11 maja 2018, 07:33

Ha, zacząłem odpisywać, jak należy ale mnie wywaliło z zalogowania i wszystko poszło w ...
To teraz krótko:
Tak dzwoniła Pani z Edynburha (chyba), a drugi raz Pani z Barcelony. Drugi raz bo zapisałem się ponownie :D
Jeździłem na Sportsterze 1200 custom i było po prostu pięknie. Czułem moto, czułem moc. Nie przekroczyłem 110 km/h bo bez szyby i za mocno wiało, a przede wszystkim tą prędkość pobrałem tylko parę razy, na chwilę tak aby bezpiecznie i bez za dużego stresu ;) . O ile mogę powiedzieć, przy moim skromnym doświadczeniu, to smakowałem jazdę.
Cieszyłem się jak dziecko rozpakowujace prezenty pod choinkę :_hura: :rad:

P.s. Z mojego doświadczenia wynika że lepiej samemu dogadywać się z salonem H-D, niż czekać aż do nas oddzwonią. I ... będziesz Pan zadowolony, chociaż niezaspokojony :rotfl:
Ps2. Teraz umawiam się na jazdę na Softailu :D
mist
"nie jest błędem zrobić błąd, błędem jest trwanie w błędzie"
Awatar użytkownika
Mist
Klubowicz
 
Posty: 888
Rejestracja: 20 gru 2015, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Junak M12, FLSTCI
Tel. kom.: 726230066
Płeć: mężczyzna
Wiek: 69

Re: Pomorze i okolice

Postautor: Szubi dodano: 11 maja 2018, 10:11

aaaaa to teraz już wiem kto do mnie dzwonił z tych zagranicznych numerów. Widzę że Harley cię porwał :* :czapa: Tym bardziej życzę Tobie wygranej.

Jak zadzwoniłem do salonu to im powiedziałem że ma być duży, czarny ....... na co oni w śmiech :rotfl: Nie wiem co sobie pomyśleli :cwaniak:

Ja umówiłem się na takie cudo https://www.harley-davidson.com/pl/pl/m ... ecial.html Niestety na drugi dzień, tak jak pisałem jedzie do Brydzi na jakąś imprezę, więc dojdzie dodatkowy stres aby go nie zarysować ;) Oni próbowali mnie namówić na tego https://www.harley-davidson.com/pl/pl/m ... t-bob.html na 114-stkę . Jak będę mógł go mieć trochę dłużej to może się skuszę na tego, choć ten pierwszy jest bardziej w moim klimacie. Pytanie czy będę umiał go w ogóle odpalić, bo konsola jak w samolocie :swir: Czy to prawda że na Harleya wsiada się z prawej strony?
Największe szczęście w świecie, na końskim i motocyklowym siedzi grzbiecie . . .
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz
 
Posty: 2594
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:28
Lokalizacja: Oborniki
Motocykl: Vader-Honda Varadero
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

PoprzedniaNastępna

Wróć do Regiony

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości