close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Wielkopolska

Tematy dotyczące lokalnych spraw.

Re: Wielkopolska

Postautor: Szubi dodano: 05 mar 2018, 17:00

i powraca zeszłoroczna impreza BARWY DAKARU 24-25 marzec 2018.

tak organizator zachęca: "Chcesz poczuć Dakar, najtrudniejszy rajd terenowy na świecie? Zapraszamy na drugą edycję Barw Dakaru, która zapowiada się niezwykle interesująco. 24 – 25 marca w Obornikach: Targowisko Miejskie, Młyn Dahlmanna, park nad Wełną.
W programie spotkania z zawodnikami startującymi w Dakarze, prezentacje pojazdów wyczynowych, pokazy, rajd samochodów 4x4, buggy, quadów, motocykli, trening Enduro, duża strefa wystaw i sprzedaży, trening biegowy, nocne zwiedzanie prezentacji."

Tak to wyglądało w tamtym roku https://www.youtube.com/watch?v=7kHhq6oIW3g
Największe szczęście w świecie, na końskim i motocyklowym siedzi grzbiecie . . .
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz
 
Posty: 2593
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:28
Lokalizacja: Oborniki
Motocykl: Vader-Honda Varadero
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Re: Wielkopolska

Postautor: Szubi dodano: 06 mar 2018, 07:46

Największe szczęście w świecie, na końskim i motocyklowym siedzi grzbiecie . . .
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz
 
Posty: 2593
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:28
Lokalizacja: Oborniki
Motocykl: Vader-Honda Varadero
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Re: Wielkopolska

Postautor: Szubi dodano: 19 mar 2018, 14:31

https://www.facebook.com/umoborniki/pho ... 72/?type=3

W ramach tegorocznej imprezy BARWY DAKARU jest tez organizowany Rajd motocyklowy Caparol

Jak się dopytałem, jest to Rajd po drogach asfaltowych, więc każdą maszyną przyjechać można. Start sobota 24-03-2018 godz.11,00. Zapisy u Paweł Bugalski tel.602 220 869. Może być fajnie. Kto jedzie ? :czapa:
Największe szczęście w świecie, na końskim i motocyklowym siedzi grzbiecie . . .
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz
 
Posty: 2593
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:28
Lokalizacja: Oborniki
Motocykl: Vader-Honda Varadero
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Re: Wielkopolska

Postautor: Mist dodano: 27 mar 2018, 18:36

Szubi, piękne foty z "Barw Dakaru" :oklasky: , a to BMW do którego się przymierzasz na pierwszym zdjęciu całkiem dobrze z Tobą wygląda :D
mist
"nie jest błędem zrobić błąd, błędem jest trwanie w błędzie"
Awatar użytkownika
Mist
Klubowicz
 
Posty: 888
Rejestracja: 20 gru 2015, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Junak M12, FLSTCI
Tel. kom.: 726230066
Płeć: mężczyzna
Wiek: 69

Re: Wielkopolska

Postautor: Jack dodano: 27 mar 2018, 22:46

Fajna impreza :oklasky:
Romet Kadet 50 -> Romet Mińsk 125 -> Romet Soft 125 -> Romet R 250 -> Yamaha FJ 1200
Awatar użytkownika
Jack
Klubowicz
 
Posty: 2234
Rejestracja: 15 cze 2012, 23:34
Lokalizacja: Podbeskidzie
Motocykl: Yamaha FJ 1200
Płeć: mężczyzna
Wiek: 56

Re: Wielkopolska

Postautor: Szubi dodano: 28 mar 2018, 17:12

Mist pisze:Szubi, piękne foty z "Barw Dakaru" :oklasky: , a to BMW do którego się przymierzasz na pierwszym zdjęciu całkiem dobrze z Tobą wygląda :D


Wiem, wiem :D i tak sobie myślę że jeśli kiedyś miałbym zmieniać moto to chyba właśnie na takie, aczkolwiek nigdy nie jechałem jeszcze na GS 1200 :( Jak na razie ze swojego Vadera jestem BARDZO zadowolony :* Jedyna może wada, brak właściwości terenowych. Viadrem w teren nie pojadę, dlatego jeszcze na tę chwilę trzymam Trampka. Choć prawdę mówiąc od czerwca zeszłego roku raz tylko na Trampim siedziałem i chyba lepiej aby ktoś inny się z niego cieszył niż ma się kurzyć.

Co do samej imprezy. Podobna do zeszłorocznej edycji. Wtedy zrobiła na mnie duże wrażenie, teraz jakby mniejsze. W programie był Rajd motocyklowy Caparol. Myślałem że dostaniemy Roadbooka i będą jakieś zadania po drodze do wykonania, a to była zwykła objazdówka. Zaledwie 100km :( Można powiedzieć że silnik się nie rozgrzał ;) Inni rozsiedli się na obiadku a ja poleciałem dalej na moto :motor:
Największe szczęście w świecie, na końskim i motocyklowym siedzi grzbiecie . . .
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz
 
Posty: 2593
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:28
Lokalizacja: Oborniki
Motocykl: Vader-Honda Varadero
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Re: Wielkopolska

Postautor: dziadek zbyszek dodano: 08 kwie 2018, 08:54

Jadę dzisiaj na rozpoczęcie sezonu motocyklowego do Gniezna, początek o 11,30 na rynku w Gnieźnie o 12,00 parada ulicami pierwszej stolicy Polski pod Muzeum Techniki na imprezę. Powrót przez Lednicę. Ruszam o 10,00 jakby co :)
Im bardziej jesteś przekonany że masz niezawodne terenowe auto, tym dalej pójdziesz po traktor
Awatar użytkownika
dziadek zbyszek
Klubowicz
 
Posty: 2223
Rejestracja: 16 sty 2013, 17:01
Lokalizacja: Poznań powiat wieś
Motocykl: Soft 2 Szpetny xj600N Szpetka
Tel. kom.: 698282838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 70

Re: Wielkopolska

Postautor: dziadek zbyszek dodano: 08 kwie 2018, 13:45

Już po paradzie, poprowadzili nas przez Jankowo Dolne :) bardzo dużo motocykli teren wokół Muzeum załadowany że na ulicy jeszcze stoją motocykle. Pogoda śliczna, zbieram się na Lednicę.
Im bardziej jesteś przekonany że masz niezawodne terenowe auto, tym dalej pójdziesz po traktor
Awatar użytkownika
dziadek zbyszek
Klubowicz
 
Posty: 2223
Rejestracja: 16 sty 2013, 17:01
Lokalizacja: Poznań powiat wieś
Motocykl: Soft 2 Szpetny xj600N Szpetka
Tel. kom.: 698282838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 70

Re: Wielkopolska

Postautor: dziadek zbyszek dodano: 08 kwie 2018, 17:32

Już w domu impreza udana, brawo Gniezno. Pogoda śliczna, powrót przez Lednicę, Puszczę Zielonkę, tor motokrossowy w Obornikach. Wszędzie dużo ludzi korzystających z pięknej pogody.
Im bardziej jesteś przekonany że masz niezawodne terenowe auto, tym dalej pójdziesz po traktor
Awatar użytkownika
dziadek zbyszek
Klubowicz
 
Posty: 2223
Rejestracja: 16 sty 2013, 17:01
Lokalizacja: Poznań powiat wieś
Motocykl: Soft 2 Szpetny xj600N Szpetka
Tel. kom.: 698282838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 70

Re: Wielkopolska

Postautor: Szubi dodano: 17 kwie 2018, 09:42

w najbliższą sobotę 21/04/2018 swoje X-lecie będzie obchodzić klub motocyklowy z Obornik Jastrzębie Dróg. W programie parada ulicami miasta oraz zabawa na strzelnicy myśliwskiej w Dąbrówce Leśnej.
https://motowhizzer.com/pl/event/rozpoc ... QVKv6.html
Zbiórka o godz. 13 na stacji Shell w Bogdanowie https://www.google.pl/maps/place/Shell/ ... 16.8130944
Start godzina 14,00. Kto chętny, zapraszam. Ja jadę :motor:
Największe szczęście w świecie, na końskim i motocyklowym siedzi grzbiecie . . .
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz
 
Posty: 2593
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:28
Lokalizacja: Oborniki
Motocykl: Vader-Honda Varadero
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

PoprzedniaNastępna

Wróć do Regiony

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron