close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Wielkopolska

Tematy dotyczące lokalnych spraw.

Re: Wielkopolska

Postautor: Szubi dodano: 05 mar 2018, 17:00

i powraca zeszłoroczna impreza BARWY DAKARU 24-25 marzec 2018.

tak organizator zachęca: "Chcesz poczuć Dakar, najtrudniejszy rajd terenowy na świecie? Zapraszamy na drugą edycję Barw Dakaru, która zapowiada się niezwykle interesująco. 24 – 25 marca w Obornikach: Targowisko Miejskie, Młyn Dahlmanna, park nad Wełną.
W programie spotkania z zawodnikami startującymi w Dakarze, prezentacje pojazdów wyczynowych, pokazy, rajd samochodów 4x4, buggy, quadów, motocykli, trening Enduro, duża strefa wystaw i sprzedaży, trening biegowy, nocne zwiedzanie prezentacji."

Tak to wyglądało w tamtym roku https://www.youtube.com/watch?v=7kHhq6oIW3g
Największe szczęście w świecie, na końskim i motocyklowym siedzi grzbiecie . . .
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz

Motocykl: Vader-Honda Varadero

Postautor: Szubi dodano: 06 mar 2018, 07:46

Największe szczęście w świecie, na końskim i motocyklowym siedzi grzbiecie . . .
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz

Postautor: Szubi dodano: 19 mar 2018, 14:31

https://www.facebook.com/umoborniki/pho ... 72/?type=3

W ramach tegorocznej imprezy BARWY DAKARU jest tez organizowany Rajd motocyklowy Caparol

Jak się dopytałem, jest to Rajd po drogach asfaltowych, więc każdą maszyną przyjechać można. Start sobota 24-03-2018 godz.11,00. Zapisy u Paweł Bugalski tel.602 220 869. Może być fajnie. Kto jedzie ? :czapa:
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz

Postautor: Mist dodano: 27 mar 2018, 18:36

Szubi, piękne foty z "Barw Dakaru" :oklasky: , a to BMW do którego się przymierzasz na pierwszym zdjęciu całkiem dobrze z Tobą wygląda :D
mist
"nie jest błędem zrobić błąd, błędem jest trwanie w błędzie"
Mist
Klubowicz

Motocykl: Junak M12
Tel. kom.: 726230066

Postautor: Jack dodano: 27 mar 2018, 22:46

Fajna impreza :oklasky:
Romet Kadet 50 -> Romet Mińsk 125 -> Romet Soft 125 -> Romet R 250 -> Yamaha FJ 1200
Awatar użytkownika
Jack
Klubowicz

Motocykl: Yamaha FJ 1200

Postautor: Szubi dodano: 28 mar 2018, 17:12

Mist pisze:Szubi, piękne foty z "Barw Dakaru" :oklasky: , a to BMW do którego się przymierzasz na pierwszym zdjęciu całkiem dobrze z Tobą wygląda :D

Wiem, wiem :D i tak sobie myślę że jeśli kiedyś miałbym zmieniać moto to chyba właśnie na takie, aczkolwiek nigdy nie jechałem jeszcze na GS 1200 :( Jak na razie ze swojego Vadera jestem BARDZO zadowolony :* Jedyna może wada, brak właściwości terenowych. Viadrem w teren nie pojadę, dlatego jeszcze na tę chwilę trzymam Trampka. Choć prawdę mówiąc od czerwca zeszłego roku raz tylko na Trampim siedziałem i chyba lepiej aby ktoś inny się z niego cieszył niż ma się kurzyć.

Co do samej imprezy. Podobna do zeszłorocznej edycji. Wtedy zrobiła na mnie duże wrażenie, teraz jakby mniejsze. W programie był Rajd motocyklowy Caparol. Myślałem że dostaniemy Roadbooka i będą jakieś zadania po drodze do wykonania, a to była zwykła objazdówka. Zaledwie 100km :( Można powiedzieć że silnik się nie rozgrzał ;) Inni rozsiedli się na obiadku a ja poleciałem dalej na moto :motor:
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz

Postautor: dziadek zbyszek dodano: 08 kwie 2018, 08:54

Jadę dzisiaj na rozpoczęcie sezonu motocyklowego do Gniezna, początek o 11,30 na rynku w Gnieźnie o 12,00 parada ulicami pierwszej stolicy Polski pod Muzeum Techniki na imprezę. Powrót przez Lednicę. Ruszam o 10,00 jakby co :)
Jest jedna rzecz, która łączy stare japońskie motocykle i nowe chińskie. Ciągłe majsterkowanie.
Awatar użytkownika
dziadek zbyszek
Klubowicz

Motocykl: HONDA GL 500 I SilverWing
Tel. kom.: 698282838

Postautor: dziadek zbyszek dodano: 08 kwie 2018, 13:45

Już po paradzie, poprowadzili nas przez Jankowo Dolne :) bardzo dużo motocykli teren wokół Muzeum załadowany że na ulicy jeszcze stoją motocykle. Pogoda śliczna, zbieram się na Lednicę.
Jest jedna rzecz, która łączy stare japońskie motocykle i nowe chińskie. Ciągłe majsterkowanie.
Awatar użytkownika
dziadek zbyszek
Klubowicz

Postautor: dziadek zbyszek dodano: 08 kwie 2018, 17:32

Już w domu impreza udana, brawo Gniezno. Pogoda śliczna, powrót przez Lednicę, Puszczę Zielonkę, tor motokrossowy w Obornikach. Wszędzie dużo ludzi korzystających z pięknej pogody.
Awatar użytkownika
dziadek zbyszek
Klubowicz

Postautor: Szubi dodano: 17 kwie 2018, 09:42

w najbliższą sobotę 21/04/2018 swoje X-lecie będzie obchodzić klub motocyklowy z Obornik Jastrzębie Dróg. W programie parada ulicami miasta oraz zabawa na strzelnicy myśliwskiej w Dąbrówce Leśnej.
https://motowhizzer.com/pl/event/rozpoc ... QVKv6.html
Zbiórka o godz. 13 na stacji Shell w Bogdanowie https://www.google.pl/maps/place/Shell/ ... 16.8130944
Start godzina 14,00. Kto chętny, zapraszam. Ja jadę :motor:
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Regiony