Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Tematy dotyczące lokalnych spraw.

Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Postautor: Jachu dodano: 20 maja 2009, 17:44

NO to czas znowu odświeżyć temat naszych okolic

Znalazłem pod tym adresem http://forum.motocykle.slask.pl/index.p ... 903&st=105
2 malusie imprezy lokalne co prawda nie logowałem się i nie potwierdzałem nic, ale chyba każdy kto chce może
dołączyć bo cel jest szczytny.
Tu wyciałem urywki i pozwoliłem sobie zacytować z ichniejszego forum istotniejsze szczegóły - a więc
pierwszy:
"Kto chetny pojechac w piatek 22 do przedszkola w Bedzinie na kawke ciastko i cos tam jeszcze.Bylismy tam w zeszlym roku i bylo calkiem milo.W tym roku znow dostalem zaproszenie,wiec pisze i informuje.Jak by co to czekam w piatek o 17 30 na parkingu carreefoura w Katowicach"
oraz drugi :
"Spotykamy sie też jak zwykle pod Carefurem w Katowicach na przeciw Ikei ul. Rozdzieńskiego około godziny 9:45 i z tamtąd punkt 10:00 kolumną ruszamy do dzieci !!! A no i Impreza jest 30 Maja 2009 !!! "
:chopper2:
Jachu
 

Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Postautor: Jachu dodano: 23 maja 2009, 21:45

NOCEK pisze:Jachu ja raczej odpadam w piątek, ale w niedzielę możemy pokręcić po okolicy - jak masz czas ( może Arkads dołączy) . Zdzwonimy się - wszystko zależy od pogody :piwa:

Niestety ja w niedziele pracuje od 08.00 do 20.00 :x Wyruchali mnie na grafiku :twisted:
Jachu
 

Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Postautor: Leon7112 dodano: 24 maja 2009, 22:17

NOCEK pisze:Łee , to masz się pięknie :( . Choć chyba nie będzie czego żałować - pogoda strzela z nocha :kicha:

-- 24 Maj 2009 10:29 --

Pogoda wyklarowała się , więc może ktoś ma ochotę na małą wycieczkę ? Powiedzmy do miejscowości Poraj nad jeziorko ( wczoraj były tam wyścigi motorówek), to jest kierunek Częstochowa.



Co prawda ja i Luk@ nie jesteśmy z okolic Katowic, ale u Nocka byliśmy, kawę piliśmy, ciastka jedliśmy i o pierdołach gadaliśmy :)) Warto było pyknąć 400km aby się z Nockiem i jego żoną kawki napić :buttrock:
Awatar użytkownika
Leon7112
Forumowicz
 
Posty: 263
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:43
Lokalizacja: Sieradz-prawie
Motocykl: Hyosung ST-7, ZZR 600
Tel. kom.: 663914803
Wiek: 52

Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Postautor: jacek dodano: 26 maja 2009, 14:11

a wy se tylko kawki pijcie :zalamka:
jacek
 

Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Postautor: jacek dodano: 27 maja 2009, 12:46

jak bedzie pogoda to ok jeszcze obgadamy sprawe

-- Dzisiaj, 11:47 --

a co to za buzko--- buzko-zdrój?
jacek
 

Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Postautor: Jachu dodano: 27 maja 2009, 12:55

Ja moge popyrkać do buska. (no chyba że by lało nontop bez przerwy )
Jachu
 

Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Postautor: jacek dodano: 29 maja 2009, 11:06

chyba TA niedziela nie odpali bo pogoda pod psem---aaaallleee zobaczymy ;jeszcze nie powiedziałem;
jacek
 

Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Postautor: Jachu dodano: 30 maja 2009, 13:56

Tia ja 6 czerwca pomykam do Góraszki popatrzeć na niebio
Jachu
 

Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Postautor: Jachu dodano: 30 maja 2009, 15:02

Międzynarodowy Piknik Lotniczy pokazy, no w sumie trzeba chodzić ciągle z zadartą głową :))
Z przerwami na jedzenie
Zwykle zlatują się tam stare samoloty z europy pamiętające czasy 1wojny i inne wynalazki
Impreza międzynarodowa

Wypozycjonuje zaraz ten temat
Jachu
 

Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Postautor: Jachu dodano: 30 maja 2009, 15:28

Cena biletu to 27 normalny 15 ulgowy. Ale tego jeszcze nie wiem na pewno. Mi bilety zawsze załatwiał znajomy ale dopiero z nim będe rozmawiał w poniedziałek .
Czy na 100% wszystkie wejscia są płatne to jeszcze też nie wiem bo mogą tam być jakieś sektory czy coś. Z tego co pamiętam to wcześniej był wygrodzony teren dla polityków tzw Vipów chlaczy siedzieli w big namiocie i chlali. Jak kiedyś tam byłem to Kwachu(wtedy prezydent) wyszedł i coś chlaptał do ludzi ale nie wiem czy był przed czy po imprezie :D . Ogólnie impreza jest bardzo fajna. Ja biore na plecak syna. Można se polatać samolotami na miejscu oczywiście jako pasażer.
Wiecej jest na http://www.piknik-goraszka.pl/

Na topiku Imprezy Motocyklowe jest to 16 temat od góry
Jachu
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Regiony

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości