close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Kreta - czyli tam i z powrotem w 16 dni

Tu zamieszczamy wszelkie informacje o imprezach motocyklowych.
moderatorzy: Mlynaszz, Luca

Kreta - czyli tam i z powrotem w 16 dni

Postautor: SlawekZ dodano: 07 sie 2009, 13:24

Tekst jest nie mój tylko mojego kolegi. Podróż odbyli na motocyklach innych niż chińskie, ale i tak uważam, że warto przeczytać ten felieton. Może się komuś te doświadczenia przydadzą w przyszłości.
Zapraszam do lektury - a jest co czytać...
http://www.virago.com.pl/viewtopic.php?t=6768
Awatar użytkownika
SlawekZ
Forumowicz
 
Posty: 53
Rejestracja: 04 sty 2009, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Motocykl: VS1400
Wiek: 55

Kreta - czyli tam i z powrotem w 16 dni

Postautor: Luca dodano: 07 sie 2009, 15:47

Spoko wyprawa, przypomniała mi się Bułgaria i Rumunia :D
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4995
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Kreta - czyli tam i z powrotem w 16 dni

Postautor: mrzysty dodano: 13 kwie 2010, 03:05

Warto przypomnieć temat ponieważ opis wyprawy jest swietny zawiera wiele ciekawostek mogących przydać sie w podrózy.Chetnie też zaliczył bym Krete ale 100 eurasów za prom w jedna strone to sporo, A stamtad juz krok na Santorini o której zawsze marzylem.Lato sie zbliza tak wiec zobaczymy,zobaczymy...
Awatar użytkownika
mrzysty
Forumowicz
 
Posty: 255
Rejestracja: 16 lip 2009, 03:09
Lokalizacja: piast?w woj.mazowieckie
Motocykl: Biała Dama Z-175
Tel. kom.: 793303381
Płeć: mężczyzna
Wiek: 46

Kreta - czyli tam i z powrotem w 16 dni

Postautor: daro dodano: 31 paź 2010, 02:51

Przeczytałem z wielką ciekawością i jestem pod wrażeniem! S\

--- EDYTOWANY Dzisiaj, 03:07 ---

Przeczytałem z wielką ciekawością i jestem pod wrażeniem! Super wyprawa i bardzo fajny opis! Jedyne,co zrobiło na mnie przykre wrażenie to opis jak to ludzie w Rumunii widząc stojących na uboczu motocyklistów zatrzymują się samochodami i pytają czy wszystko w porządku i czy aby czasem nie potrzeba jakiejś pomocy. I historia tej motocyklistki,co leżąc rozbita w Polsce wołała o pomoc i nikt się nawet nie zatrzymał...To woła o pomstę do nieba! Kurdę,to kraj, który uważany jest u nas za kraj brudasów i Cyganów okazuje się nieporównywalnie bardziej cywilizowany..! Jednak powinniśmy popracować nad naszym cwaniactwem i interesownością,bo to jakaś żenada...Ale ogólnie wyprawa super.
Awatar użytkownika
daro
Forumowicz
 
Posty: 472
Rejestracja: 27 kwie 2008, 23:45
Lokalizacja: Izabelin k/Wawy
Motocykl: prawie Yamaha Virago 250:)
Płeć: mężczyzna
Wiek: 47


Wróć do Imprezy motocyklowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości