Nowe miejsce cyklicznych spotkań KCM w centrum Polski?

Tu zamieszczamy wszelkie informacje o imprezach motocyklowych.
moderatorzy: Mlynaszz, Luca

Nowe miejsce cyklicznych spotkań KCM w centrum Polski?

Postautor: Duszek dodano: 22 wrz 2010, 20:10

Shipp pisze:Luca, żartujesz? Kedy jak nie w dlugi weekend zrobić rozpoczęcie sezonu, jak wtedy najwęcej ludzi może mieć bezproblemowe wolne? _bezradny

również nie wyobrażam sobie innego terminu :swir:
Awatar użytkownika
Duszek
Klubowicz
 
Posty: 345
Rejestracja: 13 sie 2008, 10:35
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Zipp-Romet-Bandit-Sztormiak
Tel. kom.: 501603480
Płeć: kobieta
Wiek: 43

Nowe miejsce cyklicznych spotkań KCM w centrum Polski?

Postautor: mike_russ dodano: 22 wrz 2010, 21:43

Ja też, z tym, że skoro 30 kwietnia wypada w sobotę, najpewniej w tym terminie odbędzie się Parada Parowozów w Wolsztynie, na której niestety muszę być- służbowo. I jeżeli zlot wpadnie "na dalekim wschodzie lub południu" to nie ma mowy, żebym się Liskiem zakulał wcześniej, jak na niedzielę wieczorem... _bezradny
Do Kruszwicy bym zdążył ale gdzieś dalej... może być kłopot. Jeżeli już to Tomaszów - jednak troszkę bliżej. Przy moich możliwościach to i tak 6-8h w siodle, parada kończy się zwykle około 15, do 21 ujechałbym ładny kawałek drogi, reszta po ciemku, przyjazd w sobotę koło północy... Albo mniej hardcorowa wersja: wyjazd w niedzielę około 4, dojazd na miejsce gdzieś na 13-14. Pozytyw - mniejszy ruch na drodze, i zakaz jazdy TIRów.
Awatar użytkownika
mike_russ
Sympatyk
 
Posty: 2120
Rejestracja: 12 sie 2009, 22:25
Lokalizacja: Poznań
Motocykl: Zipp Raven "Dzikus"
Płeć: mężczyzna
Komunikator: GG 13140250
Wiek: 41

Nowe miejsce cyklicznych spotkań KCM w centrum Polski?

Postautor: Luca dodano: 23 wrz 2010, 08:22

Shipp pisze:Luca, żartujesz? Kedy jak nie w dlugi weekend zrobić rozpoczęcie sezonu, jak wtedy najwęcej ludzi może mieć bezproblemowe wolne? _bezradny

Niestety w tym roku byłem uziemiony w tym czasie i w następnym zanosi się na to samo. Nie jest to na 100% pewne ale bardziej pewne niż nie, a w takiej sytuacji jak większość chce ten termin to nie mogę się zająć organizacją bo jak okaże się na dwa tygodnie przed, że nie mogę być to będzie klapa i tyle.
Jak mam się czymś zająć to nie w tym terminie, pwenych spraw nie mogę przeskoczyć. Jak się uprzecie na ten termin to lepiej by rozpoczęcie było gdzieś indziej a w świętokrzyskim najwyżej jakieś zakończenie sezonu KCM.
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4994
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Nowe miejsce cyklicznych spotkań KCM w centrum Polski?

Postautor: mlynaszz dodano: 23 wrz 2010, 08:57

Wydaje mi się, ze nie uciekniemy od majowego weekendu z rozpoczęciem, więc Luca będziemy pamiętać o Tobie przy okazji zakończenie :D

Na prośbę Grzenia wyrażoną na SB ( nie wiem czemu sam nie zaproponuje :cwaniak: ) rzucam propozycję Borek. Miejscówka znana motocyklistom, zwłaszcza tym bywającym na FM.

http://www.borki.pl/camping_sezonowy.html


Zbierze się kilka propozycji, to rozeznamy teren, przedstawi się warunki i ceny i dokonamy wyboru.
Awatar użytkownika
mlynaszz
Zarząd KCM
 
Posty: 3093
Rejestracja: 08 sie 2008, 07:22
Lokalizacja: Bydgoszcz
Motocykl: CHN->JP->I->GB->JP
Płeć: mężczyzna
Wiek: 50

Nowe miejsce cyklicznych spotkań KCM w centrum Polski?

Postautor: Dobry dodano: 23 wrz 2010, 11:45

Temat Borek już chyba poruszałem,z Przystani w Tomaszowie do Borek jest jakieś 7 km a ceny zakładam się że większe bo to typowy ośrodek wypoczynkowy dla Łodziaków więc i ceny pewnie też są do nich dostosowywane
Obrazek
Awatar użytkownika
Dobry
Sympatyk
 
Posty: 1703
Rejestracja: 10 maja 2009, 13:25
Lokalizacja: Ustka/Tomaszów-Mazowiecki
Motocykl: RoV250/XJ900/CBR1000F/Varadero
Tel. kom.: 505381119
Płeć: mężczyzna
Wiek: 44

Nowe miejsce cyklicznych spotkań KCM w centrum Polski?

Postautor: Shipp dodano: 23 wrz 2010, 11:47

Luca, ja i tak planuję nawiedzić Cię w okolicach wiosny 2011 :buttrock:
Shipp
Forumowicz
 
Posty: 1345
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:42
Motocykl: .

Nowe miejsce cyklicznych spotkań KCM w centrum Polski?

Postautor: Luca dodano: 23 wrz 2010, 13:11

Shipp pisze:Luca, ja i tak planuję nawiedzić Cię w okolicach wiosny 2011 :buttrock:

A nawiedzaj waćpan nawiedzaj :D
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4994
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Nowe miejsce cyklicznych spotkań KCM w centrum Polski?

Postautor: mike_russ dodano: 23 wrz 2010, 19:55

Borki- dobre miejsce o tyle, że 50 km od wąskotorówki Rogów-Rawa-Biała Rawska, a planowałem i odwiedzić, i sam odwiedziny polecam, bo bardzo o nią dbają. :-))
Tak czy tak 8-10 godzin jazdy, które muszę uskutecznić w niedzielę 1 maja od rana, by pojawić się na miejscu około 14... Gorzej, że najkrócej by było autostradą - tylko czy Lisek poradzi sobie na autostradzie? Te 70-80km/h max. widzi mi się trochę mało... _bezradny Poradźcie, czy bezpieczniej jechać z tą szybkością autostradą, czy jednak wybrać drogę alternatywną - niestety dłuższą...
Wcześniejszy wyjazd raczej odpada - chyba że odwołają Paradę w Wolsztynie (a nie sądzę, żeby odwołali) _bezradny
Awatar użytkownika
mike_russ
Sympatyk
 
Posty: 2120
Rejestracja: 12 sie 2009, 22:25
Lokalizacja: Poznań
Motocykl: Zipp Raven "Dzikus"
Płeć: mężczyzna
Komunikator: GG 13140250
Wiek: 41

Nowe miejsce cyklicznych spotkań KCM w centrum Polski?

Postautor: oleńka dodano: 23 wrz 2010, 20:23

Co się martwisz mike, najwyżej wszystko Cię będzie wyprzedzać ;).
Awatar użytkownika
oleńka
Sympatyk
 
Posty: 1848
Rejestracja: 10 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Wałbrzych/Ząbki/ UK
Motocykl: moto zastępcze HD :D
Płeć: kobieta
Komunikator: GG3705538

Nowe miejsce cyklicznych spotkań KCM w centrum Polski?

Postautor: jinsei no tenshi dodano: 23 wrz 2010, 21:12

BORKI jako lokalizacja mi pasują :))
ale z tego co wyczytałem to w domkach wyjdzie trochę drogo, chyba żeby się na namiocik zdecydować to już bardziej przystępnie :czapa:
no i jeśli to ma być dłuuuugi weekend maja to może być ciężko z miejscami, trzeba by było dużo wcześniej rezerwować,
a wiadomo jak to jest z przed wpłatami (ciężko zmobilizować chętnych do szybkiego, wcześniejszego wpłacenia) _bezradny
Ogólnie to się piszę, ale z namiocikiem, standard dużo niższy, ale za to taniej :D
Aby zapomnieć o zasadach,
należy je znać i szanować
.





使
Awatar użytkownika
jinsei no tenshi
Klubowicz
 
Posty: 706
Rejestracja: 22 maja 2010, 16:25
Lokalizacja: Głogów (Dolnyśląsk)
Motocykl: ZippV250 -》Honda VT600 Shadow
Tel. kom.: 661058821
Płeć: mężczyzna
Wiek: 53

PoprzedniaNastępna

Wróć do Imprezy motocyklowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron