close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Mały wypad w Świętokrzyskie 19-20 czerwiec

Tu zamieszczamy wszelkie informacje o imprezach motocyklowych.
moderatorzy: Mlynaszz, Luca

Mały wypad w Świętokrzyskie 19-20 czerwiec

Postautor: Luca dodano: 24 maja 2010, 09:45

Jak pogoda wypali to będzie małe zwiedzanko świętokzryskiego organizowane za namową BAM-owiczów.
Jak ktoś chętny to zapraszam. Spanko raczej pod namiotem na terenie jakiejś agroturystyki.
Jak znajdę odpowiednie miejsce i jak będą chętni to naświetlę w szczegółach.
Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4995
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Mały wypad w Świętokrzyskie 19-20 czerwiec

Postautor: Dziadek dodano: 02 cze 2010, 20:41

Sie przyjedzie :))

--- EDYTOWANY Dzisiaj, 19:44 ---

moze zwiedzimy kopalnie w krzemionkach
Dziadek
 

Mały wypad w Świętokrzyskie 19-20 czerwiec

Postautor: Luca dodano: 09 cze 2010, 11:38

Obawiam się, że na kopalnie braknie czasu bo plan i tak będzie napiety ale wszystko jest do dogadania.
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4995
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Mały wypad w Świętokrzyskie 19-20 czerwiec

Postautor: Dziadek dodano: 10 cze 2010, 20:50

Pogoda zapowieda sie ladna aby tak dalei

--- EDYTOWANY Dzisiaj, 19:53 ---

a to juz w nastepnym tygodniu czyli zwiedzanie juz zaplanowane i spoko
Dziadek
 

Mały wypad w Świętokrzyskie 19-20 czerwiec

Postautor: marccoja dodano: 17 cze 2010, 22:25

jadę zwiedze chociasz swoje tereny, mieszkam tak długo a nie znam dobrze tych stron,wstyd się przyznać :)
marccoja
Klubowicz
 
Posty: 322
Rejestracja: 15 sty 2009, 21:34
Lokalizacja: starachowice
Motocykl: romet r-150 cruiser-250
Tel. kom.: 506935165
Płeć: mężczyzna
Wiek: 74

Mały wypad w Świętokrzyskie 19-20 czerwiec

Postautor: KaeM dodano: 18 cze 2010, 09:50

Luca, podaj wiecej szczegolow
Bartek mnie namawia coby skoczyc, co prawda chcialem juz przed baltykiem oszczedzac, siebie , moto i portfel
ale moze bym jednak sie zjawil
Awatar użytkownika
KaeM
Forumowicz
 
Posty: 504
Rejestracja: 23 sie 2009, 13:11
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: BMW F800ST
Płeć: mężczyzna
Wiek: 51

Mały wypad w Świętokrzyskie 19-20 czerwiec

Postautor: Luca dodano: 18 cze 2010, 13:58

Już się robi :)

Opcja nr 2 agroturystyka.
Zwykła wiejska agroturystyka 5min drogi ode mnie, cisza, spokój, jest nawet mały staw z rybami.
No a teraz najgorsze do przełknięcia, czyli ceny.
Pokoje duże z jednym dużym podwójnym łóżkiem i dodatkowo rozkładaną kanapą, czyli cztery osoby się mieszczą na luzaka. Pokoi jest chyba cztery i na razie są wolne.
Cena za osobę to 35zł za noc

Opcja nr 3 ta sama agroturystyka tyle, że pod namioty, wtedy cena 15zł za osobę za noc i do dyspozycji mamy kuchnię, prysznic kibelek w budynku i dodatkowy kibelek w plenerze jak ktoś nie będzie w stanie donieść.
Do tego udostępniony gril i prąd na podpięcie tego, czego będziemy potrzebowali. Jest jeszcze boisko.
Większość wybrała opcję nr 3

Jakąś kolacyjkę i małe śniadanko z BabaLucą wymodzimy w miarę możliwości a jak cos więcej to zawsze można ustalić na miejscu i dokupić.
Jest to Gospodarstwo agroturystyczne Halina Curyl znajdujące się w miejscowości Wojkowiec nr domu 7.
Z trasy nr7 niedaleko Chęcin w miejscowości Tokarnia trzeba skręcić w stronę Wolicy i potem za główną do Siedlec i za Siedlcami na prawo Na Wojkowiec.


Można przyjechać już dziś. Natomiast w sobotę ze zwiedzaniem startujemy o 12:00, kto nie zdąży namierza nas i szuka telefonicznie.
W niedziele rano zaplanowane jest małe zwiedzanko wokół komina 2-3h i powrót do domów.

Mapka dojazdu
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8& ... 2&t=h&z=13

Serdecznie zapraszam :)

--- EDYTOWANY Pią Cze 18, 2010 1:06 pm ---

KaeM pisze:ale moze bym jednak sie zjawil

Masz bliziutko jak by co :motor:
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4995
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Mały wypad w Świętokrzyskie 19-20 czerwiec

Postautor: Luca dodano: 21 cze 2010, 09:00

Wypad w świętokrzyskie wypalił :)
Ze względu na złe prognozy pogodowe przyjechało znacznie mniej osób ale i tak było zarąbiście.
Przejechałem się na wypaśnej maszynie Slicka :D Naprawdę kawał dobrej roboty, nie sądziłem, że Romet może tak grandzosko wyglądać, zwłaszcza po błotnych szaleństwach :D

Dołączył do nas Golfik i na chwilę Marccoja i Dziadek to zrobiła się niezła kawalkada motocykli, na drodze jak okiem sięgnąć motóry.
Byłem taki zakręcony, że nie zdążyłem się nawet pożegnać z Dziadkiem i Marccoją, zatem nadrabiam niedopatrzenie i dzięki chłopaki za wspólne śmiganie :D

Golfik z resztą po nocnych rozprawkach o sprawach i ciemnych sprawkach rano porwał moją kominiarkę i również nie zdążyłem go uściskać, ale ja go gdzieś tam dorwę i odbiore siłą co moje :lanie: :rad: :rotfl:

W okolicy bardzo blisko był też Żołnierz na swojej nowej maszynie ale myśmy byli jeszcze w górach a miał jeszcze szmat drogi do przejechania i nie mógł na nas czekać a szkoda bo bardzo liczyłem, że chociaż na chwilę u nas zabawi i zobaczę tego potwora, którego nabył :D

Jeszcze raz dzięki wszystkim za wszystko :D
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4995
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Mały wypad w Świętokrzyskie 19-20 czerwiec

Postautor: slick dodano: 21 cze 2010, 12:03

Luca pisze:Przejechałem się na wypaśnej maszynie Slicka :D Naprawdę kawał dobrej roboty, nie sądziłem, że Romet może tak grandzosko wyglądać, zwłaszcza po błotnych szaleństwach :D
...


dzięki, miło kiedy ktoś docenia czas, zaangażowanie i inwencję :))
poza tym dzięki Tobie dowiedziałem się jakie są odczucia słuchowe osób postronnych na moje moto i od tej pory ... nie zazdroszczę moim sąsiadom :chopper2:
slick
 


Wróć do Imprezy motocyklowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości