close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Wrocław i bezpośrednie okolice, spotkanie zapoznawcze...

Tu zamieszczamy wszelkie informacje o imprezach motocyklowych.
moderatorzy: Mlynaszz, Luca

Wrocław i bezpośrednie okolice, spotkanie zapoznawcze...

Postautor: krzysios333 dodano: 04 wrz 2008, 09:57

No, zdjęcia pierwsza klasa! Szczególnie te w czasie jazdy. Normalnie respekcik :czapa:
W ogóle wypadzik całkiem udany. Jedno jest pewne, przewodnik ze mnie mizerny. No chyba że się ktoś nastawi na Camel Trophy :D
krzysios333
 

Wrocław i bezpośrednie okolice, spotkanie zapoznawcze...

Postautor: herrmannek dodano: 04 wrz 2008, 10:26

Fakt. tylko następnym razem musimy trochę szybciej jechać :) . Jak chcecie to już przeczytałem "motocyklistę doskonałego" i "strategie uliczne" i są do pożyczenia. Mogę też je na życzenie udostępnić w formie bardziej ulotnej.
herrmannek
 

Wrocław i bezpośrednie okolice, spotkanie zapoznawcze...

Postautor: Chris K dodano: 04 wrz 2008, 21:25

Nie no, przewodnik sobie nieźle radził, w końcu udało mu się doprowadzić nas z powrotem do cywilizacji, bo ja to zupełnie już nie wiedziałem gdzie jesteśmy.
Co do literatury to zawsze mile widziana, może być jakiś skan lub pdf to sobie poczytam ile jeszcze muszę się uczyć.
Pozdrawiam.
Chris K
 

Poprzednia

Wróć do Imprezy motocyklowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości