close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Pierwsza Klubowa Wycieczka

Tu zamieszczamy wszelkie informacje o imprezach motocyklowych.
moderatorzy: Mlynaszz, Luca

Pierwsza Klubowa Wycieczka

Postautor: Shipp dodano: 29 mar 2008, 11:30

WyIdąc za sugestią Abu i biorąc pod uwagę, że mogą być ludzie, którzy zaczęli przygodę z "internetowymi" kontaktami motocyklowymi od naszej, klubowej strony i mogą nie wiedzieć
oficjalnie otwieram na stronie klubu zapisy na:
wycieczka po Bieszczadach i pasmach górskich, począwszy od Bieszczad poprzez Słowacką i Czeską stronę Sudetów i Tatr, wjazd do Polski w Karkonoszach w okolicach Szklarskiej poręby i Karpacza i powrót w Bieszczady, oczywiście jak najbliżej południowej granicy.
Po drodze szwędanie się tu i tam, zwiedzanie ciekawych miejsc, mając za przewodników miejscowych, zaprzyjaźnionych motocyklistów. W planie też zaliczenie pętli bieszczadzkich, obowiązkowych elementów dla każdego szanującego się motocyklisty.
Termin: początek sierpnia 2008
Opłaty:
Za udział w imprezie - 0 zł
Za spanie, jedzenie i inne rozrywki - organizator pobiera - 0 zł
Koszty funkcjonowania w czasie wycieczki każdy ponosi za siebie na swoje potrzeby.
Noclegi i wyżywienie: preferowane są namioty i kempingi znajdujące się po drodze, nie zdzierające z biednych motocyklistów. Wyżywienie z kuchenki turystycznej lub w przypadku ciekawych knajp i knajpeczej, okazyjnie po drodze. Kuchenkę zabieram ze sobę na wszelki wypadek, żeby z rańca kawę chociaż gorącą wypić.
Motto imprezy: bawić się jak najlepiej, zobaczyć jak najwięcej i jeździć jak najbezpieczniej.
Zapraszam!
Shipp
Forumowicz
 
Posty: 1345
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:42
Motocykl: .

Pierwsza Klubowa Wycieczka

Postautor: andrzej dodano: 29 mar 2008, 11:39

Zapraszamy wszystkich serdecznie.
Będzie to nie zapomniana przygoda dla wszystkich.
Ja sobie tylko wyobrażam, jak będziemy wyglądać, jak zajedziemy na jakąś stację benzynową :D
11 motocykli.
No i ja zamontuję kamerę na swoim motocyklu, żeby zrobić film w stylu LONG WAY .....
Awatar użytkownika
andrzej
Klubowicz
 
Posty: 1446
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:27
Lokalizacja: Bydgoszcz.
Motocykl: VStrom 650 (był R-250,NT-650)
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Pierwsza Klubowa Wycieczka

Postautor: Luca dodano: 02 kwie 2008, 15:23

Jak chcesz jechać z kamerą to pojedziesz pierwszy :mrgreen:
A na poważnie to juz nie mogę się doczekać tej wyprawy.
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4988
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Pierwsza Klubowa Wycieczka

Postautor: Shipp dodano: 02 kwie 2008, 19:24

Czyżbyś już przebierał nóżkami...??? :D
Shipp
Forumowicz
 
Posty: 1345
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:42
Motocykl: .

Pierwsza Klubowa Wycieczka

Postautor: Luca dodano: 03 kwie 2008, 10:28

Zabierasz: kasę, namiot, śpiwór, karimatę, ubranko od deszczu, coś do przebrania jak ewentualnie deszcz zmoczy, jakieś podręczne żarełko w razie nagłego napadu głodu, aparat fotograficzny, mapa też nie zaszkodzi, jakieś podręczne klucze w razie odkręcania śrubek a reszta to wedle własnego uznania.
Każdy sam wie co najbardziej do szczęścia potrzebuje.
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4988
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Pierwsza Klubowa Wycieczka

Postautor: Shipp dodano: 03 kwie 2008, 18:14

Jak Luca napisał. Unikać zbędnego bagażu. Namiot, śpiwór, karimata to podstawa. Do tego koniecznie sporo bielizny, ciepłe majtki, koszulki i skarpetki nawet latem. W razie zmoknięcia, w pierwszej kolejności są zmieniane i po kłopocie /wiem co piszę/. Z narzędzi klucz do świec, zapasową żarówkę i świecę, śrubokręt, klucze 12,13,14,17, jakieś szczypczyki. I to wszystko, resztę można kupić po drodze, łącznie ze smarowaniem łańcucha. Ubranie przeciwdeszczowe jak jest, brać. Ja stosuję wybieg taki, że mam kurtkę ze skóry ekologicznej, czyli ceraty. Mało zajmuje miejsca a jak pada, to ją zakładam, nic nie przepuszcza.
Shipp
Forumowicz
 
Posty: 1345
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:42
Motocykl: .

Pierwsza Klubowa Wycieczka

Postautor: Luca dodano: 04 kwie 2008, 10:34

Można jeszcze zabrać ze sobą jakąś maleńką apteczkę z plastrami na ewentualne odciski od manetki, coś na sraczkę by nie stawać za często itp. ;)
O środkach przeciwbólowych nawet nie wspominam, bo przecież wybierają się sami twardziele :mrgreen:
No i rolka papieru toaletowego nie zaszkodzi by nie podcierać w lesie jakimiś liściami :oops:
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4988
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Pierwsza Klubowa Wycieczka

Postautor: andrzej dodano: 14 kwie 2008, 15:49

Mariusz pisał że bierze ze sobą małą turystyczną butlę.
Tak myślę, jaką ma wydajność, tzn na ile porannych kaw wystarczy?
To sa takie butle z wymiennym pojemnikiem na gaz?
Jeśli tak, to ja tez kupię taką na zapas, bo bez kawy z rana to ani rusz.
Awatar użytkownika
andrzej
Klubowicz
 
Posty: 1446
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:27
Lokalizacja: Bydgoszcz.
Motocykl: VStrom 650 (był R-250,NT-650)
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Pierwsza Klubowa Wycieczka

Postautor: Shipp dodano: 14 kwie 2008, 18:18

andrzej pisze:Mariusz pisał że bierze ze sobą małą turystyczną butlę.
Tak myślę, jaką ma wydajność, tzn na ile porannych kaw wystarczy?
To sa takie butle z wymiennym pojemnikiem na gaz?
Jeśli tak, to ja tez kupię taką na zapas, bo bez kawy z rana to ani rusz.

Motocyklista i butla na gaz??? No coś Ty!
Ja mam butlę, do której leje się benzynę, pompuje troszkę, żeby podnieść ciśnienie i dysze tak dają w palnik, że na jednej flaszce obiad ugotujesz, nie tylko wodę na kawę. Wolę na benzynę, wo wachy nam nigdy nie zabraknie, najwyżej spuszczę z Twojego zbiornika. :D
Shipp
Forumowicz
 
Posty: 1345
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:42
Motocykl: .

Pierwsza Klubowa Wycieczka

Postautor: abu dodano: 14 kwie 2008, 18:24

Ja mam taką na gaz bo w czołgu trudno o benzynę, a te benzynowe nie chcą chodzić na ropę.
Awatar użytkownika
abu
Sympatyk
 
Posty: 507
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:48
Lokalizacja: Orzysz
Motocykl: HONDA CRF 250L
Wiek: 54

Następna

Wróć do Imprezy motocyklowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość