close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Cezetą 350 do Maroka

Tu zamieszczamy wszelkie informacje o imprezach motocyklowych.
moderatorzy: Mlynaszz, Luca

Cezetą 350 do Maroka

Postautor: daro dodano: 27 lis 2008, 17:22

Coś pięknego.Co za zdjęcia!Jak się patrzy na takie wyprawy to serce rośnie.Coś jak William Mnich na swoim Romeciku 125.Kiedyś też gdzieś czytałem o wyprawie na Cz 350 daleko na wschód,dwóch Etz 250 dookoła Skandynawii oraz brat mi opowiadał o wyprawie jakiegoś starszego gościa na KOMARZE(!!!) z przyczepką(na której miał m.in.zapasowy silnik)hen na wschód Rosji.Nawet tubylcy nie mogli uwierzyć,że na takim sprzęcie zajechał tak daleko.Zrobił mu nawet remont silnika w trasie.
Awatar użytkownika
daro
Forumowicz
 
Posty: 472
Rejestracja: 27 kwie 2008, 23:45
Lokalizacja: Izabelin k/Wawy
Motocykl: prawie Yamaha Virago 250:)
Płeć: mężczyzna
Wiek: 47

Cezetą 350 do Maroka

Postautor: Shipp dodano: 27 lis 2008, 17:38

Luca opowiadał kiedyś historię o gościu, co na WSK przejechał niemal całą Azję _boisie
Shipp
Forumowicz
 
Posty: 1345
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:42
Motocykl: .

Cezetą 350 do Maroka

Postautor: scOti dodano: 27 lis 2008, 19:06

Shipp pisze:Luca opowiadał kiedyś historię o gościu, co na WSK przejechał niemal całą Azję _boisie


a nie caly swiat?

http://wsk-fenix.republika.pl/dookola1.html
scOti
 

Cezetą 350 do Maroka

Postautor: Shipp dodano: 27 lis 2008, 19:15

O! To chyba ten facet. Kurczę, nie wiedziałem, że taki z niego kozak! :oklasky:
Shipp
Forumowicz
 
Posty: 1345
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:42
Motocykl: .

Cezetą 350 do Maroka

Postautor: daro dodano: 28 lis 2008, 18:58

Przebrnąłem przez cały ten opis wyprawy i kilka refleksji.1 gość nie miał szczęścia z pogodą bo ciągle za nim chmury łaziły.Może i się zdarza ale żeby aż do Hiszpanii !.2 kupa tego,kupa tamtego-wszędzie widział same kupy wszystkiego(aż zacząłem myśleć o jakichś krowich plackach na jezdni:)Do tego robił błędy,zjadał literki i nie pisał pełnymi zdaniami.Nie mam czepliwego charakteru i sam nie jestem mistrzem polszczyzny ale powinien trochę więcej popracować nad opisem.3 no i te przygody z pedałami.Ups...niepoprawnie politycznie.No z tymi kochającymi inaczej.Albo on miał takiego pecha albo tam na zachodzie Europy to może i normalne.U nas kogo jak kogo ale motocyklisty to by się bali.
Awatar użytkownika
daro
Forumowicz
 
Posty: 472
Rejestracja: 27 kwie 2008, 23:45
Lokalizacja: Izabelin k/Wawy
Motocykl: prawie Yamaha Virago 250:)
Płeć: mężczyzna
Wiek: 47

Cezetą 350 do Maroka

Postautor: Luca dodano: 16 sty 2009, 11:38

Niestety to już była chyba ostatnia wyprawa Naczelnego na CZ 350 bo Naczelny kupił już TransAlpa i pewnie teraz na nim będzie zwiedzał świat.
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4992
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Cezetą 350 do Maroka

Postautor: Luca dodano: 16 sty 2009, 12:30

cjt7 pisze:.... i ślad po nim zaginie bo na transalpie to musiałby na księżyc chyba pojechać aby po tych wyczynach na CZ jakoś to zrównoważyć.... _bezradny

No ciekawy jestem gdzie teraz pojedzie i czy opisy będą równie fascynujące. TransAlpa kupił leciwego to kto wie jakie przygody go czekają :mrgreen:
Okazuje się, że czym trudniej tym ciekawiej, może dlatego tyle frajdy mamy z tych chińskich wynalazków bo potrafią urozmaicić wyprawę :mrgreen:
Ciekawe, czy mi się uda objechać dookoła Polskę Jelonkiem :chopper2:
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4992
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Cezetą 350 do Maroka

Postautor: Luca dodano: 16 sty 2009, 16:30

cjt7 pisze:Dokładnie tak samo myślę Luca. Co to za frajda mieć np wszystkie noclegi na trasie opłacone, cała logistyka załatwiona itp - mnie taka wyprawa by nie rajcowała zupełnie i po powrocie nie miałbym z czego się cieszyć - równie dobrze mógłbym ten czas spędzić przed telewizorem z chrupkami i piwem :kawa: .

Wszystko zależy kto co lubi jak jade z dzieciakami to czasem pluje sobie w brode, że wcześniej nie zarezerwowałem noclegu ale odpukać jakoś zawsze udaje się coś fajnego znaleźć :mrgreen:
Namiot i śpiwory jednak zawsze zabieram w razie co :]
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4992
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Cezetą 350 do Maroka

Postautor: krzyżak dodano: 16 sty 2009, 23:14

Jak kilkanaście lat temu jeździłem z dzieciakami/6-7 osób/ to brałem dwa namioty przyczepkę z katamaranem i ruszałem nad jeziora W-M . Teraz one mają po dwadzieścia kilka lat i nie mają ochoty na takie eskapady-więc próbuję jeździć z wnukami. Ale najbardziej wspominają tamte czasy.
Awatar użytkownika
krzyżak
Forumowicz
 
Posty: 221
Rejestracja: 21 paź 2008, 16:13
Lokalizacja: Bartoszyce-Lidzbark Warmiński/okolice
Motocykl: Ch200
Płeć: mężczyzna
Wiek: 74

Cezetą 350 do Maroka

Postautor: daro dodano: 17 sty 2009, 15:31

cjt7 pisze:Darekoc - czepiasz się szczegółów. Oczywiście, że gościu robi błędy itp, ale ja wolę z błędami dowiedzieć się i przeczytać taką relację niż wogóle nie wiedzieć z jakimi problemami człowiek może się spotkać podczas takich podróży i uczyć się na cudzych błędach (niż na swoich). Gość jest na pierwszej stronie podanego powyżej pisma motocyklowego i jego opis tam jest bez błędów itp kruczków więc jak jesteś estetą to tę samą (prawie) relację możesz sobie tam przeczytać ;p .


Nie jestem kurde żadnym estetą i kawałek wyżej zachwycałem się wyprawą i zdjęciami. Ale takie błędy i taka stylistyka to trochę żenada...
Poczytaj sobie Mnicha i zobacz z jakim jajem można robić opisy.
Awatar użytkownika
daro
Forumowicz
 
Posty: 472
Rejestracja: 27 kwie 2008, 23:45
Lokalizacja: Izabelin k/Wawy
Motocykl: prawie Yamaha Virago 250:)
Płeć: mężczyzna
Wiek: 47

Następna

Wróć do Imprezy motocyklowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości