close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

I Mini Zlot użytkowników Keeway Super Light

Tu zamieszczamy wszelkie informacje o imprezach motocyklowych.
moderatorzy: Mlynaszz, Luca

Re: KEEWAY SUPERLIGHT 125 - ilu nas jest

Postautor: joanna1684 dodano: 12 kwie 2015, 11:02

jeszcze powpisujmy lokalizacje ciekawe jaki punkt zborny wyjdzie
joanna1684
Forumowicz
 
Posty: 198
Rejestracja: 15 mar 2015, 00:53
Lokalizacja: DDZ
Motocykl: Keeway, Piaggio MP3 500
Płeć: kobieta

Re: KEEWAY SUPERLIGHT 125 - ilu nas jest

Postautor: beniamin82 dodano: 12 kwie 2015, 11:21

to.st pisze:To jak jeszcze trzy KSL'e na listę dojdą będzie można myśleć o minizlocie dla ich posiadaczy :_hura:

joanna1684 pisze:jeszcze powpisujmy lokalizacje ciekawe jaki punkt zborny wyjdzie


Nie bardzo wiem dlaczego tak bardzo chcecie się alienować...to jakaś elitarna grupa czy coś? Czy może każdy będzie mógł przyjechać, niezależnie od motocykla.
Z doświadczenia wiem że takie podziały niczemu dobremu nie służą. To już lepiej umówcie się na jakimś naszym zlocie KCMu i pokażcie siłę KSL :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
beniamin82
Klubowicz
 
Posty: 6680
Rejestracja: 21 cze 2009, 16:04
Lokalizacja: Zielina k.Krapkowic
Motocykl: Z125->Cruiser 250->BN251
Tel. kom.: 506177711
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42

Re: KEEWAY SUPERLIGHT 125 - ilu nas jest

Postautor: joanna1684 dodano: 12 kwie 2015, 11:45

beniamin82 pisze:
to.st pisze:To jak jeszcze trzy KSL'e na listę dojdą będzie można myśleć o minizlocie dla ich posiadaczy :_hura:

joanna1684 pisze:jeszcze powpisujmy lokalizacje ciekawe jaki punkt zborny wyjdzie


Nie bardzo wiem dlaczego tak bardzo chcecie się alienować...to jakaś elitarna grupa czy coś? Czy może każdy będzie mógł przyjechać, niezależnie od motocykla.
Z doświadczenia wiem że takie podziały niczemu dobremu nie służą. To już lepiej umówcie się na jakimś naszym zlocie KCMu i pokażcie siłę KSL :-)


mi nie chodzi o jakieś rozgraniczenia tylko o punkt na mapie _bezradny
joanna1684
Forumowicz
 
Posty: 198
Rejestracja: 15 mar 2015, 00:53
Lokalizacja: DDZ
Motocykl: Keeway, Piaggio MP3 500
Płeć: kobieta

Re: KEEWAY SUPERLIGHT 125 - ilu nas jest

Postautor: to.st dodano: 12 kwie 2015, 18:48

beniamin82 pisze:
to.st pisze:To jak jeszcze trzy KSL'e na listę dojdą będzie można myśleć o minizlocie dla ich posiadaczy :_hura:

joanna1684 pisze:jeszcze powpisujmy lokalizacje ciekawe jaki punkt zborny wyjdzie


Nie bardzo wiem dlaczego tak bardzo chcecie się alienować...to jakaś elitarna grupa czy coś? Czy może każdy będzie mógł przyjechać, niezależnie od motocykla.
Z doświadczenia wiem że takie podziały niczemu dobremu nie służą. To już lepiej umówcie się na jakimś naszym zlocie KCMu i pokażcie siłę KSL :-)

Tego, że grupa ludzi korzystających z tego samego rodzaju motocykla mogłaby się spotkać i wymienić na gorąco uwagi, spostrzeżenia tudzież inne ciekawostki dotyczące posiadanych sprzętów wcale nie uważam za próbę wyobcowywania się. Ustalenie terminu, miejsca i godziny spotkania oraz wspólne pokonanie kilkunastu lub kilkudziesięciu kilometrów też klubowi nie zaszkodzi. A po kilku godzinach wspólnego oplotkowywania każdy wraca do siebie.
Można takie spotkanie potraktować jako imprezę prywatną. Sam mi w zeszłorocznym PW taką możliwość sugerowałeś, cytuję:
"Możesz też w przyszłym roku spróbować zaktywizować twoją okolicę i zaproponować prywatny wypad na dwa trzy dni."
Może to nie będzie moja okolica, a impreza raczej jednodniowa. Miejsce trzeba wybrać takie żeby każdy KSL mógł dojechać i wrócić tego samego dnia. Ważne jest też aby w ogóle chętnie się znaleźli. Jak narazie jest to tylko w sferze marzeń.
Nooo, ale gdyby takie coś się udało sklecić to jak najbardziej zapraszamy też inne motocykle. A zwłaszcza Twój, będzie gosciem honorowym.
_________________________________________
Awatar użytkownika
to.st
Klubowicz
 
Posty: 848
Rejestracja: 07 sie 2014, 21:52
Lokalizacja: Łańcut
Motocykl: Daelim VL 125F Daystar
Tel. kom.: 602501561
Płeć: mężczyzna
Wiek: 63

Re: KEEWAY SUPERLIGHT 125 - ilu nas jest

Postautor: beniamin82 dodano: 12 kwie 2015, 18:54

Tost, nie bierz mnie aż tak na poważnie, pisałem trochę z przymrużeniem oka. Organizuj :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
beniamin82
Klubowicz
 
Posty: 6680
Rejestracja: 21 cze 2009, 16:04
Lokalizacja: Zielina k.Krapkowic
Motocykl: Z125->Cruiser 250->BN251
Tel. kom.: 506177711
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42

Re: KEEWAY SUPERLIGHT 125 - ilu nas jest

Postautor: to.st dodano: 12 kwie 2015, 19:40

joanna1684 pisze:jeszcze powpisujmy lokalizacje ciekawe jaki punkt zborny wyjdzie

Przeglądnąłem posty w temacie i wychodzi mi, że pozostaje nam jako miejsce spotkania geograficzny środek Polski żeby ewentualnie KSL'e wszystkie mogły się zjechać. To zdaje się gdzieś nad Łodzią patrząc na mapę. Miejscowość zwie się Piątek :)
Myślę, że raczej gdzieś pod Łodzią, może Piotrków Trybunalski. Co o tym sądzicie?
_________________________________________
Awatar użytkownika
to.st
Klubowicz
 
Posty: 848
Rejestracja: 07 sie 2014, 21:52
Lokalizacja: Łańcut
Motocykl: Daelim VL 125F Daystar
Tel. kom.: 602501561
Płeć: mężczyzna
Wiek: 63

Re: KEEWAY SUPERLIGHT 125 - ilu nas jest

Postautor: jacek.rc dodano: 12 kwie 2015, 19:51

Tak też z przymrużeniem oka ;) ,mogę sobie pogratulować :oklasky: ,chociaż oczywiście projektantom KSL-a również :brawa: ,że stworzyli produkt , z którego można się cieszyć ,no a ja trochę go wypromowałem ,chociaż on promował się sam dając mi mnóstwo radości :_hura: .Jak byłem jedynym użytkownikiem tego motorka ,to z zazdrością oglądałem na necie przejazdy KSL-owców w Portugalii ,bo robiło to wrażenie i pokazuje ,że bawić się można zawsze bez względu na zabawki :buttrock: .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2216
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: KEEWAY SUPERLIGHT 125 - ilu nas jest

Postautor: rafip dodano: 13 kwie 2015, 16:24

Piotrków Trybunalski mi pasuje :)
Awatar użytkownika
rafip
Klubowicz
 
Posty: 851
Rejestracja: 23 mar 2015, 22:21
Lokalizacja: Częstochowa
Motocykl: Piaggio MP3 LT Sport
Tel. kom.: 691829631
Płeć: mężczyzna
Wiek: 43

Re: KEEWAY SUPERLIGHT 125 - ilu nas jest

Postautor: krysz dodano: 13 kwie 2015, 18:05

To może i ja jedną świecę wykręcę... i na zlot się wkręcę :D
"Nieważne jaki masz motocykl, ważne gdzie nim byłeś"
http://chomikuj.pl/krysz2/Podr*c3*b3*c5 ... uiser*27em
Awatar użytkownika
krysz
Klubowicz
 
Posty: 1563
Rejestracja: 21 cze 2011, 21:52
Lokalizacja: Łosice
Motocykl: Imperiale, Cruiser, Monkey
Tel. kom.: 602433923
Płeć: mężczyzna

Re: KEEWAY SUPERLIGHT 125 - ilu nas jest

Postautor: eNgine dodano: 13 kwie 2015, 19:31

Ja również chętnie podjadę :), choć nic z keewaya nie mam to zawsze to okazja obejrzeć sprzęty z bliska.
Awatar użytkownika
eNgine
Sympatyk
 
Posty: 923
Rejestracja: 05 kwie 2009, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Honda NC700XA
Tel. kom.: 503365832
Płeć: mężczyzna
Wiek: 38

Następna

Wróć do Imprezy motocyklowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron