close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

VIII MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY Moto Zauro Music

Tu zamieszczamy wszelkie informacje o imprezach motocyklowych.
moderatorzy: Mlynaszz, Luca

VIII MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY Moto Zauro Music

Postautor: zmstr dodano: 14 lip 2015, 09:15

Obrazek

Wybiera się ktoś z Was? Ja z racji bliskości imprezy jestem stałym uczestnikiem zlotów sygnowanych marką Moto Zauro Music. W tym roku szykuje się albo duża niespodzianka albo organizatorzy mają jeszcze niedopięte umowy z kapelami, bo nie dość, że plakat skromny i bez szczegółowego info jak nigdy dotąd, to jeszcze bardzo późno się to info pojawiło. Mam nadzieję, że to jednak niespodzianka i będzie najlepszy zlot jak do tej pory :)
Dla tych, którzy wyrażają obawy przed bezpieczeństwem na zlocie i jakością imprezy - nie chcę się mieszać w sprawy pomiędzy Kongres a Gremium, bo to nie moja działka ani moje prawo, ale mogę jedynie zaręczyć, że do tej pory wszystkie zloty w Bałtowie organizowane przez ten klub były świetne i warto było na nich być.
Nie lubię ciepłego piwa, zimnego lata i zarozumiałych bab, które zachowują się jakby miały okres przez 30 dni w miesiącu :)
zmstr
Forumowicz
 
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2015, 19:46
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Motocykl: Romet ADV 150
Płeć: mężczyzna
Wiek: 39

Re: VIII MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY Moto Zauro Music

Postautor: oleńka dodano: 07 sie 2015, 00:22

Tu masz ten tajemniczy rozkład jazdy :D

Obrazek/IMG]
Awatar użytkownika
oleńka
Sympatyk
 
Posty: 1848
Rejestracja: 10 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Wałbrzych/Ząbki/ UK
Motocykl: moto zastępcze HD :D
Płeć: kobieta
Komunikator: GG3705538

Re: VIII MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY Moto Zauro Music

Postautor: zmstr dodano: 07 sie 2015, 08:05

Wiem, już go oglądałem jak się pojawił :D
No i wybiera się ktoś? Ja będę niestety dopiero jutro od godziny 13-14
Nie lubię ciepłego piwa, zimnego lata i zarozumiałych bab, które zachowują się jakby miały okres przez 30 dni w miesiącu :)
zmstr
Forumowicz
 
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2015, 19:46
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Motocykl: Romet ADV 150
Płeć: mężczyzna
Wiek: 39

Re: VIII MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY Moto Zauro Music

Postautor: zmstr dodano: 09 sie 2015, 11:31

Jako, że alkohol odparował po części z głowy czas na małe podsumowanie. Na zlocie byłem niestety tylko jeden dzień w sobotę i ubolewam, bo to jednak nie to samo co trzy dni wśród motocyklowej braci. Upał straszny i pot lał się po całym ciele. Zlot jakiś taki bardziej chilloutowy niż zawsze. W dzień ci, którzy w piątek nie przesadzili z alko, pojechali na paradę i mszę na Św. Krzyż. Konkursy standardowe jak co roku, oprócz nowości, czyli wyboru najlepszego customa zlotu (niestety który moto został wybrany nie dowiedziałem się, bo decyzja była odwlekana i musiałem gdzieś się zaplątać na terenie Jura Parku, pomijając werdykt). Tematu z fotkami nie będę zakładał, bo strzeliłem tylko kilka telefonem, więc wrzucę je tutaj.
Oto trzy perełki, obok których nikt nie przejdzie obojętnie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pierwszym konkursem sprawnościowym było przeciąganie liny. 2 liny przywiązane do słupka bramki, na drugich ich końcach dwóch śmiałków, którzy mieli dopaść butelkę z wodą przed sobą. Liny były naprawdę mocne i wszystkim sprawiało to sporą trudność. Jednak dopiero w kategorii kobiecej zaczęły się emocje. Na zdjęciu poniżej pojedynek dwóch dziewczyn, które walczyły jakieś 15 minut. Wygrała blondynka, która jak wstała miała całe kolana pościerane do krwi. To się nazywa waleczność :)
Obrazek
Kolejny konkurs to znane chyba z większości imprez przepychanie beczki z piwem. Wygrał zawodnik na tej niebieskiej Hayabusie. Sorry za słabą jakość zdjęć :P
Obrazek
Konkurs wolnej jazdy polegał na tym, że wygrywa w parze ten, który dojedzie drugi do mety. Duże choppery miały ciężko, Royal Enfield też szybko odpadł, o dziwo do finału doszedł młody chłopiec na jakiejś zmodyfikowanej motorynce :D Uległ dopiero sportowej Hondzie.
Koncerty sobotnie, hmm... Bardziej przypadł mi do gustu zespół Big Queens supportujący gwiazdę wieczoru niż same Róże Europy. Nie wiem, nie moje klimaty chyba ta kapela i dlatego. A jeszcze w międzyczasie były pokazy profesjonalnego tańca na rurze i szczena opada, gdy człowiek widzi dziewczę wiszące wysoko na rurze, a utrzymujące się na niej siłą mięśni jednej łydki. Respect.
Podsumowując - nie żałuję, bo zlot standardowo na wysokim poziomie jak co roku. Jedyne co rzucało mi się w oczy i okazuje się, że w pewnym temacie mówimy o tolerancji i braku podziału klasowego motocyklistów, a na żywo wychodzi inaczej, to stylizacja, ubiór itp. niektórych uczestników. No kurde dla mnie motocyklista ma wyglądać jak facet i być tym facetem w 100%. A tu jakieś popierdółki się pojawiały, chłopaczki wystylizowani na Justina Biebera, delikatni, ch** wie czy nie z jakimś make-upem na twarzy. Jacyś tacy zniewieściali. No nie przystoi by dziewczyny na zlocie zachowywały się i wyglądały bardziej męsko niż mężczyźni :)
Nie lubię ciepłego piwa, zimnego lata i zarozumiałych bab, które zachowują się jakby miały okres przez 30 dni w miesiącu :)
zmstr
Forumowicz
 
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2015, 19:46
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Motocykl: Romet ADV 150
Płeć: mężczyzna
Wiek: 39

Re: VIII MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY Moto Zauro Music

Postautor: DaJan dodano: 10 sie 2015, 17:45

Szacun...byłem 3 dni...i było zajefajnie...chociaz gorąco...była jeszcze inna perełka...czoperek z kolesem do przodu--gostek ponoc sam go zrobił... :) -ale moto było super.....Reprezentowałem KCM...nikt nic do Chinczyka nie miał....zapoznałem spoko ludzi....wyjazd uznaje za bardzo udany.... :motor: --pozdro.
Największym przeciwnikiem marzeń jest portfel.
Awatar użytkownika
DaJan
Klubowicz
 
Posty: 1462
Rejestracja: 30 sie 2009, 10:58
Lokalizacja: Krosno
Motocykl: Keeway Cruiser 250V-Romet R150
Tel. kom.: 511429521
Płeć: mężczyzna
Komunikator: 5789859
Wiek: 68


Wróć do Imprezy motocyklowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość